Вт
18.06.2019
13:39
ВХІД
Категорії
Особистості пов'язані зі спідвеєм [10]
Польська ліга [1]
Міжнародні змагання [5]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук

Каталог статей

Головна » Статьи » Особистості пов'язані зі спідвеєм

“СПІДВЕЙ КЛУБ ТРОФИМОВ” ЗАЯВЛЯЄТЬСЯ В МІЖНАЦІОНАЛЬНУ ЛІГУ-2007!
“СПІДВЕЙ КЛУБ ТРОФИМОВ” ЗАЯВЛЯЄТЬСЯ
В МІЖНАЦІОНАЛЬНУ ЛІГУ-2007!
Після річної перерви Володимир Трофимов заявляє свій клуб в міжнаціональну лігу! Це головна новина наради членів “Національної Ліги спідвею”, яка 2-3 листопада відбулася в Москві.
Запрошений особисто Генеральним директором НП “НЛС” Андрієм Савіним керівник “Спідвей Клубу Трофимов” Володимир Трофимов подав офіційну заявку на участь свого клубу в відкритому командному чемпіонаті Росії (для нас більш звичною є назва, міжнаціональна ліга) в 2007 році. Про підсумки наради та плани на майбутнє читайте нижче в інтерв’ю Володимира Трофимова “Спортивному Ярмарку”.
Володимир Вікторович, не встигли ще вщухнути пристрасті навколо неявки іншого рівненського клубу “Рівне-Україна” на заключні виїзні гонки до Росії, керівники клубів та НЛС погрожують нам санкціями, вимагають сплати штрафу, і в цей час Ви вирушаєте до Москви.
Вважаю, що кожен повинен відповідати сам за себе, за свій клуб. В цьому сезоні в лізі від Рівного виступав новий колектив, він брав на себе якісь зобов’язання, давав певні гарантії керівникам російських клубів, але в кінці сезону не зміг виконати їх в повному об’ємі. Оскільки Регламент однаковий для усіх учасників, покарання було неминуче. В мене ж свій клуб, який я знову заявляю до російської ліги.
Але, виходить цікава ситуація. Спочатку “Рівне-Україна” не визнає штрафів накладених лігою наприкінці 2005 року на Ваш клуб за невиїзд на дві гонки до Владивостоку. Один з керівників “Рівне-Україна” Сергій Кричильський в прямому ефірі на “Радіо Трек” так прямо і заявив: “Ми не будемо сплачувати ці штрафи”. Тепер вже штраф накладений на “Рівне-Україна” Ви не хочете брати на свій клуб. В той самий час, з року в рік команда з Рівного в російській лізі виступає. Тобто в Росії нам готові усе пробачити, на усе закрити очі, аби, лише, ми їздили в їх лізі?
Не думаю. Нам йшли назустріч в багатьох питаннях, але всьому є межа. На нараді в Москві умовою участі нашого клубу в міжнаціональній лізі є сплата штрафів за 2005 рік клубам “Восток” та “Примор’є”. Або альтернативний варіант: обидва російських клуби представляють в НЛС письмові документи, що вони не мають претензій до “Спідвей Клубу Трофимов”. І тільки у разі позитивного вирішення цього питання ми будемо їздити в російському чемпіонаті. Попри те, що усі прекрасно знають чому ми не полетіли тоді до Владивостоку, ми вважаємо, що це справедливо. Проблеми потрібно вирішувати, а не робити вигляд, що їх немає.
І як Ви плануєте вирішувати ці проблеми? Їх, взагалі, реально вирішити в строк?
Ще в Москві одразу після прийняття такого рішення по нашому клубові я мав розмову з керівником “Востоку” Костянтином Цибуліним. Її підсумок такий, що цей клуб готовий представити в НЛС усі необхідні документи стосовно відсутності претензій до нашого клубу. Нещодавно в інтерв’ю вже своїм місцевим владивостоцьким ЗМІ п. Цибулін ще раз підтвердив свою готовність піти нам назустріч. На жаль, не був присутній на нараді в Москві жоден представник іншого клубу з Владивостоку – “Примор’є”. Тому вже з Рівного я буду телефонувати до керівництва цієї команди і узгоджувати з ними усі спірні питання.
Таким чином у разі, якщо все вирішиться зі штрафами позитивно для Вашої команди, в лізі в наступному році будуть виступати ...
8 команд: наш колектив “Мега-Лада”, Лукойл”, “Салават”, СК “Турбіна”, СТМК “Турбіна”, “Восток” і “Меткор”. Останній колектив, як і ми, прийнятий в лігу умовно, він також має вирішити питання сплати штрафу команді “Восток” за сезон-2006. “Примор’є” буде виступати лише в командному чемпіонаті Росії серед юніорів, принаймні про такі плани мені відомо. Існує ймовірність того, що в лігу після річної перерви повернеться команда з Даугавпілсу. Вони обіцяють прийняти рішення до 1 грудня і просили, по можливості, керівників російських клубів зачекати до цієї дати. Більше нічого сказати не можу, оскільки не володію інформацією, на яких умовах готові прийняти латишів до міжнаціональної ліги.
Коли усі ці умовності будуть вже зняті?
16 грудня попередньо в Балаково має відбутися наступне засідання членів “НЛС” на якому остаточно буде прийняти рішення про склад учасників міжнаціональної ліги-2007 та буде складений календар чемпіонату. Принцип для нашого клубу планується наступний: спочатку ми їдемо на виїзд, потім ті команди, зустрічі з якими ми провели в Росії, приїжджають до нас. Тільки так. Окрім, власне, командного чемпіонату, нам запропонували участь ще в юніорських чемпіонатах Росії (командному, парному). Ми цю пропозицію уважно розглядаємо, оцінюємо наші фінансові можливості і остаточно приймемо рішення на нараді в грудні. Важливу роль грає календар цих чемпіонатів, два рази за сезон, наприклад, літати у Владивосток ми, звичайно, не в змозі.
Ви торкнулися фінансової складової. Це, як ніколи, актуальна тема? Адже, клуб “Рівне-Україна” зараз має великі заборгованості перед гонщиками і, поки що, не видно абсолютно ніяких шляхів, як їх ліквідувати. Тобто, фактично маємо клуб-банкрот. А що у Вас?
В нас по ходу сезону-2005 були поточні заборгованості перед гонщиками, які ми вирішували одразу після домашніх гонок. Суми, які були передбачені в контрактах, нашим гонщикам були виплачені. На наступний сезон ми не обіцяємо нікому “золотих гір”, але будемо будувати свої відносити зі спортсменами на принципі, що будь-яка праця повинна буде адекватно оцінена. З нами залишився наш давній партнер - інвестиційно-житлова компанія “ІнтергалБуд”. Будемо шукати ще спонсорів. Як то кажуть, чим більше, тим краще.
Перефразовуючи відомий вислів: “Покажи мені свій склад, і я скажу тобі твоє місце в лізі”. Хто в наступному сезоні одягне жилет “Спідвей Клубу Трофимов”? Які цілі команда ставить перед собою в лізі?
З 15 листопада розпочинається трансферна компанія в міжнаціональній лізі. Обіцяю, що про усі наші кроки пов’язані з комплектуванням команди я буду повідомляти. Наш принцип незмінний: “За клуб їздять ті, хто дійсно цього бажає”. Це стосується і наших місцевих гонщиків з іншої команди “Рівне-Україна”. Ми з ними не є конкурентами, оскільки не збираємося подавати заявку в польську лігу, а вони не хочуть їздити в російській. Тому, якщо в когось з них виникне бажання виступати за наш клуб в міжнаціональній лізі, то будемо сідати за стіл переговорів та домовлятися. Стосовно цілей, то вони будуть поставлені перед колективом вже в новому році, коли стануть відомі склади наших суперників, коли ми визначимося з нашими фінансовими можливостями. Розкидатися обіцянками на кшталт, що ми будемо боротися за чемпіонство, або, навпаки, будемо просто їздити та накатувати юніорів - не в моїх правилах.
Ігор Марко ...
Це жахливий випадок... Я повернувся до Рівного з Москви вранці в суботу 4 листопада. Мені одразу повідомили про те, що Ігоря без свідомості з травмою голови напередодні ввечері привезли до міської лікарні. Це був шок. Хто, навіщо, за що??? За ці тижні мені телефонували і з Росії, і з Латвії, і з Німеччини, і з Польщі. Усі розгублені, усі не можуть зрозуміти, що саме сталося, хто міг пити на таке!?!
Щиро вірю, що Ігор викараскається! Я в нього вірю! А тому, останнім часом намагаюся не читати усіх тих нісенітниць, що пишуть про цей випадок і про стан Ігоря в лікарні. Вірю в краще.
Володимир Вікторович, дякуємо Вам за розмову. Разом з Вами віримо в Ігоря Марка! Вашому ж клубові, як то кажуть, великого плавання в океані російського спідвею в наступному році!
Дякую.
Категория: Особистості пов'язані зі спідвеєм | Добавил: TOFIK (08.12.2006) | Автор: Спортивний Ярмарок
Просмотров: 1810 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 2
2 StartMirda  

1 Rom4ik  
happy happy happy

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]