Пн
21.08.2017
23:41
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2010 » Серпень » 3 » Збірна України у фіналі командного чемпіонату Європи серед юніорів!
12:42
Збірна України у фіналі командного чемпіонату Європи серед юніорів!
Пропонуємо вашій увазі результати півфіналу в Червонограді:
1. ПОЛЬЩА - 50
5. Maciej Janowski (3,3,2,3) 11
6. Patryk Dudek (3,3,2,3) 11
7. Przemyslaw Pawlicki (3,3,3,3) 12
8. Kacper Gomolski (3,2,3,3) 11
18. Emil Pulczynski (1,1,1,2) 5

2. УКРАЇНА - 32
9. Vladimir Tejgel (2,2,2,3,1,R) 10
10. Andrej Kobrin (1,2,1,2,1,1) 8
11. Sergej Borysenko (0,1) 1
12. Kiryll Cukanov (2,2,3,2,2,2) 13
19. Taras Fedorenko ns

3. РОСІЯ - 30
13. Sergej Karatchincev (1,2,2) 5
14. Andrej Kudrjashov (1,3,0,3) 7
15. Vitalij Belousov (1,1,1,0) 3
16. Maksim Lobzenko (1,F/Ex,1) 2
20. Aleksandr Loktajev (2,R,3,3,2,3) 13

4. ФІНЛЯНДІЯ - 8
1. Kalle Katajisto ns
2. Timo Lahti (0,1,R,0,0) 1
3. Niko Siltaniemi (2,0,2,1,1,1) 7
4. Mika Loppi (0,0,0,F/N) 0

Заїзд за заїздом:
1. Janowski, Cukanov, Kudrjashov, Loppi.
2. Dudek, Siltaniemi, Karatchincev, Borysenko.
3. Gomolski, Tejgel, Belousov, Lahti.
4. Pawlicki, Loktajev, Kobrin, Katajisto (ns).
5. Dudek, Tejgel, Lobzenko, Loppi.
6. Janowski, Kobrin, Belousov, Soltaniemi.
7. Pawlicki, Cukanov, Lahti, Loktajev-R.
8. Kudrjashov, Tejgel, Pulczynski, Katajisto (ns).
9. Loktajev, Gomolski, Kobrin, Loppi.
10. Tejgel, Siltaniemi, Pulczynski, Kudrjashov.
11. Loktajev, Janowski, Borysenko, Lahti-R.
12. Cukanov, Dudek, Belousov, Katajisto (ns).
13. Gomolski, Cukanov, Soltaniemi, Lobzenko-F/Ex.
14. Pawlicki, Kobrin, Siltaniemi (Loppi-F/N), Belousov.
15. Dudek, Loktajev, Kobrin, Lahti.
16. Janowski, Karatchincev, Tejgel, Katajisto (ns).
17. Gomolski, Cukanov, Lobzenko, Katajisto (ns).
18. Pawlicki, Karatchincev, Kobrin, Loppi (ns).
19. Loktajev, Cukanov, Pulczynski, Lahti.
20. Kudrjashov, Janowski, Siltaniemi, Teigel-R.

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 821 | Добавил: TATIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]