Пт
20.10.2017
18:13
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2011 » Травень » 3 » Україна та Фінляндія проходять в півфінали
09:35
Україна та Фінляндія проходять в півфінали
  Попри несприятливі погодні умови кваліфікаційний раунд до Командного Чемпіонату Світу серед юніорів на рівненському мототреці все таки відбувся. Перемогу в цих змаганнях здобула збірна України (56 пкт), в складі якої відзначився Олександр Локтаєв, який переміг у всіх своїх заїздах і набрав 15 пкт. Другою була збірна Фінляндії (43 пкт), яка разом із українцями пройшла до наступних півфіналів. Збірні Словенії та США, набрали відповідно 27 та 20 пкт.

Результати:


1. Ukraina - 56 
1. Aleksander Łoktajew - 15 (3,3,3,3,3) 
2. Andriej Kobrin - 13 (2,2,3,3,3) 
3. Kirył Cukanow - 13 (2,3,3,3,2) 
4. Stanisław Ogorodnik - 9 (3,3,1,0,2) 
5. Witalij Łysak - 6 (2,2,w,1,1) 

2. Finlandia - 43 
1. Timo Lahti - 11 (1,2,3,2,3) 
2. Jari Makinen - 7 (d,2,1,2,2) 
3. Niko Siltaniemi - 8 (3,3,0,1,1) 
4. Kalle Katajisto - 10 (d,1,2,3,3,1) 
5. Mika Loppi - 7 (3,1,2,1,-) 

3. Słowenia - 27 
1. Ladislav Vida - 2 (0,1,1,-,0) 
2. Aleksander Conda - 12 (3,2,1,2,2,2) 
3. Matic Ivacic - 4 (0,0,2,2,u) 
4. Nejc Malesic - 8 (2,w,2,w,2,2) 
5. Ziga Radkovic - 1 (1,0,-,u,0) 

4. USA - 20 
1. Ricky Wells - 14 (2,3,3,3,3) 
2. Mike Buman - 4 (1,1,1,0,1,0) 
3. Bryce Starks - 2 (1,1,0,u0) 
4. Austin Novratil - 0 (w,d,0,w,u) 
5. Ricky Felicio - 0 (0,0,0,-,-) 

Заїзд за заїздом: 
1. Łoktajew, Wells, Lahti, Vida 
2. Conda, Kobrin, Buman, Makinen (d) 
3. Siltaniemi, Cukanow, Starks, Ivacic 
4. Ogorodnik, Malesic, Kataijsto (d), Novratil (w/u) 
5. Loppi, Łysak, Radkovic, Felicio 
6. Siltaniemi, Łysak, Vida, Novratil (d) 
7. Łoktajew, Conda, Kataijsto, Felicio 
8. Wells, Kobrin, Loppi, Ivacic 
9. Cukanow, Lahti, Buman, Malesic (w/u) 
10. Ogorodnik, Makinen, Starks, Radkovic 
11. Kobrin, Katajisto, Vida, Starks 
12. Cukanow, Loppi, Conda, Novratil 
13. Lahti, Ivacic, Ogorodnik, Felicio 
14. Wells, Malesic, Makinen, Łysak (w/u) 
15. Łoktajew, Conda, Buman, Siltaniemi 
16. Cukanow, Makinen, Malesic (w/u), Felicio (ns) 
17. Wells, Conda, Siltaniemi, Ogorodnik 
18. Kataijisto, Ivacic, Łysak, Buman 
19. Łoktajew, Malesic, Loppi, Starks (t) 
20. Kobrin, Lahti, Novratil (w/2min), Radkovic (u) 
21. Kataijsto, Ogorodnik, Buman, Vida 
22. Lahti, Conda, Łysak, Starks 
23. Łoktajew, Makinen, Novratil (u), Ivacic (u) 
24. Kobrin, Malesic, Siltaniemi, Buman 
25. Wells, Cukanow, Katajisto, Radkovic 

Наступні етапи: 
28 травня - півфінал 1 - м. Равіч (Польща) (Польща, Чехія, Швеція, Україна) 
28 травня - півфінал 2 - м. Діденберген (Німеччина) (Німеччина, Данія, Австралія, Фінляндія) 
3 вересня - Фінал - м. Балаково (Росія)
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 532 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]