Пт
20.10.2017
18:08
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів новин

Головна » 2010 » Липень » 20 » Підсумки півфіналу чемпіонату Європи серед пар в Рівному
18:41
Підсумки півфіналу чемпіонату Європи серед пар в Рівному
1. ЛАТВІЯ – 26 + 3.

Леонід Паура (3, 2, С, 2, 2, 2) 11

В"ячеслав Гіруцький (2, 3, 1, 3, 3, 3) 15 + 3

2. УКРАЇНА -1 – 26 + 2

Андрій Карпов (3, 0, 3, 3, 3, 3) 15 + 2

Олександр Бородай (2, 1, 2, 2, 2, 2) 11

Ярослав Полюхович – н/с

3РОСІЯ – 22.

Ренат Гафуров (1, 3, 3, 3, С, н/с) 10

Семен Власов (С, 2, 2, 2, 3, 3) 12

4. УКРАЇНА-3 – 15.

Володимир Тейгел (3, 3, 1, 1, 2, 2) 12

Тарас Федоренко (2, 0, 0, н/с, П, 1) 3

5. РУМУНІЯ – 13.

Алесандру Тома (1, 2, 2, 2, 1, 2) 10

Фанієль Попа (0, 1, Ф, 1, 0, 1) 3

6. УКРАЇНА-2 – 12.

Виталий Лисак (1, 1, 1, н/с, н/с, н/с) = 3

Станислав Огородник (0, 2, 0, 3, 1, 3) 9

7. Австрія – 10.

Даниэль Гаппмайер (С, 0, 1, 0, 0, 0) 1

Фрідріх Валльнер (П, 3, 3, 1, 1, 1) 9

Заїзд за заїздом:

1. Паура, Гіруцький, Гафуров, Власов (С)

2. Карпов, Бородай, Лисак, Огородник

3. Тейгел, Федоренко, Валльнер (П), Гаппмайер (С)

4. Гіруцький, Паура, Тома, Попа

5. Гафуров, Власов, Бородай, Карпов

6. Валльнер, Огородник, Лисак, Гаппмайер

7. Тейгел, Тома, Попа, Федоренко

8. Карпов, Бородай, Гіруцький, Паура (С)

9. Гафуров, Власов, Лысак, Огородник

10. Валлнер, Тома, Гаппмайер, Попа (Ф)

11. Гіруцький, Паура, Тейгел, Федоренко

12. Гафуров, Власов, Валльнер, Гаппмайер

13. Карпов, Бородай, Тейгел, Федоренко (н/с)

14. Огородник, Тома, Попа, Лисак (н/с)

15. Гіруцький, Паура, Валльнер, Гаппмайер

16. Власов, Тейгел, Гафуров (С), Федоренко (П)

17. Карпов, Бородай, Тома, Попа

18. Гіруцький, Паура, Огородник, Лисак (н/с)

19. Власов, Тома, Попа, Гафуров (н/с)

20. Карпов, Бородай, Валльнер, Гаппмайер

21. Огородник, Тейгел, Федоренко, Лисак (н/с)

22. Гіруцький, Карпов

Наступний півфінал відбудеться в місті Ополе (Польща) 21 серпня,  і фінал заплановано в німецькому Штральзунді на 18 вересня.

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 833 | Добавил: TATIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]