Пт
20.10.2017
18:14
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2011 » Травень » 16 » Павліцкі перемагає в Червонограді, Локтаєв на 6-му місці проходить далі ...
13:47
Павліцкі перемагає в Червонограді, Локтаєв на 6-му місці проходить далі ...
  В Червонограді на відбірковому етапі до Чемпіонату Світу серед юніорів перемогу здобув Пьотр Павліцкі з Польщі, який в додатковому заїзді переміг росіянина Вадима Тарасенка залишивши йому друге місце, третім був Андрєй Лєбєдєв з Латвії. Наш Олександр Локтаєв, також, в додатковому заїзді переміг Шимона Возняка з Польщі і запевнив собі місце у півфіналі.

Результати:
 
1. Piotr Pawlicki (Polska) - 13+3 (3,2,3,3,2) 
2. Wadim Tarasienko (Rosja) - 13+2 (3,3,2,3,2) 
3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 12 (2,3,3,1,3) 
4. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 11 (2,w,3,3,3) 
5. Witalij Biełousow (Rosja) - 11 (3,2,3,2,1) 
6. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 10+3 (3,1,1,3,2) 
---------------------------------- 
7. Szymon Woźniak (Polska) - 10+2 (1,3,1,2,3) - запасний
---------------------------------- 
8. Kirył Cukanow (Ukraina) - 9 (1,1,2,2,3) 
9. Dawid Lampart (Polska) - 8 (2,0,2,2,2) 
10. Denis Nosow (Rosja) - 6 (1,2,2,1,0) 
11. Iwan Łysik (Rosja) - 4 (0,3,1,0,0) 
12. Vaclav Milik (Czechy) - 4 (0,2,0,1,1) 
13. Steve Worrall (Wielka Brytania) - 4 (u,1,1,1,1) 
14. Pavol Pucko (Czechy) - 2 (2,t,0,0,0) 
15. Stanisław Ogorodnik (Ukraina) - 2 (0,1,0,0,1) 
16. Iwan Pleszakow (Łotwa) - 1 (1,0,0,0,0) 
17. Witalij Łysak (Ukraina) - 0 (0) 
18. Pawlo Kondratiuk (Ukraina) - NS 

Заїзд за заїздом: 
1. Pawlicki, Lebiediew, Cukanow, Milik 
2. Biełousow, Lampart, Nosow, Ogorodnik 
3. Tarasienko, Zmarzlik, Woźniak, Łysik 
4. Łoktajew, Pucko, Pleszakow, Worrall (u) 
5. Lebiediew, Nosow, Worrall, Zmarzlik (w) 
6. Tarasienko, Pawlicki, Łoktajew, Lampart 
7. Woźniak, Biełousow, Cukanow, Łysak (Pucko - w) 
8. Łysik, Milik, Ogorodnik, Pleszakow 
9. Lebiediew, Lampart, Woźniak, Pleszakow 
10. Pawlicki, Nosow, Łysik, Pucko 
11. Zmarzlik, Cukanow, Łoktajew, Ogorodnik 
12. Biełousow, Tarasienko, Worrall, Milik 
13. Łoktajew, Biełousow, Lebiediew, Łysik 
14. Pawlicki, Woźniak, Worrall, Ogorodnik 
15. Tarasienko, Cukanow, Nosow, Pleszakow 
16. Zmarzlik, Lampart, Milik, Pucko 
17. Lebiediew, Tarasienko, Ogorodnik, Pucko 
18. Zmarzlik, Pawlicki, Biełousow, Pleszakow 
19. Cukanow, Lampart, Worrall, Łysik 
20. Woźniak, Łoktajew, Milik, Nosow 

Заїзд за 6-те місце: 
21. Łoktajew, Woźniak 

Заїзд за 1-те місце:
22.
 Pawlicki, Tarasienko 
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 689 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]