Ср
23.08.2017
06:25
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Вересень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів новин

Головна » 2010 » Вересень » 11 » Олександр Бородай - Чемпіон України в особистому заліку
04:44
Олександр Бородай - Чемпіон України в особистому заліку
  Сьогодні у Червонограді Олександр Бородай здобувши комплект пунктів запевнив собі титул Особистого Чемпіона України сезону 2010-го року. Другим на цих змаганнях був юний Олександр Локтаєв - 14 пкт., який поступився лише Бородаю. Третім був Володимир Дубінін - 13 пкт.

Результати:
 
1. Aleksandr Borodaj (SK Kaskad Równe) - 15 (3,3,3,3,3) 
2. Aleksandr Łoktajew (Szachtar Czerwonograd) - 14 (3,2,3,3,3) 
3. Władimir Dubinin (SKA Lwów) - 13 (3,3,3,2,2) 
4. Władimir Tejgel (Szachtar Czerwonograd) - 11 (3,1,1,3,3) 
5. Jarosław Paluchowicz (SK Kaskad Równe) - 11 (2,2,2,3,2) 
6. Andriej Kobrin (Szachtar Czerwonograd) - 10 (1,3,2,2,2) 
7. Władimir Omeljan (SK Kaskad Równe) - 9 (2,2,2,2,1) 
8. Stanisław Ogorodnik (SK Kaskad Równe) - 8 (1,1,3,2,1) 
9. Paweł Kondratjuk (SK Kaskad Równe) - 7 (1,1,1,1,3) 
10. Witalij Łysak (SK Kaskad Równe) - 6 (2,0,2,1,1) 
11. Siergiej Borysenko (SKA Lwów) - 4 (1,3,u,w/u,ns) 
12. Andriej Sawickij (Szachtar Czerwonograd) - 3 (0,d,1,2) 
13. Grigorij Kupiec (SK Kaskad Równe) - 2 (2,0,0,u/w) 
14. Andriej Karpow (Szachtar Czerwonograd) - 2 (2,u/w,ns,ns,ns) 
15. Mikola Mironow (Szachtar Czerwonograd) - 1 (0,w/u,1,0,0) 
16. Taras Fiedorenko (SKA Lwów) - 0 (w/u,ns,ns,ns,ns) 
17. Stanisław Melniczuk (SK Kaskad Równe) - 0 (0,ns,ns,ns,ns,ns) 

Заїзд за заїздом: 
1. Łoktajew, Omeljan, Ogorodnik 
2. Tejgel, Łysak, Borysenko, Fiedorenko (w/u) 
3. Dubinin, Karpow, Kobrin, Mironow 
4. Borodaj, Paluchowicz, Kondratjuk 
5. Dubinin, Omeljan, Paluchowicz, Fiedorenko 
6. Kobrin, Paluchowicz, Ogorodnik, Sawickij 
7. Boryseko, Kupiec, Mielinczuk (w/u) 
8. Borodaj, Łoktajew, Tejgel, Karpow (w/u) 
9. Borodaj, Ogorodnik, Mirnow, Sawickij (d) 
10. Ogorodnik, Łysak 
11. Dubinin, Paluchowicz, Tejgel, Kupiec 
12. Łoktajew, Kobrin, Kondratjuk, Borysenko (u) 
13. Paluchowicz, Omeljan, Borysenko (w/u) 
14. Tejgel, Ogorodnik, Kondratjuk, Mironow 
15. Borodaj, Kobrin, Łysak, Kupiec 
16. Łoktajew, Dubinin, Sawickij 
17. Tejgel, Kobrin, Omeljan 
18. Borodaj, Dubinin, Ogorodnik 
19. Kondratjuk, Sawickij 
20. Łoktajew, Paluchowicz, Łysak, Mironow

Результати в класі до 125 куб.см:
1. Романчук (3,3,3,3) 12
2. Трофимов (2,2,2,2) 8
3. Кот (1,1,1,1) 4

Заїзд за заїздом:
1. Романчук, Трофимов, Кот
2. Романчук, Трофимов, Кот
3. Романчук, Трофимов, Кот
4. Романчук, Трофимов, Кот


sportowefakty.pl
Категория: Українські змагання | Просмотров: 890 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]