Пт
20.10.2017
00:02
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів новин

Головна » 2010 » Травень » 9 » Квал. раунд Чемпіонату Світу юніорів - Локтаєв 5-ий і йде далі ...
11:14
Квал. раунд Чемпіонату Світу юніорів - Локтаєв 5-ий і йде далі ...
 В словенській Лендаві пройшов кваліфікаційний раунд Чемпіонату Світу серед юніорів, в якому брав участь  наш Олександр Локтаєв. Перемогу на цьому відборі святкував Максим Богданов з Латвії, який у додатковому заїзді за 1-ше місце переміг Славоміра Пишного, який був 2-им. Третім був Патрик Дудек, який знову ж таки у додатковому заїзді обігнав Макса Ділгера, залишивши йому 4-те місце. 5-ий був наш Олександр Локтаєв - 10 пкт., який пройшов до півфіналу.

Результати: 
1. Maksim Bogdanow (Łotwa) - 12+3 (3,3,3,3,d) 
2. Sławomir Pyszny (Polska) - 12+d (2,3,3,2,2) 
3. Patryk Dudek (Polska) - 11+3 (3,3,2,3,0) 
4. Max Dilger (Niemcy) - 11+2 (3,2,2,1,3) 
5. Aleksandr Loktajew (Ukraina) - 10 (w,1,3,3,3) 
6. Szymon Kiełbasa (Polska) - 10 (3,3,2,0,2) 
------------------ 
7. Simon Nielsen (Dania) - 9 (2,2,1,2,2) 
8. Aljosa Remih (Słowenia) - 8 (2,2,0,1,3) 
9. Jerran Hart (Wielka Brytania) - 8 (0,1,2,2,3) 
10. Thomas Joergensen (Dania) - 8 (2,d,3,2,1) 
11. Samo Kukovica (Słowenia) - 7 (1,2,1,1,2) 
12. Marcel Helfer (Niemcy) - 6 (1,0,1,3,1) 
13. Johannes Fiala (Austria) - 3 (0,1,1,1,d) 
14. Ziga Radkovic (Słowenia) - 2 (1,1,0,0,0) 
15. Ladislav Vida (Słowenia) - 1 (0,0,0,0,1) 
16. Danny Marcel Massen (Niemcy) - 1 (1,t,0,0,0) 
17. Jernej Pecnik (Słowenia) - 0 (d) 

Заїзд за заїздом: 
1. Dudek, Remih, Helfer, Hart 
2. Dilger, Pyszny, Radkovic, Loktajew (w) 
3. Kiełbasa, Nielsen, Kukovica, Fiala 
4. Bogdanow, Jorgensen, Massen, Vida 
5. Bogdanow, Kukovica, Loktajew, Helfer 
6. Pyszny, Nielsen, Hart, Jorgensen (d) 
7. Kiełbasa, Remih, Radkovic, Pecnik (d), Massen (t) 
8. Dudek, Dilger, Fiala, Vida 
9. Pyszny, Kiełbasa, Helfer, Vida 
10. Loktajew, Hart, Fiala, Massen 
11. Jorgensen, Dilger, Kukovica, Remih 
12. Bogdanow, Dudek, Nielsen, Radkovic 
13. Helfer, Jorgensen, Fiala, Radkovic 
14. Bogdanow, Hart, Dilger, Kiełbasa 
15. Loktajew, Nielsen, Remih, Vida 
16. Dudek, Pyszny, Kukovica, Massen 
17. Dilger, Nielsen, Helfer, Massen 
18. Hart, Kukovica, Vida, Radkovic 
19. Remih, Pyszny, Bogdanow (d), Fiala (d) 
20. Loktajew, Kiełbasa, Jorgensen, Dudek 

Додатковий заїзд за 3-тє місце: 
21. Dudek, Dilger 

Додатковий заїзд за 1-ше місце: 
22. Bogdanow, Pyszny (d) 


sportowefakty.pl

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 616 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]