Пн
18.12.2017
22:17
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2011 » Травень » 15 » Кріс Холдер найкращий в дощовому Гран-Прі Швеції
12:19
Кріс Холдер найкращий в дощовому Гран-Прі Швеції
  Перемогу на шведському етапі Гран-Прі, який пройшов у Готеборгу здобув Кріс Холдер з Австралії, на другому місці був американець Грег Хенкок, третім був швед Антоніо Ліндбак. Росіянин Еміль Сайфутдінов посів 5 місце. Змагання були зупинені після 16-го заїзду в зв'язку з дощем.

Результати:
 
1. Chris Holder (Australia) - 10 (2,3,3,2) 
2. Greg Hancock (USA) - 10 (3,2,2,3) 
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 9 (3,3,3,u) 
4. Janusz Kołodziej (Polska) - 9 (2,2,3,2) 
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8 (1,1,3,3) 
6. Thomas H. Jonasson (Szwecja) - 8 (1,3,2,2) 
7. Jason Crump (Australia) - 6 (3,3,w,-,-) 
8. Andreas Jonsson (Szwecja) - 6 (0,2,1,3) 
9. Tomasz Gollob (Polska) - 6 (1,0,2,3) 
10. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 6 (3,1,1,1) 
11. Jarosław Hampel (Polska) - 5 (1,1,2,1) 
12. Nicki Pedersen (Dania) - 4 (2,0,d,2) 
13. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (0,2,1,1) 
14. Kenneth Bjerre (Dania) - 2 (2,u,0,w) 
15. Rune Holta (Polska) - 1 (0,1,0,0) 
16. Artiom Łaguta (Rosja) - 1 (w,0,1,0) 
R1. Simon Gustafsson (Szwecja) - 1 (1) 
R2. Dennis Andersson (Szwecja) - 0 (0) 

Заїзд за заїздом: 
1. Lindbaeck, Bjerre, Sajfutdinow, Jonsson 
2. Crump, Kołodziej, Gollob, Holta 
3. Hancock, Pedersen, Jonasson, Łaguta (w/2x) 
4. Lindgren, Holder, Hampel, Harris 
5. Crump, Hancock, Lindgren, Bjerre (u4) 
6. Holder, Kołodziej, Sajfutdinow, Pedersen 
7. Jonasson, Jonsson, Hampel, Gollob 
8. Lindbaeck, Harris, Holta, Łaguta 
9. Kołodziej, Jonasson, Harris, Bjerre 
10. Sajfutdinow, Hampel, Łaguta, Crump (w/u) 
11. Holder, Hancock, Jonsson, Holta 
12. Lindbaeck, Gollob, Lindgren, Pedersen (d4) 
13. Gollob, Holder, Gustafsson, Łaguta (Bjerre - w/2min) 
14. Sajfutdinow, Jonasson, Lindgren, Holta 
15. Jonsson, Pedersen, Harris, Andersson 
16. Hancock, Kołodziej, Hampel, Lindbaeck (u3)

Загальна класифікація після 2-ох етапів:
1Tomasz GollobPolska186---------24
2Greg HancockUSA1410---------24
3Emil SajfutdinowRosja148---------22
4Nicki PedersenDania174---------21
5Chris HolderAustralia910---------19
6Jarosław HampelPolska125---------17
7Fredrik LindgrenSzwecja116---------17
8Janusz KołodziejPolska89---------17
9Kenneth BjerreDania102---------12
10Jason CrumpAustralia56---------11
11Chris HarrisWielka Brytania74---------11
12Andreas JonssonSzwecja56---------11
13Rune HoltaPolska91---------10
14Antonio LindbaeckSzwecja19---------10
15Thomas H. JonassonSzwecja-8---------8
16Damian BalińskiPolska4----------4
17Artiom ŁagutaRosja01---------1

sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 477 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]