Пн
23.10.2017
13:35
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів новин

Головна » 2010 » Травень » 1 » Януш Колодзєй здобув "Золотий шолом" у Зеленій Гурі
09:49
Януш Колодзєй здобув "Золотий шолом" у Зеленій Гурі
   Перемогою Януша Колодзєя закінчився фінал "Золотого шолому", який відбувся в Зеленій Гурі. Януш здобув комплект пунктів, не давши нікому шансів на перемогу, по 11 пкт. набрали Пьотр Протасєвіч та Кшиштоф Каспжак, проте у Пьотра було більше перемог у заїздах, тому він посів другу сходинку. Слабенько проїхав Ярослав Хампель, який здобувши 9 пкт. посів 6-ту позицію.

Результати: 
1. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) - 15 (3,3,3,3,3) 
2. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) - 11 (3,3,1,1,3) 
3. Krzysztof Kasprzak (Tauron Azoty Tarnów) - 11 (3,2,2,2,2) 
------------------------------------ 
4. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) - 10 (3,1,3,0,3) 
5. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 10 (0,2,3,3,2) 
6. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - 9 (1,2,0,3,3) 
7. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra) - 9 (1,2,3,1,2) 
8. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) - 9 (2,3,1,2,1) 
9. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) - 8 (0,3,2,3,0) 
10. Tomasz Gapiński (Caelum Stal Gorzów) - 7 (1,1,1,2,2) 
11. Ronnie Jamroży (RKM ROW Rybnik
) - 6 (2,0,2,2,0) 
12. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) - 6 (2,1,1,1,1) 
13. Piotr Świst (Speedway Polonia
 Piła) - 4 (0,1,2,0,1) 
14. Tomasz Jędrzejak (Tauron Azoty Tarnów) - 3 (2,0,0,1,w) 

Заїзд за заїздом: 
1. Kasprzak (63,07), Jabłoński, Gapiński, Jaguś 
2. Zengota (61,31), Jędrzejak, Hampel, Świst 
3. Protasiewicz (61,21), Ułamek 
4. Kołodziej (61,25), Jamroży, Dobrucki, Miedziński 
5. Kołodziej (61,13), Kasprzak, Zengota 
6. Protasiewicz (61,21), Dobrucki, Jabłoński, Jędrzejak 
7. Ułamek (61,71), Hampel, Gapiński, Jamroży 
8. Jaguś (61,37), Miedziński, Świst 
9. Miedziński (61,59), Kasprzak, Ułamek, Jędrzejak 
10. Zengota (61,94), Jamroży, Jabłoński 
11. Dobrucki (62,00), Świst, Gapiński 
12. Kołodziej (61,41), Jaguś, Protasiewicz, Hampel 
13. Hampel (62,25), Kasprzak, Dobrucki 
14. Kołodziej (62,06), Ułamek, Jabłoński, Świst 
15. Miedziński (61,89), Gapiński, Protasiewicz, Zengota 
16. Jaguś (63,04), Jamroży, Jędrzejak 
17. Protasiewicz (63,25), Kasprzak, Świst, Jamroży 
18. Hampel (62,22), Miedziński, Jabłoński 
19. Kołodziej 62,23), Gapiński, Jędrzejak (w) 
20. Zengota (61,90), Dobrucki, Ułamek, Jaguś 

Суддя: Leszek Demski (Ostrów Wlkp.) 
Кращий час дня: Janusz Kołodziej - 61,13 - 5-ий заїзд. 
Глядачів: біля 4000

sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 552 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]