Сб
19.08.2017
03:50
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів новин

Головна » 2010 » Травень » 16 » IV Меморіал Лукаша Романка в Рибніку
11:11
IV Меморіал Лукаша Романка в Рибніку
 
 
Переможцем фінального заїзду четвертого Меморіалу Лукаша Романка, який пройшов в Рибніку був Нікі Педерсен - 13+5 пкт, який залишив позаду себе Томаша Голлоба - 13+3 пкт., Руне Холту - 12+1 пкт. та Андреаса Йонссона - 12+0 пкт. Росіянин Денис Гізатуллін набравши 7 пкт. посів 9-те місце, а наш Андрій Карпов, на жаль, у всіх своїх заїздах був останнім.

Результати:
 
1. Nicki Pedersen (Dania) - 13+5 (3,3,2,2,3) 
2. Tomasz Gollob (Polska) - 13+3 (3,1,3,3,3) 
3. Rune Holta (Polska) - 12+1 (2,2,2,3,3) 
4. Andreas Jonsson (Szwecja) - 12+0 (2,3,3,3,1) 
5. Janusz Kołodziej (Polska) - 9 (3,3,3,-,-) 
6. Adrian Miedziński (Polska) - 9 (1,3,3,2,w) 
7. Leigh Adams (Australia) - 9 (1,2,1,3,2) 
8. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 7 (0,2,2,0,3) 
9. Denis Gizatullin (Rosja) - 7 (3,0,1,1,2) 
10. Sławomir Drabik (Polska) - 6 (2,0,2,1,1) 
11. Krzysztof Słaboń (Polska) - 6 (2,1,1,2,0) 
12. Rafał Szombierski (Polska) - 5 (1,1,1,w,2) 
13. Daniel Nermark (Szwecja) - 4 (1,2,0,0,1) 
14. Mateusz Kowalczyk (Polska) - 3 (1,2) 
15. Kamil Cieślar (Polska) - 3 (0,1,0,1,1) 
16. Sławomir Pyszny (Polska) - 2 (0,0,0,2,0) 
17. Andriej Karpov (Ukraina) - 0 (0,0,0,0,0) 

Заїзд за заїздом: 
1. Kołodziej (66,33), Holta, Adams, Kasprzak 
2. Gizatullin (66,65), Słaboń, Nermark, Cieślar 
3. Gollob (65,89), Jonsson, Miedziński, Karpov 
4. Pedersen (66,66), Drabik, Szombierski, Pyszny 
5. Jonsson (66,12), Kasprzak, Cieślar, Drabik 
6. Pedersen (66,41), Holta, Słaboń, Karpov 
7. Miedziński (66,37), Adams, Szombierski, Gizatullin 
8. Kołodziej (66,38), Nermark, Gollob, Pyszny 
9. Miedziński (66,79), Kasprzak, Słaboń, Pyszny 
10. Gollob (66,38), Holta, Szombierski, Cieślar 
11. Jonsson (66,87), Pedersen, Adams, Nermark 
12. Kołodziej (66,85), Drabik, Gizatullin, Karpov 
13. Gollob (66,35), Pedersen, Gizatullin, Kasprzak 
14. Holta (67,18), Miedziński, Drabik, Nermark 
15. Adams (67,29), Pyszny, Cieślar, Karpov 
16. Jonsson (67,50), Słaboń, Kowalczyk, Szombierski (w) 
17. Kasprzak (67,12), Szombierski, Nermark, Karpov 
18. Holta (67,21), Gizatullin, Jonsson, Pyszny 
19. Gollob (67,03), Adams, Drabik, Słaboń 
20. Pedersen (68,51), Kowalczyk, Cieślar, Miedziński (w) 

Заїзда в пам'ять про Анджея Скульского: 
Pyszny (68,50), Cieślar, Bubel, Piecha 

Фінал: 
Pedersen, Gollob, Holta, Jonsson 

Суддя: Марек Воячек
Глядачів: біля 6000 
Кращий час дня: 65,89 - Томаш Голлоб в заїзді №3

sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 706 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]