Пн
23.10.2017
13:40
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів новин

Головна » 2011 » Вересень » 12 » Гран-Прі Данії - Хенкок був найкращим
18:42
Гран-Прі Данії - Хенкок був найкращим

1. Greg Hancock (США)    - 22 (3,3,1,3,3,3,6)  

2. Jason Crump (Aвстрл)   - 17 (1,2,2,2,3,3,4)

3. Fredrik Lindgren (Шве) - 13 (2,2,0,3,2,2,2)  

4. Chris Holder (Aвстрл)   - 11 (3,2,1,2,1,2,0)

 

5. Kenneth Bjerre (Дан       - 13 (3,1,3,3,2,1)

6. Nicki Pedersen (Дан       - 10 (и,3,3,2,1,1)

7. Artiom Łaguta (Рос          - 9 (1,1,3,2,2,0)

8. Emil Sajfutdinow (Рос)      - 9 (2,2,1,1,3,0)

9. Jarosław Hampel (Пол     - 8 (2,3,3,0,0)

10. Andreas Jonsson (Шве)    - 8 (2,3,2,1,0)

11. Antonio Lindbaeck (Шве) - 6 (3,1,2,0,0)

12. Chris Harris (Анг            - 5 (0,1,0,1,3)

13. Tomasz Gollob (Пол      - 5 (1,0,0,3,1)

14. Bjarne Pedersen (Дан     ) - 3 (1,0,2,0,0)

15. Rune Holta (Пол            - 3 (п,0,1,0,2)

16. Janusz Kołodziej (Пол)    - 2 (0,0,0,1,1)

 

заезды:

1. Lindbaeck, Jonsson, Gollob, Holta (п)

2. Hancock, Sajfutdinow, B. Pedersen, N. Pedersen (и)

3. Bjerre, Hampel, Łaguta, Harris

4. Holder, Lindgren, Crump, Kołodziej

5. Hancock, Holder, Łaguta, Gollob

6. Jonsson, Sajfutdinow, Harris, Kołodziej

7. N. Pedersen, Lindgren, Bjerre, Holta

8. Hampel, Crump, Lindbaeck, B. Pedersen

9. Bjerre, Crump, Sajfutdinow, Gollob

10. Hampel, Jonsson, Hancock, Lindgren

11. Łaguta, B. Pedersen, Holta, Kołodziej

12. N. Pedersen, Lindbaeck, Holder, Harris

13. Gollob, N. Pedersen, Kołodziej, Hampel

14. Bjerre, Holder, Jonsson, B. Pedersen

15. Hancock, Crump, Harris, Holta

16. Lindgren, Łaguta, Sajfutdinow, Lindbaeck

17. Harris, Lindgren, Gollob, B. Pedersen

18. Crump, Łaguta, N. Pedersen, Jonsson

19. Sajfutdinow, Holta, Holder, Hampel

20. Hancock, Bjerre, Kołodziej, Lindbaeck

 

полуфиналы:

21. Hancock, Holder, N. Pedersen, Sajfutdinow

22. Crump, Lindgren, Bjerre, Łaguta

 

финал:

23. Hancock, Crump, Lindgren, Holder

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 683 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]