Чт
17.08.2017
11:43
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів новин

Головна » 2010 » Квітень » 30 » Цуканов - переможець Чемпіонату України юніорів. Віктор Трофимов - перший старт, перша перемога!
03:17
Цуканов - переможець Чемпіонату України юніорів. Віктор Трофимов - перший старт, перша перемога!


   Перемогу на третьому етапі Чемпіонату України серед юніорів здобув Кирило Цуканов, який набрав комплект - 15 пкт. перемігши у всіх своїх заїздах, другим був Станіслав Огороднік, який зазнав поразки лише від переможця етапу, трійку лідерів замкнув Віталій Лисак набравши 12 пкт. По сумі трьох етапів найбільшу кількість пунктів має Кирило Цуканов, відсутність Олександра Локтаєва на змаганнях дала змогу Кирилу впевненіше себе почувати, так як Олександр був його основним конкурентом, і до цього етапу був попереду на 1 пкт. Вперше офіційно на рівненському треці виступив Віктор Трофимов, який незважаючи на падіння у першому заїзді здобув свою першу перемогу на рівненській доріжці!


Класифікація: 

1. Федоренко Т. (СКА) – (2,0,2,3,сх.) = 7

2. -

3. Петров Ю. (СКА) – (сх,2,3,3,1) = 9

4. Лисак В. (Каскад) – (3,2,2,2,3) = 12

5. Мельничук С. (Каскад) – (1,1,3,2,2) = 9

6. Огороднік С. (-) – (3,3,3,3,2) = 14

7. -

8. Легецький П. (Ураган) – (2,сх.,2,2,3) =9

9. Кондратюк П. (Каскад) – (2,2,п,1,3) = 8

10. Юзепчук С. (Ураган) – (1,2,1,1,2) = 7

11. Борисенко С. (СКА) – (3,3,нc,нc,нc) = 6

12. Петров Е. (СКА) – (п,нc,нc,нc,нc) = 0

13. Цуканов К. (СКА) – (3,3,3,3,3) = 15

14. -

15. Купець Г. (Каскад) – (п,сх.,2,сх.,нc) = 2

16. Кобрін А. (Шахтар) – (2,3,в,нc,нc) = 5

 

Заїзд за заїздом:

1. Лисак,Федоренко,Ю.Петров(сх.)

2. Огороднік,Легецький,Мельничук

3. Борисенко,Кондратюк,Юзепчук,Е.Петров(п)

4. Цуканов,Кобрін,Купець(п)

5. Цуканов,Кондратюк,Мельничук.Федоренко

6. Огороднік,Юзепчук

7. Борисенко,Петров Ю, Купець(п)

8. Кобрін,Лисак,Легецький(сх.),Е. Петров

9. Огороднік,Федоренко,Борисенко(нс), Кобрін(в)

10. Мельничук,Купець,Е. Петров(нс)

11. Ю.Петров,Легецький,Кондратюк (п)

12. Цуканов,Лисак,Юзепчук

13. Федоренко,Е. Петров(нс)

14. Цуканов,Легецький,Борисенко(нс)

15. Ю Петров,Мельничук,Юзепчук,Кобрін(нс)

16. Огороднік,Лисак,Кондратюк,Купець(сх.)

17. Легецький,Юзепчук,Федоренко(сх.),Купець(нс)

18. Кондратюк,Кобрін(нс)

19. Цуканов,Огороднік,Ю. Петров,Е.Петров(нс)

20. Лисак,Мельничук,Борисенко(нс)




Класифікація після трьох етапів:

1. Петров Ю. (СКА) 4+ 5+9 = 18

2. Локтаєв О. (Шахтар) –9+15+нс = 24

3. Борисенко С. (СКА) -5+11+6 = 22

4. Петров Е. (СКА) – 4+5+0 = 9

5. Цуканов К. (СКА) – 9+14+15 = 38

6. Купець Г. (Каскад) –0+3+2 = 5

7. Тейгел В. (Шахтар) –8+12+нс = 20

8. Лисак В. (Каскад) –3+9+12 = 24

9. Кобрін А. (Шахтар) –7+13+5 = 25

10.Кондратюк П. (Каскад) –6+8+8 = 22

11.Легецький П. (Ураган) – 0+5+9 = 14

12.Федоренко Т. (СКА) – 1+0+7 = 8

13. Юзепчук С. (Ураган) – 2+4+7 = 13

14. Сироватко Ю.(Ураган) – 3+3+нс = 6

15. Савіцький (Шахтар) – 2+2+нс = 4

16. Огороднік С. (-) –7+10+14 = 31

17. Коноплястий В.(Ураган) -0+0+нс = 0

18. Мельничук С. (Каскад) – 9 = 9


Клас до 125 см.куб.:

1. О.Романчук - (0,-,-,-) = 0

2. Є.Кравчук - (2,сх,2,-) = 4

3. О.Кот - (3,2,1,2) = 8

4. В.Трофимов - (п,3,3,3) = 9


Кращий час дня: 63,50 с. показав Віктор Трофимов у 3-му заїзді

Категория: Українські змагання | Просмотров: 662 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]