Сб
22.07.2017
06:53
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів новин

Головна » 2011 » Квітень » 25 » Адріан Мєдзінскі переможець "Золотого шолому"
09:28
Адріан Мєдзінскі переможець "Золотого шолому"
  В неділю на торунській Мотоарені був розіграний фінал "Золотого шолому". Перемогу у змаганнях здобув Адріан Мєдзінскі - 13+3 пкт., який у додатковому заїзді переміг Пьотра Протасєвіча 13+2 пкт. залишивши йому лише 2-ге місце, бронзу здобув Януш Колодзєй - 12 пкт. 

Результати: 
1. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 13+3 (2,3,3,3,2) 
2. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) - 13+2 (3,3,3,3,1) 
3. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) - 12 (3,2,3,2,2) 
4. Tomasz Chrzanowski (GTZ Grudziądz) - 10 (3,1,2,1,3) 
5. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - 9 (2,3,t,1,3) 
6. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) - 8 (0,0,3,2,3) 
7. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,3,1,3,0) 
8. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) - 8 (1,0,1,3,3) 
9. Mateusz Szczepaniak (Orzeł Łódź) - 8 (2,1,2,2,1) 
10. Krzysztof Kasprzak (Tauron Azoty Tarnów) - 7 (1,2,2,2,0) 
11. Krzysztof Buczkowski (GTZ Grudziądz) - 5 (3,1,0,1,d) 
12. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) - 5 (2,1,0,0,2) 
13. Michał Szczepaniak (Start Gniezno) - 5 (1,2,1,d,1) 
14. Jacek Rempała (Orzeł Łódź) - 4 (0,0,2,0,2) 
15. Michał Mitko (Kolejarz Opole) - 4 (0,2,1,1,0) 
16. Łukasz Jankowski (Orzeł Łódź) - 1 (0,0,d,d,1) 

Заїзд за заїздом: 
1. (62,96 sek.) Buczkowski, Ułamek, Janowski, Jankowski 
2. (62,27) Protasiewicz, Hampel, Jabłoński, Rempała 
3. (61,88) Kołodziej, Mateusz Szczepaniak, Kasprzak, Walasek 
4. (62,04) Chrzanowski, Miedziński, Michał Szczepaniak, Mitko 
5. (61,89) Hampel, Mitko, Buczkowski, Walasek 
6. (61,90) Janowski, Michał Szczepaniak, Mateusz Szczepaniak, Jabłoński 
7. (61,03) Protasiewicz, Kasprzak, Chrzanowski, Jankowski 
8. (61,14) Miedziński, Kołodziej, Ułamek, Rempała 
9. (60,76) Miedziński, Kasprzak, Jabłoński, Buczkowski 
10. (60,96) Kołodziej, Chrzanowski, Janowski, Hampel (t) 
11. (61,87) Walasek, Rempała, Michał Szczepaniak, Jankowski (d) 
12. (60,73) Protasiewicz, Mateusz Szczepaniak, Mitko, Ułamek 
13. (60,70) Protasiewicz, Kołodziej, Buczkowski, Michał Szczepaniak (d) 
14. (60,72) Janowski, Kasprzak, Mitko, Rempała 
15. (60,99) Miedziński, Mateusz Szczepaniak, Hampel, Jankowski (d) 
16. (61,79) Jabłoński, Walasek, Chrzanowski, Ułamek 
17. (61,08) Chrzanowski, Rempała, Mateusz Szczepaniak, Buczkowski (d) 
18. (61,07) Walasek, Miedziński, Protasiewicz, Janowski 
19. (60,68) Jabłoński, Kołodziej, Jankowski, Mitko 
20. (61,04) Hampel, Ułamek, Michał Szczepaniak, Kasprzak 

Додатковий заїзд за 1-ше місце: 
21. (60,09) Miedziński, Protasiewicz 

Суддя: Пьотр Ліс 
Кращий час дня: 21 заїзд - Adrian Miedziński – 60,09 сек. 
Глядачів: 5007 

sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 501 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]