20212223242526
2728293031
Архів новин

Головна » Польська ліга
В матчі 2-ої ліги між Кросно та Прагою, в 7-му заїзді відбулося дуже страшне падіння між одноклубниками Павелом Фукса та Міхалом Матула. Останнього швидко відвозять до лікарні. Карета швидкої допомоги довго не поверталася з лікарні. І лише пізніше стало відомо, що 20-річний Міхал Матула помер в лікарні.
Редакція сайту виражає свої співчуття родині Міхала ...
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1834 |  Дата: 27.05.2007 | Коментарі (13)

В латвійському Даугавпілсі закінчилася гонка 2-го туру 2 Польської ліги між місцевим "Локомотивом" та угорським "Спідвей" Мішкольц. "Локомотив" отримав впевнену перемогу на своїй, хоча і важкій, доріжці. Кращим з угорської команди був Йозеф Табака, а в "Локомотиві" добре від'їздили Григорій Лагута та Максим Богданов.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1667 |  Дата: 15.04.2007 | Коментарі (0)

Сьогодні в домашній гонці "Старт" переміг "Лотос" Гданськ з рахунком 47:43. Для Гданська це була перша лігова гонка, в якій добре себе показали лише троє: Б. Педерсен, Кшиштоф Яблонскі та Томаш Хжановскі. Андрій Карпов набрав лише 1 очко в 4-ох виїздах. В "Старті" кращим був Давід Чєслєвіч, Кястас Пуоджукс виїжджав лише двічі і набрав в сумі 3 очка + 2 бонуса.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1545 |  Дата: 15.04.2007 | Коментарі (2)

Сьогодні в Києві на бюро ФМУ, СПС "Спідвей-Рівне" не отримала дозволу на виступи в другій польській лізі.

Сьогодні в спарингу Старт Гнєзно переміг ПСЖ Познань з рахунком 57:35. З самого початку матчу Старт дав знати, що вони настроєні на перемогу. Чудово в спарингу виступив Кястас Пуоджукс, перемігши у всіх заїздах, тим самим набравши комплект - 14 пунктів + 1 бонус, хороший результат також показав його напарник - Давід Чєслєвіч - 13 пунктів та 1 бонус.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1453 |  Дата: 04.04.2007 | Коментарі (0)

Нещодавно на нашому сайті ми повідомляли, що СПС "Спідвей-Рівне" вже остаточно виключена з польської ліги, але як стало відомо на прес-конференції 2 квітня - керівництво "Спідвей-Рівне" домовилося з PZM. Польський союз вимагає погашення половини заборгованості перед Пьотром Димом, а також дозвіл на виступи від ФМУ. Саме в середу, 4 квітня в Києві відбудеться засідання ФМУ, на якому СПС "Спідвей-Рівне" повинно отримати дозвіл.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1709 |  Дата: 02.04.2007 | Коментарі (7)

Сьогодні перемогою Лотоса закінчився спаринг з Грудзьондзом. Без особливої боротьби в заїздах, але в напруженому лідерстві Гданськ переміг з рахунком 42:48. Кращим в Грудзьондзі був Маріуш Пушаковскі, який набрав 11 пкт. Хороші результати показав Гжегож Кнапп, який додав 13 пкт. до загального заліку своєї команди. Андрій Карпов набрав 8 пкт. та 1 бонус, а його колега - Андрій Кобрін отримав 2 пкт.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1509 |  Дата: 30.03.2007 | Коментарі (1)

Сьогодні Старт переміг російський Лукойл з рахунком 53:36. З дуже хорошої сторони показали себе Адріан Гомульські та Кястас Пуоджукс, лише вони змогли перемогти в заїздах лідера Лукойла - Дениса Гізатулліна, який набрав 13 пунктів. Кращим в Старті був Давід Чєслєвіч - 14 пкт.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1430 |  Дата: 30.03.2007 | Коментарі (2)

Сьогодні відбувся перший в Ополе спаринг між місцевим Колеяжом та російською СК Турбіна. На початку змагань з глядачами "привітався" невеличкий дощ, але через деякий час про парасольки вже можна було забути. Трек був сухий та твердий, тому деякі гонщики відчували труднощі на доріжці. Заїзд за заїздом гонщики Ополе впевнено давали знати, що перемога за ними. Кращими з Ополе були Адам Чехович та Пьотр Рембас, а з Турбіни впевненим лідером був Кіріл Філінов, який набрав 12 пунктів.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1530 |  Дата: 29.03.2007 | Коментарі (0)

В Рівному створений новий клуб - "Спідвей-Рівне", який повністю відділений від клубу "Україна-Рівне". Саме "Україна-Рівне" має борги перед гонщиками, серед яких знаходиться і Пьотр Дим. Президент новоствореного клубу, Володимир Жуковській, проінформував нас, що його клуб знайшов стратегічного спонсора, і хоче стартувати в польській ІІ лізі.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1766 |  Дата: 28.03.2007 | Коментарі (9)