Ср
28.06.2017
07:30
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів новин

Головна » 2009 » Червень » 28 » Павліч переміг на кваліфікаційному відборі до Гран-Прі 2010
17:09
Павліч переміг на кваліфікаційному відборі до Гран-Прі 2010
  В Горічан (Хорватія) відбувся черговий кваліфікаційний відбір до Гран-Прі 2010. Перемогу на цих змаганнях святкував Юріца Павліч, який здобув комплект - 15 пкт., другим був поляк Пьотр Швідерскі - 12 пкт, третю сходинку у перезаїзді виборов австралієць Кріс Холдер, перемігши Матея Загара та Йонаса Давідссона. Наш Андрій Карпов набравши 9 пкт. посів 7-ме місце, тим самим не потрапив до кращої шістки, яка перейшла в наступне коло відбору.
 
Результати: 
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (3,3,3,3,3) 15 
2. Piotr Świderski (Polska) - (1,2,3,3,3) 12 
3. Chris Holder (Australia) - (2,2,3,2,2) 11+3 
4. Matej Zagar (Słowenia) - (2,w,3,3,3) 11+2 
5. Jonas Davidsson (Szwecja) - (3,3,2,1,2) 11+1 
6. Matej Ferjan (Węgry) - (3,3,1,2,2) 11+ns 
----------------------------- 
7. Andriej Karpov (Ukraina) - (0,3,0,3,3) 9 
8. Krzysztof Kasprzak (Polska) - (1,1,2,2,2) 8 
9. Janusz Kołodziej (Polska) - (3,t,2,1,1) 7 
10. Siemen Własow (Rosja) - (2,1,1,1,1) 6 
11. Lewis Bridger (Wielka Brytania) - (2,0,1,2,0) 5 
12. Adrian Rymel (Czechy) - (1,1,2,1,0) 5 
13. David Ruud (Szwecja) - (1,2,w,0,1) 4 
14. Marko Vlah (Chorwacja) - (0,2,0,0,1) 3 
15. Renato Cvetko (Chorwacja) - (0,1,0,0,0) 1 
16. Norbert Magosi (Węgry) - (0,d,1,0,u) 1 
17. Nikola Pigac (Chorwacja) - (0) 0 

Заїзд за заїздом:
1. Kołodziej, Holder, Ruud, Vlah 
2. Ferjan, Własow, Kasprzak, Cvetko 
3. Pavlic, Zagar, Świderski, Karpov 
4. Davidsson, Bridger, Rymel, Magosi 
5. Karpov, Ruud, Cvetko, Magosi (d) 
6. Davidsson, Świderski, Własow, Pigac (Kołodziej t) 
7. Pavlic, Holder, Kasprzak, Bridger 
8. Ferjan, Vlah, Rymel, Zagar (w/su) 
9. Pavlic, Rymel, Własow, Ruud (u/w) 
10. Zagar, Kołodziej, Bridger, Cvetko 
11. Holder, Davidsson, Ferjan, Karpov 
12. Świderski, Kasprzak, Magosi, Vlah 
13. Zagar, Kasprzak, Davidsson, Ruud 
14. Pavlic, Ferjan, Kołodziej, Magosi 
15. Świderski, Holder, Rymel, Cvetko 
16. Karpov, Bridger, Własow, Vlah 
17. Świderski, Ferjan, Ruud, Bridger 
18. Karpov, Kasprzak, Kołodziej, Rymel 
19. Zagar, Holder, Własow, Magosi (u) 
20. Pavlic, Davidsson, Vlah, Cvetko 

Додатковий заїзд за 3-тє місце:
21. Holder, Zagar, Davidsson, Ferjan (ns)
 
sportowefakty.pl
Категория: Українські змагання | Просмотров: 943 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]