Чт
24.08.2017
08:46
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів новин

Головна » 2009 » Червень » 14 » Артем Лагута перемагає на півфіналі Чемпіонату Європи серед юніорів
00:42
Артем Лагута перемагає на півфіналі Чемпіонату Європи серед юніорів
Перемогою Артема Лагути закінчився півфінал Чемпіонату Європи серед юніорів в словенській Лендаві. Росіянин набравши 14 пкт. запевнив собі перше місце, другим був Давід Лампарт, який в перезаїзді обігнав Патрика Дудека, залишивши тим самим його на третьому місці.
 
Результати: 
1. Artiom Laguta (Rosja) - (3,3,3,3,2) 14 
2. Dawid Lampart (Polska) - (2,3,3,3,2) 13+3 
3. Patryk Dudek (Polska) - (2,3,3,2,3) 13+2 
4. Sławomir Musielak (Polska) - (3,2,1,3,3) 12 
5. Aleksander Conda (Słowenia) - (3,1,2,2,3) 11 
6. Michael Hadek (Czechy) - (1,3,3,2,1) 10 
---------------------------------- 
7. Kacper Gomólski (Polska) - (3,1,0,3,1) 8 
8. Erik Pudel (Niemcy) - (1,2,u,2,3) 8 
9. Marcel Helfer (Niemcy) - (2,2,1,1,0) 6 
10. Marcel Kajzer (Polska) - (d,1,2,1,2) 6 
11. Aljosa Remih (Słowenia) - (0,0,2,1,2) 5 
12. Jewgienij Szczepin (Rosja) - (2,2,0,0,0) 4 
13. Nikola Pigac (Chorwacja) - (0,u,2,0,1) 3 
14. Dalibor Bot (Słowenia) - (1,1,1,0,0) 3 
15. Sebastian Eckerle (Niemcy) - (0,t,1,1,1) 3 
16. Ladislav Vida (Słowenia) - (0,0,d,-,d) 0 
17. Kreso Petkovic (Chorwacja) - (d,-,-,-,-) 0 

Заїзд за заїздом: 
1. Gomólski, Helfer, Bot, Pigac 
2. Laguta, Lampart, Pudel, Eckerle 
3. Conda, Szczepin, Kajzer (d/start), Petkovic (d/start) 
4. Musielak, Dudek, Hadek, Vida 
5. Laguta, Szczepin, Bot, Vida 
6. Hadek, Pudel, Gomólski, Remih 
7. Lampart, Musielak, Conda, Pigac (u) 
8. Dudek, Helfer, Kajzer, Remih (Eckerle t) 
9. Dudek, Conda, Bot, Pudel (u) 
10. Laguta, Kajzer, Musielak, Gomólski 
11. Hadek, Pigac, Eckerle, Szczepin 
12. Lampart, Remih, Helfer, Vida (d) 
13. Lampart, Hadek, Kajzer, Bot 
14. Gomólski, Conda, Eckerle 
15. Laguta, Dudek, Remih, Pigac 
16. Musielak, Pudel, Helfer, Szczepin 
17. Musielak, Remih, Eckerle, Bot 
18. Dudek, Lampart, Gomólski, Szczepin 
19. Pudel, Kajzer, Pigac, Vida (d) 
20. Conda, Laguta, Hadek, Helfer 

Додатковий заїзд за 2-ге місце: 
21. Lampart, Dudek 
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 979 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1  
Да, даремно Стас Огороднік не поїхав у Лєндаву!!!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]