Чт
17.08.2017
11:45
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 24 » Грег Хенкок - новий король у Гнєзно: турнір "За Корону Болеслава Хробрего"
08:32
Грег Хенкок - новий король у Гнєзно: турнір "За Корону Болеслава Хробрего"
Грег Хенкок здобув перемогу на суботньому турнірі в Гнєзно "За Корону Болеслава Хробрего" - першого короля Польщі. У фінальному заїзді американець переміг Адріана Мєдзінського, Руне Холту та Себастьяна Уламка. Еміль Сайфутдінов, який теж брав участь у цих змаганнях проїхав лише три заїзди набравши 6 пкт., здобувши тим самим 10-те місце і далі змагання не продовжував через біль у коліні, який турбує його після падіння на матчі російської ліги.
 
 
 
Результати: 
1. Greg Hancock (Włókniarz Częstochowa) - 12+3 (0,3,3,3,3) 
2. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 11+2 (2,3,t,3,3) 
3. Rune Holta (Caelum Stal Gorzów) - 12+1 (3,1,3,3,2) 
3. Sebastian Ułamek (Unia Tarnów) - 12+0 (3,3,2,1,3) 
5. Adrian Gomólski (KM Ostrów) - 9 (3,0,1,3,2) 
6. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra) - 8 (1,1,3,1,2) 
7. Adam Skórnicki (Lotos Wybrzeże Gdańsk) - 8 (2,1,2,2,1) 
8. Krzysztof Słaboń (Start Gniezno) - 7 (2,3,0,2,0) 
9. Damian Baliński (Unia Leszno) - 6 (1,2,w/su,0,3) 
10. Emil Sajfutdinow (Rosja, Polonia Bydgoszcz) - 6 (1,2,3,-,-) 
11. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) - 6 (3,1,1,0,1) 
12. Peter Ljung (Start Gniezno) - 6 (0,2,1,2,1) 
13. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) - 5 (0,2,2,0,1) 
14. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) - 5 (0,0,1,2,2) 
15. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) - 4 (1,0,2,1,d2) 
16. Rafał Okoniewski (Caelum Stal Gorzów) - 3 (2,0,0,1,0) 
17. Kacper Gomólski (Start Gniezno) - 0 (0,0,0) 

Заїзд за заїздом: 
1. (65,74) Ułamek, Okoniewski, Dobrucki, Hancock 
2. (65,25) Holta, Słaboń, Gollob, Jaguś 
3. (65,97) A.Gomólski, Miedziński, Baliński, Jędrzejak 
4. (64,90) Jabłoński, Skórnicki, Sajfutdinow, Ljung 
5. (65,37) Miedziński, Ljung, Dobrucki, Gollob 
6. (65,66) Słaboń, Baliński, Jabłoński, Okoniewski 
7. (65,69) Hancock, Sajfutdinow, Holta, A.Gomólski 
8. (65,31) Ułamek, Jaguś, Skórnicki, Jędrzejak 
9. (66,13) Dobrucki, Skórnicki, A.Gomólski, Słaboń 
10. (65,12) Sajfutdinow, Gollob, Jędrzejak, Okoniewski 
11. (65,25) Hancock, Jaguś, Jabłoński, K.Gomólski, Miedziński (t) 
12. (65,44) Holta, Ułamek, Ljung, Baliński (w/su) 
13. (66,56) Holta, Jędrzejak, Dobrucki, Jabłoński 
14. (65,75) A.Gomólski, Ljung, Okoniewski, Jaguś 
15. (66,40) Hancock, Skórnicki, Gollob, Baliński 
16. (65,41) Miedziński, Słaboń, Ułamek, K.Gomólski 
17. (66,41) Baliński, Dobrucki, Jaguś, K.Gomólski 
18. (64,94) Miedziński, Holta, Skórnicki, Okoniewski 
19. (66,06) Hancock, Jędrzejak, Ljung, Słaboń 
20. (65,97) Ułamek, A.Gomólski, Jabłoński, Gollob (d2) 
 
ФІНАЛ:
(65,15) Hancock, Miedziński, Holta, Ułamek 

Глядачів: ok. 7000
Суддя: Leszek Dembski
Кращий час дня: 64,90 Krzysztof Jabłoński в 4-му заїзді.
 
start.gniezno.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 819 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]