Пт
23.06.2017
15:51
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 18 » Данило Іванов перемагає у львівському відборі до Чемпіонату Європи
04:14
Данило Іванов перемагає у львівському відборі до Чемпіонату Європи
Перемогою Данила Іванова закінчився кваліфікаційний відбір до Чемпіонату Європи, який відбувся у Львові. Данило здобув 14 пкт., програвши в одному заїзді Томашу Сухецькому, на 2-му місці розташувався Андрій Корольов - 13 пкт., який судячи з коментарів розраховував на перемогу у гонці, третє місце Андрій Карпов - 12 пкт., який скаржився на біль у голові, після падіння на попередній гонці.
 
 
Результати:
1. Даніїл Іванов (Росія) - (3,3,2,3,3) 14 
2. Андрій Корольов (Латвія) - (3,2,2,3,3) 13 
3. Андрій Карпов (Україна) - (2,3,1,3,3) 12 
4. Збігнєв Сухецкі (Польща) - (3,2,3,п/в,2) 10 
5. Кастяс Поуджукс (Латвія) - (3,1,3,2,1) 10 
6. Марцин Ремпала (Польща) - (0,3,2,3,2) 10 
7. Володимир Дубінін (Україна) - (2,2,0,2,3) 9 
8. Роман Іванов (Росія) - (1,3,1,1,2) 8+3
-----------------------------------------------------
9. Макс Грегоріч (Словенія) - (1,сх,3,2,2) 8+2 
10. Ілля Бондаренко (Росія) - (1,2,3,1,0) 7+3
-----------------------------------------------------
11. Ян Ярош (Чехія) - (2,1,2,1,1) 7+2 
12. Гугліємо Франчетті (Італія) - (0,1,1,2,1) 5 
13. Любош Томічек (Чехія) - (2,ф/зн,1,сх,0) 3 
14. Мартін Малек (Чехія) - (1,1,0,0,сх) 2 
15. Алеш Краліч (Словенія) - (п/в,0,п,1,1) 2 
16. Ян Халабрін (Словаччіна) - (0,0,нс,0,0) 0
17. Кирило Цуканов (Україна) - (0) 
18. Володимир Тейгел (Україна) - (0)
 
 
Заїзд за заїздом: 
1. Поуджукс (3), Дубінін (2), Бондаренко (1), Краліч (п/зн) 
2. Даніїл Іванов (3), Ян Ярош (2), Роман Іванов (1), Франчетті (0) 
3. Сухецкі (3), Томічек (2), Малек (1), Халабрін (0) 
4. Корольов (3), Карпов (2), Грегоріч (1), Ремпала (0) 
5. Карпов (3), Бондаренко (2), Франчетті (1), Цуканов (0).
6. Роман Іванов (3), Сухецкі (2), Поуджукс (1), Грегоріч (сх) 
7. Даніїл Іванов (3), Корольов (2), Малек (1), Краліч (0) 
8. Ремпала (3), Дубінін (2), Ярош (1), Халабрін (0) 
9. Бондаренко (3), Ремпала (2), Р.Іванов (1), Малек (0) 
10. Поуджукс (3), Корольов (2), Франчетті (1), Тейгел (0)
11. Грегоріч (3), Ярош (2), Томічек (1), Краліч (п) 
12. Сухецкі (3), Д. Іванов (2), Карпов (1), Дубінін (0) 
13. Д. Іванов (3), Грегоріч (2), Бондаренко (1), Халабрін (0) 
14. Карпов (3), Поуджукс (2), Ярош (1) Малек (0) 
15. Ремпала (3), Франчетті (2), Краліч (1), Сухєцкі (п/зн) 
16. Корольов (3), Дубінін (2), Р. Іванов (1), Томічек (сх) 
17. Корольов (3), Сухецкі (2), Ярош (1), Бондаренко (0) 
18. Д. Іванов (3), Ремпала (2), Поуджукс (1), Томічек (0) 
19. Карпов (3), Р. Іванов (2), Краліч (1), Халабрін (0) 
20. Дубінін (3), Грегоріч (2), Франчетті (1), Малек (сх) 
 
Додатковий заїзд за 10-те місце:
21. Бондаренко (3), Ярош(2) 

Додатковий заїзд за 8-ме місце:
22. Р. Іванов (3), Грегоріч (2).

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 958 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]