Пт
20.10.2017
18:03
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 16 » Воельберт переміг на відборі до Чемпіонату Світу юніорів, А.Лагута - другий
18:54
Воельберт переміг на відборі до Чемпіонату Світу юніорів, А.Лагута - другий
У чеському Мшено закінчився відбірковий раунд до Чемпіонату Світу серед юніорів, перемогу здобув Кевін Воельберт з Німеччини - 14 пкт., відразу за ним, друге місце після перезаїзду виборов росіянин Артем Лагута 13+3 пкт., третій - Ніколай Кліндт з Данії, відомий рівнянам Матей Кус набравши 11 пкт. посів 6-те місце.
 
 
 
Результати: 
1. Kevin Woelbert (Niemcy) - (3,3,3,2,3) 14 
2. Artiom Laguta (Rosja) - (2,3,2,3,3) 13+3 
3. Nicolai Klindt (Dania) - (3,3,3,1,3) 13+2 
4. Michał Mitko (Polska) - (3,3,1,3,1) 11 
5. Sonke Petersen (Niemcy) - (3,1,3,2,2) 11 
6. Matej Kus (Czechy) - (2,2,3,3,1) 11 
-------------------------------------- 
7. Justin Sedgmen (Australia) - (1,2,2,1,2) 8 - запасний у півфіналі
-------------------------------------- 
8. Filip Sitera (Czechy) - (2,2,d,0,3) 7 
9. Mateusz Lampkowski (Polska) - (1,2,2,u,2) 7 
10. Martin Gavenda (Czechy) - (0,1,1,3,1) 6 
11. Wiaczesław Kazaczuk (Rosja) - (1,1,0,2,2) 6 
12. Simon Lambert (Wielka Brytania) - (2,0,2,1,0) 5 
13. Nicki Barrett (Dania) - (1,0,1,2,0) 4 
14. Renato Cvetko (Chorwacja) - (0,0,0,1,1) 2 
15. Michal Dudek (Czechy) - (0,0,1,0,0) 1 
16. Aaron Summers (Australia) - (0,1,d,d,0) 1 
17. Jakub Fencl NS 

Заїзд за заїздом: 
1. Petersen, Kus, Kazaczuk, Cvetko 
2. Mitko, Sitera, Barrett, Summers 
3. Klindt, Lambert, Lampkowski, Dudek 
4. Woelbert, Laguta, Sedgmen, Gavenda 
5. Woelbert, Lampkowski, Summers, Cvetko 
6. Mitko, Kus, Gavenda, Lambert 
7. Klindt, Sedgmen, Petersen, Barrett 
8. Laguta, Sitera, Kazaczuk, Dudek 
9. Klindt, Laguta, Mitko, Cvetko 
10. Kus, Sedgmen, Dudek, Summers (d) 
11. Petersen, Lampkowski, Gavenda, Sitera (d) 
12. Woelbert, Lambert, Barrett, Kazaczuk 
13. Gavenda, Barrett, Cvetko, Dudek 
14. Kus, Woelbert, Klindt, Sitera 
15. Laguta, Petersen, Lambert, Summers (d) 
16. Mitko, Kazaczuk, Sedgmen, Lampkowski (u) 
17. Sitera, Sedgmen, Cvetko, Lambert 
18. Laguta, Lampkowski, Kus, Barrett 
19. Woelbert, Petersen, Mitko, Dudek 
20. Klindt, Kazaczuk, Gavenda, Summers 

Додатковий заїзд за 2-ге місце: 
21. Laguta, Klindt
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 702 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]