Нд
25.02.2018
10:04
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів новин

Головна » 2009 » Квітень » 4 » Чемпіонат Європи серед юніорів U-19 (кваліф. раунд)
22:53
Чемпіонат Європи серед юніорів U-19 (кваліф. раунд)

В суботу, в німецькому Тетерові, відбувся кваліфікаційний раунд чемпіоната світу серед юніорів до 19 років. Переможцем цього раунда став німець Рене Дедденс, другим був Славомір Мусєлак, а третім - Ерік Пудель з Німеччини. Україну у цьому відборі представляли Станіслав Огороднік та Кирил Цуканов, які набрали по 7 пкт. на потрапили у наступні півфінали у якості запасних. 

 
Результати: 
1. Rene Deddens - Niemcy (3,3,3,3,2) 14 
2. Sławomir Musielak - Polska (3,3,3,3,1) 13 
3. Erik Pudel - Niemcy (2,3,2,3,3) 13 
4. Damian Sperz - Polska (1,3,3,2,3) 12 
5. Michal Dudek - Czechy (3,2,1,3,2) 11 
6. Marcel Kajzer - Polska (3,2,2,0,3) 10 
7. Sebastian Eckerle - Niemcy (2,1,1,1,3) 8 
8. Lukas Simon - Austria (2,1,2,2,1) 8 
------------------------- 
9. Kirył Cukanow - Ukraina (w,2,3,2,0) 7 
10. Stanislaw Ogorodnik - Ukraina (1,2,1,1,2) 7 
11. Jeffrey Wortmann - Holandia (0,1,0,1,2) 4 
12. Aljosa Remih - Słowenia (u,0,2,1,1) 4 
13. Theo di Palma - Francja (0,1,0,2,0) 3 
14. Wim Kennis - Belgia (1,0,1,0,1) 3 

Заїзд за заїздом: 
1. Deddens, Eckerle, Ogorodnik, Remih (u) 
2. Musielak, Pudel, di Palma, Kennis 
3. Kajzer, Cukanow (w) 
4. Dudek, Simon, Sperz, Wortmann 
5. Pudel, Cukanow, Wortmann, Remih 
6. Deddens, Kajzer, Simon, Kennis 
7. Musielak, Dudek, Eckerle 
8. Sperz, Ogorodnik, di Palma 
9. Sperz, Remih, Kennis 
10. Deddens, Pudel, Dudek 
11. Cukanow, Simon, Eckerle, di Palma 
12. Musielak, Kajzer, Ogorodnik, Wortmann 
13. Musielak, Simon, Remih 
14. Deddens, di Palma, Wortmann 
15. Pudel, Sperz, Eckerle, Kajzer 
16. Dudek, Cukanow, Ogorodnik, Kennis 
17. Kajzer, Dudek, Remih, di Palma 
18. Sperz, Deddens, Musielak, Cukanow 
19. Eckerle, Wortmann, Kennis 
20. Pudel, Ogorodnik, Simon 

Розклад Чемпіонату Європи серед юніорів до 19 років: 
1 maja - 1 півфінал в Debreczynie (Węgry) 
16 maja - 2 півфінал Hallstavik (Szwecja) 
13 czerwca - 3 півфінал в Lendavie (Słowenia) 
11 lipca - фінал в Tarnowie (Polska)

 

sportowefakty.pl

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 799 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]