Вт
16.01.2018
13:20
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Березень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2009 » Березень » 21 » Перші польські спаринги (результати)
21:06
Перші польські спаринги (результати)

В Польщі відбулися перші спарингові матчі, метою яких є підготовка до перших лігових матчів. Гожувська "Сталь" перемогла "Острув" з рахунком 55:35, бойова четвірка "Сталі", яка складалася з Томаша Голлоба, Рафала Оконєвского, Матея Загара та Руне Холти набрала по 11 пкт. В матчі торунського "Унібаксу" проти "Старту" з Гнєзно, Роберт Кошчєха набравши 11+1 пкт. допоміг Торуню здобути впевнену перемогу з рахунком 56:34. Цікавішим видався матч в Бидгощі проти Грудзьондза, в якому не підсилена Андреасом Йонссоном "Полонія" зазнала поразки 43:46, проте чудово в цьому спарингу виступив Еміль Сайфутдінов набравши 17 пкт.

Start Gniezno - 34: 
1. Mariusz Puszakowski (0,-,2,0,1) 3 
2. Mirosław Jabłoński (1,2,2,-) 5 
3. Piotr Paluch (1',0,0,-) 1+1 
4. Krzysztof Słaboń (2,2,1,2) 7 
5. Krzysztof Jabłoński (2,2,1,3) 8 
6. Kacper Gomólski (0,1',ns,1') 2+2 
7. Filip Sitera (3,0,1,2) 6 
8. Morten Risager (0,1',0) 1+1 
R1. Linus Ekloef (1') 1+1 

Unibax Toruń - 56: 
9. Ryan Sullivan (2',3,3,-) 8+1 
10. Adrian Miedziński (3,1,2',3) 9+1 
11. Robert Kościecha (3,3,2',3) 11+1 
12. Matej Kus (0,1,3,3,2) 9 
13. Wiesław Jaguś (3,3,3,-) 9 
14. Damian Celmer (2,0,0,2',0) 4+1 
15. Mateusz Lampkowski (1',1,1,0,3) 6+1 
16. Emil Pulczyński (0) 0 

Bieg po biegu: 
1. Sitera, Celmer, Lampkowski, Gomólski 3-3 
2. Miedziński, Sullivan, M.Jabłoński, Puszakowski 5-1 (8-4) 
3. Kościecha, Słaboń, Paluch, Kus 3-3 (11-7) 
4. Jaguś, K.Jabłoński, Gomólski, Celmer 3-3 (14-10) 
5. Kościecha, M.Jabłoński, Kus, Risager 4-2 (18-12) 
6. Jaguś, Słaboń, Lampkowski, Paluch 4-2 (22-14) 
7. Sullivan, K.Jabłoński, Miedziński, Sitera 4-2 (26-16) 
8. Jaguś, Puszakowski, Risager, Celmer 3-3 (29-19) 
9. Sullivan, Miedziński, Słaboń, Paluch 5-1 (34-20) 
10. Kus, Kościecha, K.Jabłoński 5-1 (39-21) 
11. Miedziński, M.Jabłoński, Lampkowski, Risager 4-2 (43-23) 
12. Kościecha, Celmer, Sitera, Puszakowski 5-1 (48-24) 
13. Kus, Słaboń, Gomólski, Lampkowski 3-3 (51-27) 
14. Lampkowski, Sitera, Gomólski, Pulczyński 3-3 (54-30) 
15. K.Jabłoński, Kus, Puszakowski, Celmer 2-4 (56-34)

 

 

Caelum Stal Gorzów 55: 
9. Tomasz Gollob (3,2*,3,3) 11+1 
10. Rafał Okoniewski (1, 3,2*,3,2) 11+1 
11. Matej Zagar (3,3,3,2) 11 
12. Thomas H. Jonasson (0,2*,0,1,0) 3+1 
13. Rune Holta (3,3,3,2*) 11+1 
14. Adrian Szewczykowski (3,2*,u/w, 0,0) 5+1 
15. Paweł Zmarzlik (2*,1) 3+1 
16. Łukasz Cyran (0) 0 

KM Ostrów 35: 
1. Karol Ząbik (2,0,2,3,3) 10 
2. Daniel Nermark (0,1,1*,1) 3+1 
3. Robert Miśkowiak (t,1,0,0,2) 3 
4. Tomasz Jędrzejak (2,2,1,2,1) 8 
5. Adrian Gomólski (t,1,2,0,3) 6 
6. Karol Sroka (u,0,-,-,-) 0 
7. Piotr Szostak (1) 1 
7. Piotr Dym (1*,1,d,1*,1) 4+2 
R1. Emil Idziorek ns 

Bieg po biegu: 
1. Szewczykowski, Zmarzlik, Szóstak, Sroka (u) 5:1 
2. Gollob, Ząbik, Okoniewski, Nermark 4:2 (9:3) 
3. Zagar, Jędrzejak, Dym (Miśkowiak t), Jonasson 3:3 (12:6) 
4. Holta, Szewczykowski, Dym (Gomólski t), Sroka 5:1 (17:7) 
5. Zagar, Jonasson, Nermark, Ząbik 5:1 (22:8) 
6. Holta, Jędrzejak, Miśkowiak, Szewczykowski (u/w) 3:3 (25:11) 
7. Okoniewski, Gollob, Gomólski, Dym (d) (Sroka) 5:1 (30:12) 
8. Holta, Ząbik, Nermark, Szewczykowski 3:3 (35:13) 
9. Gollob, Okoniewski, Jędrzejak, Miśkowiak 5:1 (38:16) 
10. Zagar, Gomólski, Dym (Sroka), Jonasson 3:3 (41:19) 
11. Okoniewski, Holta, Nermark, Miśkowiak 5:1 (46:20) 
12. Ząbik, Zagar, Dym (Sroka), Szewczykowski 2:4 (48:24) 
13. Gollob, Jędrzejak, Jonasson, Gomólski 4:2 (52:26) 
14. Gomolski, Miśkowiak, Zmarzlik, Cyran 1:5 (53:31) 
15. Ząbik, Okoniewski, Jędrzejak, Jonasson 2:4 (55:35)

 

 

GTŻ Grudziądz - 46: 
1. Matej Ferjan (3,d,2,2,1) 8 
2. Kamil Brzozowski (1,w,-,-) 1 
3. Grzegorz Knapp (2,1,2',2,1) 8+1 
4. Rory Schlein (1',3,3,3,0) 10+1 
5. Paweł Staszek (1,-,d,-) 1 
6. Artur Mroczka (3,2,1,1') 7+1 
7. Kevin Woelbert (2',1',1,3) 7+2 
8. Oliver Allen (1,2,1') 4+1 

Polonia Bydgoszcz - 43: 
9. Andreas Jonsson N/S 
10. Marcin Jędrzejewski (0,0,d,0,d) 0 
11. Tomasz Chrzanowski (3,2',2',3,2') 12+3 
12. Krzysztof Buczkowski (2,-,3,3,1,2,2) 13 
13. Emil Sajfutdinow (3,2,3,3,3,3) 17 
14. Mikołaj Curyło (1,d,0,d,0) 1 
15. Szymon Woźniak (0,0,0) 0 

Bieg po biegu: 
1. Mroczka, Woelbert, Curyło, Woźniak 1-5 
2. Ferjan, Buczkowski, Brzozowski, Jędrzejewski 2-4 (3-9) 
3. Chrzanowski, Knapp, Schlein, Woźniak 3-3 (6-12) 
4. Sajfutdinow, Mroczka, Staszek, Curyło (d) 3-3 (9-15) 
5. Buczkowski, Chrzanowski, Allen, Ferjan (d) 5-1 (14-16) 
6. Schlein, Sajfutdinow, Knapp, Curyło 2-4 (16-20) 
7. Buczkowski, Allen, Woelbert, Jędrzejewski 3-3 (19-23) 
8. Sajfutdinow, Ferjan, Curyło (d), Brzozowski (u/w) 3-2 (22-25) 
9. Schlein, Knapp, Buczkowski, Jędrzejewski (d) 1-5 (23-30) 
10. Sajfutdinow, Chrzanowski, Mroczka, Staszek (d) 5-1 (28-31) 
11. Sajfutdinow, Kapp, Allen, Jędrzejewski 3-3 (31-34) 
12. Chrzanowski, Ferjan, Mroczka, Curyło 3-3 (34-37) 
13. Schlein, Buczkowski, Woelbert, Woźniak 2-4 (36-41) 
14. Woelbert, Buczkowski, Ferjan, Jędrzejewski (d) 2-4 (38-45) 
15. Sajfutdinow, Chrzanowski, Knapp, Schlein 5-1 (43-46) 
sportowefakty.pl
Категория: Польська ліга | Просмотров: 884 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]