Нд
25.02.2018
09:58
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів новин

Головна » 2008 » Жовтень » 5 » Еміль знову найкращий на міжнародній арені
10:49
Еміль знову найкращий на міжнародній арені
В суботу завершився фінал Чемпіонату Світу серед юніорів, перемогу в чеській Пардубіце святкував росіянин Еміль Сайфутдінов, це вже його другий титул Чемпіона Світу серед юніорів. Юний Еміль поступився лише в першому заїзді австралійцю Трою Бахелору, тим самим здобувши в сумі 14 пкт. Відразу після переможця боротьбу за 2-ге місце вели Кріс Холдер та Юріца Павліч, проте в перезаїзді австралієць Кріс був кращим, залишивши Павлічу третє місце. Росіянин Ігор Кононов здобув 6 пкт. та посів 11-тє місце, а наш Андрій Карпов з чотирма пунктами завершим змагання лише на 13-му місці.
 
Результати:
1. Emil Saifutdinov (Rosja) (2,3,3,3,3) 14
2. Chris Holder (Australia) (3,3,3,2,1) 12+3
3. Jurica Pavlic (Chorwacja) (2,3,1,3,3) 12+2
4. Troy Batchelor (Australia) (3,2,1,2,3) 11
5. Martin Vaculik (Słowacja) (2,0,3,3,1) 9
6. Matej Kus (Czechy) (0,3,0,2,3) 8
7. Grzegorz Zengota (Polska) (1,0,2,3,2) 8
8. Patrick Hougaard (Dania) (3,2,1,0,2) 8
9. Ludvig Lindgren (Szwecja) (1,0,2,2,2) 7
10. Lewis Bridger (Wielka Brytania) (0,1,3,0,2) 6
11. Igor Kononow (Rosja) (3,1,0,1,1) 6
12. Morten Risager (Dania) (2,1,2,1,0) 6
13. Andriej Karpow (Ukraina) - (1,2,0,0,1) 4
14. William Lawson (Wielka Brytania) (1,1,1,1,0) 4
15. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (t,2,0,1,0) 3
16. Filip Sitera (Czechy) (0,0,2,0,d) 2
17. Simon Gustafsson (Szwecja) (0) 0
18. Kamil Brzozowski (Polska) - ns

Заїзд за заїздом:
1. Batchelor, Saifutdinov, Zengota, Sitera
2. Hougaard, Vaculik, Lindgren, Bridger
3. Holder, Pavlic, Karpow, Kus
4. Kononow, Risager, Lawson, Gustafsson (Woffinden - t)
5. Pavlic, Hougaard, Risager, Sitera
6. Kus, Woffinden, Bridger, Zengota
7. Saifutdinov, Karpow, Kononow, Vaculik
8. Holder, Batchelor, Lawson, Lindgren
9. Bridger, Sitera, Lawson, Karpow
10. Holder, Zengota, Hougaard, Kononow
11. Saifutdinov, Lindgren, Pavlic, Woffinden
12. Vaculik, Risager, Batchelor, Kus
13. Vaculik, Holder, Woffinden, Sitera
14. Zengota, Lindgren, Risager, Karpow
15. Saifutdinov, Kus, Lawson, Hougaard
16. Pavlic, Batchelor, Kononow, Bridger
17. Kus, Lindgren, Kononow, Sitera (d4)
18. Pavlic, Zengota, Vaculik, Lawson
19. Saifutdinov, Bridger, Holder, Risager
20. Batchelor, Hougaard, Karpow, Woffinden

Додатковий заїзд за 2-ге місце:
21. Holder, Pavlic

Глядачів: біля 10 тис.
Суддя: Войцех Гродзкі (Польща)
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 795 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 1
1  
МДА!!!!!
Я ТО ДУМАВ ОСТАННІЙ ЮНІОРСЬКИЙ СЕЗОН КАРПОВА МОЖ В 3ПРИЗЕРІВ ПОПАДЕ!!! НА МАЄШ-----13МІСЦЕ!!!! ЧЕСНО К4АЖУЦІ Я В ШОЦІ angry

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]