Нд
25.02.2018
09:58
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів новин

Головна » 2008 » Жовтень » 4 » Золота стрічка для Вацуліка, Матей Кус - 11-ий
02:54
Золота стрічка для Вацуліка, Матей Кус - 11-ий
Закінчився перший з трьох днів чеського свята спідвею, а саме в п'ятницю відбувся традиційний турнір "Золота стрічка", такий собі "Золотий шолом", але для юніорів. Переможцем турніру став словак Мартін Вацулік, другим був поляк - Гжегож Зенгота, а третє місце посів Ніколай Кліндт з Данії. Матей Кус переміг лише в двох перших своїх заїздах і набрав 8 пкт. посівши 11-тє місце. В основній частині змагань та у півфіналах стартувало по 5 гонщиків, а фінальний заїзд був більш видовищним, так як в ньому взяли участь всі шестеро фіналістів одночасно.
 
Результати після основної частини:
1. Martin Vaculik (Słowacja) (2,4,4,4) 14
2. Kevin Wolbert (Niemcy) (3,3,4,4) 14
3. Nicolai Klindt (Dania) (3,3,4,4) 14
4. Ben Barker (Wielka Brytania) (4,4,2,3) 13
5. Adrian Szewczykowski (Polska) (1,4,3,3) 11
6. Hynek Stichauer (Czechy) (4,2,3,2) 11
7. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (2,3,3,2) 10
8. Grzegorz Zengota (Polska) (1,1,4,3) 9
9. Filip Sitera (Czechy) (2,2,2,3) 9
10. Michael Hadek (Czechy) (3,3,1,2) 9
11. Matej Kus (Czechy) (4,4,0,0) 8
12. Ludvig Lindgren (Szwecja) (1,0,3,4) 8
13. Kenneth Hansen (Dania) (4,0,1,1) 6
14. Jan Holub (Czechy) (3,1,2,0) 6
15. Martin Gavenda (Czechy) (1,2,1,2) 6
16. Simon Nielsen (Dania) (2,2,0,1) 5
17. Tobias Busch (Niemcy) (0,0,2,1) 3
18. Manuel Novotny (Austria) (0,0,1,1) 2
19. Vaclav Milik (Czechy) (0,1,0,0) 1
20. Rene Vidner (Czechy) (1,0) 1
21. Matija Duh (Słowenia) (0,-,-,-) 0
22. Pavel Fuksa (Czechy) (0) 0

Заїзд за заїздом:
1. Kus, Hadek, Woffinden, Gavenda, Busch
2. Stichauer, Holub, Nielsen, Zengota, Novotny
3. Barker; Wolbert, Vaculik, Szewczykowski, Milik
4. Hansen, Klindt, Sitera, Lindgren, Duh
5. Vaculik, Woffinden, Sitera, Zengota, Lindgren
6. Szewczykowski, Hadek, Stichauer, Vidner, Busch
7. Kus, Klindt, Nielsen, Milik, Novotny
8. Barker, Wölbert, Gavenda, Holub, Hansen
9. Klindt, Woffinden, Barker, Novotny, Fuksa
10. Wolbert, Stichauer, Sitera, Gavenda, Kus
11. Zengota, Lindgren, Holub, Hadek, Milik
12. Vaculik, Szewczykowski, Busch, Hansen, Nielsen
13. Lindgren, Szewczykowski, Woffinden, Nielsen, Kus
14. Klindt, Barker, Stichauer, Busch, Holub
15. Vaculik, Sitera, Gavenda, Novotny, Milik
16. Wolbert, Zengota, Hadek, Hansen, Vidner

Півфінали:
1. Klindt, Woffinden, Stichauer, Wolbert, Sitera
2. Vaculik, Zengota, Hadek, Barker, Szewczykowski

Фінал:
Vaculik, Zengota, Klindt, Woffinden, Hadek, Stichauer (w)
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 749 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]