Пт
16.11.2018
16:46
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Вересень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів новин

Головна » 2008 » Вересень » 23 » Свято спідвею в Чехії
21:02
Свято спідвею в Чехії
Велике свято спідвею відбудеться на початку жовтня у чеському Пардубіце, спочатку 3-го жовтня традиційна "Золота стрічка", 4-го - Фінал Чемпіоната Світу серед юніорів з нашим Андрієм Карповим і 5-го "Золотий шолом", який збере кращих з найкращих спідвеїстів. Пропонуємо вашій увазі склади на "Золоту стрічку" та "Золотий шолом".
 
Учасники Золотого шолому:
Scott Nicholls (Wielka Brytania)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Chris Harris* (Wielka Brytania)
Jason Crump (Australia)
Rory Schlein (Australia)
Steve Johnston (Australia)
Leigh Adams* (Australia)
Hans Andersen (Dania)
Kenneth Bjerre (Dania)
Jesper B. Monberg (Dania)
Nicki Pedersen* (Dania)
Jurica Pavlic* (Chorwacja)
Mattia Carpanese (Włochy)
Alessandro Milanesse (Włochy)
Christian Heffenbrock (Niemcy)
Mathias Schultz (Niemcy)
Martin Smolinski (Niemcy)
Karol Ząbik (Polska)
Sebastian Ułamek* (Polska)
Manuel Hauzinger (Austria)
Vladimír Dubinin (Rosja)
Martin Vaculik (Słowacja)
Izak Santej (Słowenia)
Matej Zagar (Słowenia)
Peter Karlsson (Szwecja)
Fredrik Lindgren (Szwecja)
Andrej Karpov (Ukraina)
Greg Hancock* (USA)
Ales Dryml (Czechy)
Lukas Dryml* (Czechy)
Josef Franc (Czechy)
Matej Kus* (Czechy)
Adrian Rymel* (Czechy)
Tomas Suchanek (Czechy)
Filip Sitera (Czechy)
Hynek Stichauer* (Czechy)
Lubos Tomícek (Czechy)

Гонщики відмічені (*) зіркою не підтвердили свою участь, в звязку із зобовязаннями в польських лігах.

Початок: перші чотири заїзди в суботу, а в неділю початок о 12:30. 
Учасники Золотої стрічки:
1. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
2. Hynek Stichauer (Czechy)
3. Vaclav Milik (Czechy)
4. Kenneth Hansen (Dania)
5. Michael Hadek (Czechy)
6. Simon Nielsen (Dania)
7. Ben Barker (Wielka Brytania)
8. Filip Sitera (Czechy)
9. Max Dilger (Niemcy)
10. Jan Holub (Czechy)
11. Martin Vaculik (Słowacja)
12. Matej Duh (Słowenia)
13. Tobias Busch (Niemcy)
14. Manuel Novotny (Austria)
15. Kevin Wolbert (Niemcy)
16. Matej Kus (Czechy)
17. Martin Gavenda (Czechy)
18. Grzegorz Zengota (Polska)
19. Adrian Szewczykowski (Polska)
20. Kenneth Arendt (Dania)
R1. Rene Vidner (Czechy)
R2. Pavel Fuksa (Czechy)

Початок: о 17.00.
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 863 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 3
3 Denir  

2 Denir  
ага

1 Roma-Boma  
намп такого свята ще довго чекати....

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]