Вт
20.11.2018
02:45
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Серпень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2008 » Серпень » 31 » Артур Мрочка - Чемпіона Європи серед юніорів, Водяков - третій
15:35
Артур Мрочка - Чемпіона Європи серед юніорів, Водяков - третій
В німецькому Стральсунді титул чемпіона Європи серед юніорів здобув польський майстер Артур Мрочка набравши 13 пкт, в перезаїзді за 2-ге місце перемогу все таки здобув Мачєй Янковскі, який випередив Артема Водякова залишивши його з бронзою, Артем Лагута закінчив змагання на 5-му місці з 10 пкт.
 
Результати:
1. Artur Mroczka (Polska) - (2,2,3,3,3) 13
2. Maciej Janowski (Polska) - (3,w,3,3,3) 12+3
3. Artiom Wodjakow (Rosja) - (2,3,3,3,1) 12+2
4. Patrick Hougaard (Dania) - (3,1,2,3,2) 11
5. Artiom Laguta (Rosja) - (3,3,2,2,d) 10
6. Kevin Woelbert (Niemcy) - (3,3,1,0,2) 9
7. Dennis Andersson (Szwecja) - (2,2,2,2,1) 9
8. Linus Ekloef (Szwecja) - (2,2,1,2,1) 8
9. Kim Nilsson (Szwecja) - (0,0,3,1,3) 7
10. Simon Nielsen (Dania) - (1,1,1,1,3) 7
11. Dawid Lampart (Polska) - (0,2,1,2,2) 7
12. Michael Hadek (Czechy) - (1,1,2,1,0) 5
13. Marcel Kajzer (Polska) - (1,0,0,1,2) 4
14. Borys Miturski (Polska) - (0,3,0,-,-) 3
15. Denis Nosow (Rosja) - (0,1,0,0,1) 2
16. Peter Kildemand (Dania) - (1,d,0,0,0) 1

Заїзд за заїздом:
1. Woelbert, Mroczka, Kildemand, Miturski
2. Janowski, Wodjakow, Kajzer, Nilsson
3. Laguta, Andersson, Hadek, Nosow
4. Hougaard, Ekloef, Nielsen, Lampart
5. Woelbert, Lampart, Hadek, Kajzer
6. Laguta, Mroczka, Nielsen, Janowski (w)
7. Wodjakow, Ekloef, Nosow, Kildemand (d)
8. Miturski, Andersson, Hougaard, Nilsson
9. Janowski, Hougaard, Woelbert, Nosow
10. Mroczka, Andersson, Ekloef, Kajzer
11. Nilsson, Hadek, Nielsen, Kildemand
12. Wodjakow, Laguta, Lampart, Miturski
13. Wodjakow, Andersson, Nielsen, Woelbert
14. Mroczka, Lampart, Nilsson, Nosow
15. Hougaard, Laguta, Kajzer, Kildemand
16. Janowski, Ekloef, Hadek
17. Nilsson, Woelbert, Ekloef, Laguta (d)
18. Mroczka, Hougaard, Wodjakow, Hadek
19. Janowski, Lampart, Andersson, Kildemand
20. Nielsen, Kajzer, Nosow

Додатковий заїзд за 2-ге місце:
21. Janowski, Wodjakow
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 742 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]