Вт
20.11.2018
02:02
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Серпень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2008 » Серпень » 31 » Крамп виграє у Даугавпілсі
15:05
Крамп виграє у Даугавпілсі
Перемогою Джейсона Крампа закінчилося Гран-Прі у Даувгавпілсі, другим був Нікі Педерсен відставши від переможця на 1 пкт., Томаш Голлоб здобув бронзу випередивши Грега Хенкока в останньому заїзді. Григорій Лагута набрав лише 2 пкт., хоча в своєму третьому заїзді лідирував, але на останньому віражі через дефект двигуна посів лише 4-те місце.
 
Результати:
1. Jason Crump - Australia (3,2,3,w,3,2,6) 19 + 1 місце у фіналі 
2. Nicki Pedersen - Dania (2,3,3,3,0,3,4) 18 + 2 місце у фіналі
3. Tomasz Gollob - Polska (2,2,1,3,3,3,2) 16 + 3 місце у фіналі
4. Greg Hancock - USA (3,3,0,3,2,2,0) 13 + 4 місце у фіналі
5. Andreas Jonsson - Szwecja (3,1,3,2,w,1) 10
6. Leigh Adams - Australia (3,1,2,2,1,0) 9
7. Chris Harris - Wielka Brytania (1,1,2,1,3,1) 9
8. Bjarne Pedersen - Dania (0,0,2,2,3,0) 7
9. Scott Nicholls - Wielka Brytania (2,3,0,w,2) 7
10. Fredrik Lindgren - Szwecja (0,3,2,1,1) 7
11. Krzysztof Kasprzak - Polska (0,2,3,1,1) 7
12. Hans Andersen - Dania (1,2,u,3,1) 7
13. Lukas Dryml - Czechy (2,u,1,2,2) 7
14. Rune Holta - Polska (1,0,1,0,2) 4
15. Grigorij Laguta - Rosja (1,1,0,u,0) 2
16. Niels Kristian Iversen - Dania (0,0,1,w,0) 1
17. Maksim Bogdanow - Łotwa (0) 0
18. Kjastas Puodżuks - Łotwa NS

Заїзд за заїздом:
1. Hancock, N.Pedersen, Harris, Kasprzak
2. Adams, Gollob, Laguta, Iversen
3. Crump, Dryml, Holta, B.Pedersen
4. Jonsson, Nicholls, Andersen, Lindgren
5. Nicholls, Gollob, Harris, B.Pedersen
6. Hancock, Andersen, Laguta, Holta
7. Lindgren, Kasprzak, Adams, Dryml (u)
8. N.Pedersen, Crump, Jonsson, Iversen
9. Jonsson, Harris, Dryml, Laguta
10. Crump, Lindgren, Gollob, Hancock
11. Kasprzak, B.Pedersen, Iversen, Andersen (u/w)
12. N.Pedersen, Adams, Holta, Nicholls
13. Andersen, Adams, Harris, Crump (u/w)
14. Hancock, Dryml, Iversen (u/w), Nicholls (u/w)
15. Gollob, Jonsson, Kasprzak, Holta 
16. N.Pedersen, B.Pedersen, Lindgren, Laguta (u4)
17. Harris, Holta, Lindgren, Iversen
18. B.Pedersen, Hancock, Adams, Bogdanow (Jonsson - w/2min) 
19. Crump, Nicholls, Kasprzak, Laguta
20. Gollob, Dryml, Andersen, N.Pedersen

Півфінали:
21. Gollob, Hancock, Harris, Adams
22. N.Pedersen, Crump, Jonsson, B.Pedersen

Фінал:
23. Crump (6), N.Pedersen (4), Gollob (2), Hancock (0)

sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 722 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]