Вт
20.11.2018
02:27
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Липень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів новин

Головна » 2008 » Липень » 20 » Андрій Карпов у фіналі Чемпіонату Світу серед юніорів
02:51
Андрій Карпов у фіналі Чемпіонату Світу серед юніорів

Перемогу та вихід у фінал Чемпіонату Світу серед юніорів святкував Юріца Павліч здобувши перше місце у півфіналі на своєму домашньому треці. Через падіння, набравши лише 11 пкт. до фінальної стадії пройшов діючий чемпіон Еміль Сайфутдінов, відразу ж за ним, з відривом в 2 пкт. вихід у фінал здобув і наш Андрій Карпов, з чим його вітаємо та бажаємо вдалого виступу у фіналі.

Результати:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (3,3,3,3,3) 15
2. Patrick Hougaard (Dania) - (3,2,3,3,2) 13
3. Matej Kus (Czechy) - (2,2,2,3,3) 12
4. Emil Saifutdinov (Rosja) - (3,3,3,2,w) 11
5. Andriej Karpow (Ukraina) - (1,1,3,1,3) 9
6. Adrian Gomólski (Polska) - (2,3,d,3,w) 8
7. Igor Kononow (Rosja) - (w,1,1,2,3) 7+3
8. Filip Sitera (Czechy) - (2,0,2,1,2) 7+2
------------------------------------------
9. Martin Vaculik (Słowacja) - (1,2,1,2,1) 7+1 - запасний
10. Kamil Brzozowski (Polska) - (2,1,2,w,2) 7+w
11. Adam Kajoch (Polska) - (1,3,w,0,1) 5
12. Robert Baumann (Niemcy) - (0,2,1,1,1) 5
13. Robert Ksiezak (Australia) - (3,u,d,1,0) 4
14. Nicolai Klindt (Dania) - (1,d,1,2,d) 4
15. Hynek Stichauer (Czechy) - (0,1,0,u,2) 3
16. Maksim Bogdanow (Łotwa) - (w,0,2,0,d) 2
17. Richard Speiser (Niemcy) - NS

Заїзд за заїздом:
1. Saifutdinov, Gomólski, Klindt, Kononow (u/w)
2. Pavlic, Sitera, Karpow, Stichauer
3. Hougaard, Kus, Vaculik, Baumann
4. Ksiezak, Brzozowski, Kajoch, Bogdanow (u/w)
5. Kajoch, Baumann, Stichauer, Klindt (d4)
6. Pavlic, Vaculik, Kononow, Bogdanow
7. Gomólski, Kus, Brzozowski, Sitera
8. Saifutdinov, Hougaard, Karpow, Ksiezak (u3)
9. Pavlic, Kus, Klindt, Ksiezak (d3)
10. Hougaard, Brzozowski, Kononow, Stichauer
11. Karpow, Bogdanow, Baumann, Gomólski (d/start)
12. Saifutdinov, Sitera, Vaculik, Kajoch (w/su)
13. Hougaard, Klindt, Sitera, Bogdanow
14. Kus, Kononow, Karpow, Kajoch
15. Gomólski, Vaculik, Ksiezak, Stichauer (u4)
16. Pavlic, Saifutdinov, Baumann, Brzozowski (u/w)
17. Karpow, Brzozowski, Vaculik, Klindt (d2)
18. Kononow, Sitera, Baumann, Ksiezak
19. Pavlic, Hougaard, Kajoch, Gomólski (u/w)
20. Kus, Stichauer, Saifutdinov (u/w), Bogdanow (d/start)
 
Додатковий заїзд за 7,8 місце:
21. Kononow, Sitera, Vaculik, Brzozowski (u/w)

У фіналі Чемпіонату Світу серед юніорів поїдуть:
Troy Batchelor (Australia)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Chris Holder (Australia)
Morten Risager (Dania)
Grzegorz Zengota (Polska)
Lewis Bridger (Wielka Brytania)
William Lawson (Wielka Brytania)
Ludvig Lindgren (Szwecja)
Jurica Pavlic (Chorwacja)
Patrick Hougaard (Dania)
Matej Kus (Czechy)
Emil Saifutdinov (Rosja)
Andriej Karpow (Ukraina)
Adrian Gomólski (Polska)
Igor Kononow (Rosja)
Filip Sitera (Czechy)

Запасні:
Simon Gustafsson (Szwecja)
Martin Vaculik (Słowacja)
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 1039 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]