Ср
17.01.2018
17:11
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Липень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів новин

Головна » 2008 » Липень » 20 » Данія - чемпіони, Польща - срібні призери
02:33
Данія - чемпіони, Польща - срібні призери

Лише 3 пункта розділили чемпіона Командного Кубку Світу 2008 року - збірну Данії (49 пкт.) та збірну Польщі (46 пкт.), яка зайняла друге місце, шведська збірна стала бронзовим призером набравши 39 пкт., з 21 пкт. останньою у фіналі була австралійська збірна. Стабільний результат всієї команди у збірній Данії був ключем до успіху, поміж інших збірних найкращі результати показали Томаш Голлоб - 14 пкт., Фредерік Ліндгрен - 16 пкт

I Данія 49 pkt.
1. Nicki Pedersen (3,3,3,1,1) 11
2. Bjarne Pedersen (2,3,1,2,3) 11
3. Kenneth Bjerre (1,0,2,3,3) 9
4. Niels Kristian Iversen (1,0,1,2,3) 7
5. Hans Andersen (2,2,3,3,1) 11

II Польща 46 pkt.
1. Rune Holta (1,2,1,d,1) 5
2. Wiesław Jaguś (3,3,3,2,1) 12
3. Tomasz Gollob (3,2,2,3,4) 14
4. Grzegorz Walasek (0,0,1,0,3) 4
5. Jarosław Hampel (3,3,2,3,w) 11

III Швеція 39 pkt.
1. Andreas Jonsson (0,1,2,1,3,2) 9
2. Daniel Nermark (0,-,0,-,-) 0
3. Peter Ljung (w,0,2,u,2) 4
4. Fredrik Lindgren (3,w,6,3,2,2) 16
5. Jonas Davidsson (0,1,3,3,2,1) 10

IV Австралія 21 pkt.
1. Leigh Adams (2,2,1,1,0,0) 6
2. Chris Holder (1,2,0,w,1,d) 4
3. Jason Crump (2,1,-,-,-) 3
4. Ryan Sullivan (2,1,d,d,2) 5
5. Davey Watt (1,1,0,0,1,0) 3

Заїзд за заїздом:
1. N.Pedersen, Adams, Holta, Jonsson
2. Jaguś, B.Pedersen, Holder, Nermark
3. Gollob, Crump, Bjerre, Ljung (w/su)
4. Lindgren, Sullivan, Iversen, Walasek
5. Hampel, Andersen, Watt, Davidsson
6. N.Pedersen, Gollob, Watt, Lindgren (u/w)
7. B.Pedersen, Adams, Davidsson, Walasek
8. Hampel, Holder, Jonsson, Bjerre
9. Lindgren (6 - joker), Holta, Crump, Iversen
10. Jaguś, Andersen, Sullivan, Ljung
11. N.Pedersen, Ljung, Walasek, Holder
12. Lindgren, Hampel, B.Pedersen, Holder (u/w)
13. Davidsson, Bjerre, Holta, Sullivan (d4)
14. Jaguś, Jonsson, Iversen, Watt
15. Andersen, Gollob, Adams, Nermark
16. Davidsson, Jaguś, N.Pedersen, Watt
17. Gollob, B.Pedersen, Jonsson, Sullivan (d4)
18. Bjerre, Davidsson, Watt, Walasek
19. Hampel, Iversen, Adams, Ljung (u4)
20. Andersen, Lindgren, Holder, Holta (d4)
21. Jonsson, Sullivan, N.Pedersen, Hampel (u/w)
22. B.Pedersen, Ljung, Holta, Watt
23. Bjerre, Lindgren, Jaguś, Adams
24. Iversen, Gollob (4 - joker), Davidsson, Holder (d1)
25. Walasek, Jonsson, Andersen, Adams (0 - joker)
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 799 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]