14151617181920
21222324252627
28293031
Архів новин

Головна » 2008 » Липень » 12 » Руслан Гатіятов переможець турніру в честь 25-річчя стартів П.Федика
01:34
Руслан Гатіятов переможець турніру в честь 25-річчя стартів П.Федика
Лише останній заїзд визначив переможця турніру 25-річчя стартів Петра Федика, ним став Руслан Гатіятов, який в додатковому заїзді переміг Томаша Піща, Павел Мєсьонц посів третє місце відставши від лідерів лише на 1 пкт. Сам "винуватець" турніру, Петро Федик посів 11-тє місце, набравши 4 пкт.

Заїзд за заїздом:
1. Miesiac P, Paura L, Гарифуллин Т(п), Онешко М(п/и)

2. Гатиятов Р, Дубинин В, Изотов А, Полюхович Я

3. Korolew A, Mroz M, Тейгал В, Миронов Н(п)

4. Piszcz T, Цуканов К, Трофимов В, Федык П(сх)

5. Korolew A, Miesiac P, Дубинин В, Федык П - Месенц постоянно пресовал Королева. Отрыв полкорпуса

6. Полюхович Я, Колодий В, Трофимов В, Миронов Н(п)

7. Гатиятов Р, Paura L, Mroz M, Цуканов К

8. Piszcz T, Изотов А, Мудрак А, Тейгал В(п)

9. Piszcz T, Miesiac P, Полюхович Я, Mroz M(сх) - Месенц обогнал Полюховича после 2 круга

10. Колодий В, Дубинин В, Тейгал В, Цуканов К(сх) - Тейгел обогнал Цуканова на 3 круге. Похоже у Цуканова спустилось заднее колесо

11. Paura L, Korolew A, Трофимов В, Изотов А

12. Гатиятов Р, Федык П, Миронов Н, Мудрак А

13. Гатиятов Р, Miesiac P, Трофимов В, Тейгал В - Павел постоянно атаковал Руслана. Все казалось, что обойдет.

14. Колодий В, Mroz M, Изотов А, Федык П - Колодий обошел Марека на 2 круге

15. Дубинин В, Piszcz T, Paura L, Миронов Н - Борьба Пауры с Пищем

16. Korolew A, Мудрак А, Полюхович Я(п), Цуканов К(сх) - Сильная борьба Королева с Полюховичем. На последнем круге на прямой Ярослав падает, встал сам. У Цуканов пробита заднее колесо

17. Miesiac P, Изотов А, Миронов Н, Цуканов К - Цуканов упал на первом вираже. Встал и пустился в догонку.

18. Колодий В, Piszcz T, Гатиятов Р, Korolew A - Борьба всех 4 за первое место в заезде. Колодий выиграл полкорпуса. Пищ обошел Гатиятова на финише на полколеса

19. Paura L, Федык П, Тейгал В(п/и), Полюхович Я(нс)

20. Дубинин В, Mroz M, Трофимов В, Миронов Н - Дубинин обошел Марека на последнем круге

d1. Гатиятов Р, Piszcz T,

speedway.chervonograd.com
Категория: Українські змагання | Просмотров: 1525 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 Orest
0
після аврального товарняку 22.06 коли сталася драма зі "Стартом" лікує руку як я розумію. Скоріше б виздоровлював і повертався на доріжку. Проблеми у житті минучі ... треба йти далі.

1 sanek57
0
Всім привіт! А де була місцева зірка, Андрій Карпов? Сайт був колись український, зараз стає "москалево-шляхтицьким". Федику щастя і здоров"я! smile

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.