Вт
16.01.2018
13:06
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Червень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів новин

Головна » 2008 » Червень » 22 » Даниїл Іванов переможець півфіналу Особистого Чемпіонату Європи
17:08
Даниїл Іванов переможець півфіналу Особистого Чемпіонату Європи
В угорському Дебрецені відбувся півфінал Особистого Чемпіонату Європи перемогу на якому здобув Даниїл Іванов набравши комплект з 15 пкт., найближче до росіянина зміг підібратися Матей Загар, який здобув 13 пкт., третім був ветеран угорського спідвею Шандор Тіхані - 11 пкт. На жаль, наш Олександр Бородай, не зміг пройти в наступне коло змагань, йому не вистачило 1 пкт. для того щоб бути кращим за Максима Богданова і пройти до фіналу.

Особистий Чемпіонат Європи. Півфінал
Дебрецен, 21 червня 2008 года


1. Daniil Iwanow RUS (3,3,3,3,3) 15
2. Matej Zagar SLO(3,3,3,1,3) 13
3. Sandor Tihanyi HUN (2,3,1,2,3) 11
4. Ulrich Ostergaard DK (0,2,2,3,3) 10
5. Matej Kus CZ (3,2,2,0,2) 9
6. Maksim Bogdanow LAT (2,2,2,2,1) 9
--------------------------------------------
7. Aleksandr Borodaj UKR (2,d,3,3,0) 8
8. Jurica Pavlic CRO (1,2,3,0,2) 8
9. Roman Iwanow RUS (2,1,2,1,2) 8
10. Andriej Karpow UKR (3,1,1,1,1) 7
11. Karol Baran PL (1,d,0,3,1) 5
12. Peter Juul Larsen DK (0,1,1,2,1) 5
13. Jozsef Tabaka HUN (1,3,w,0,0) 4
14. Jewgienij Karawackij LAT (0,0,1,1,2) 4
15. Michael Hadek CZ (0,1,0,2,0) 3
16. Ratislav Bandzi SK (1,0,w,w,-) 1
17. Jaroslaw Poljuchowicz UKR ns
18. Wladimir Trofimow UKR ns

Заїзд за заїздом:
1. D.Iwanow, Boodaj, Bandzi, Ostergaard.
2. Zagar, Bogdanow, Baran, Larsen.
3. Karpow, Tihanyi, Tabaka, Hadek.
4. Kus, R.Iwanow, Pavlic, Karawackij.
5. Tihanyi, Ostergaard, R.Iwanow, Baran (d).
6. Zagar, Pavlic, Hadek, Borodaj (d).
7. Tabaka, Kus, Larsen, Bandzi.
8. D.Iwanow, Bogdanow, Karpow, Karawackij.
9. Zagar, Ostergaard, Karawackij, Tabaka (w).
10. Borodaj, Kus, Karpow, Baran.
11. Pavlic, Bogdanow, Tihanyi, Bandzi (w).
12. D.Iwanow, R.Iwanow, Larsen, Hadek.
13. Ostergaard, Larsen, Karpow, Pavlic.
14. Borodaj, Bogdanow, R.Iwanow, Tabaka.
15. Baran, Hadek, Karawackij, Bandzi (w).
16. D.Iwanow, Tihanyi, Zagar, Kus.
17. Ostergaard, Kus, Bogdanow, Hadek.
18. Tihanyi, Karawackij, Larsen, Borodaj.
19. Zagar, R.Iwanow, Karpow.
20. D.Iwanow, Pavlic, Baran, Tabaka.
 
irgiz.narod.ru
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 885 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1  
...ничё, придёт и наше время cool wink

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]