Вт
20.11.2018
02:02
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Лютий 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
Архів новин

Головна » 2008 » Лютий » 10 » Загальний календар міжнародних змагань на сезон 2008 року
13:38
Загальний календар міжнародних змагань на сезон 2008 року
Пропонуємо вашій увазі загальний календар міжнародних змагань на сезон 2008 року, це лише попередня версія календаря, після уточнення інших календарів буде відбуватися оновлення календаря перед кожним місяцем.

STYCZEŃ
Dzień Zawody
25 - piątek Sanok Cup w żużlu na lodzie
26 - sobota IME w żużlu na lodzie w Sanoku
27 - niedziela IME w żużlu na lodzie w Sanoku

MARZEC
Dzień Zawody
29 - sobota Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie
30 - niedziela Kryterium Asów w Bydgoszczy
30 - niedziela Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp.

KWIECIEŃ
Dzień Zawody
1 - wtorek Egzamin na licencję żużlową
6 - niedziela I kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
8 - wtorek Finał krajowych eliminacji IMEJ w Rawiczu
9 - środa Data rezerwowa
10 - czwartek Półfinały kr. elim. do GP / IME w Poznaniu i Toruniu
11 - piątek Data rezerwowa
13 - niedziela II kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
16 - środa Finał kr. elim. do GP / IME w Zielonej Górze
17 - czwartek Data rezerwowa
20 - niedziela III kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
22 - wtorek Półfinały kr. elim. do IMŚJ w Grudziądzu i Rybniku
23 - środa Data rezerwowa
25 - piątek Finał krajowych eliminacji do IMŚJ w Tarnowie
26 - sobota Grand Prix Słowenii w Krsko
27 - niedziela Runda Kwalifikacyjna IME w Neustadt/Donau (Niemcy)
27 - niedziela Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych

MAJ
Dzień Zawody
1 - czwartek IV kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
3 - sobota IPP w miniżużlu w Gdańsku
4 - niedziela V kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
6 - wtorek Egzamin na licencję żużlową
9 - piątek Półfinał IMEJ w Bałakowie (Rosja)
10 - sobota Grand Prix Europy w Lesznie
11 - niedziela VI kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
12 - poniedziałek Runda Kwalifikacyjna do GP w Abensbergu (Niemcy)
16 - piątek Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
17 - sobota IPP w miniżużlu w Częstochowie
17 - sobota Runda Kwalifikacyjna IME w Gyula (Węgry)
18 - niedziela Runda Kwalifikacyjna IMŚJ w Zielonej Górze
18 - niedziela Runda Kwalifikacyjna IMŚJ w Norden (Niemcy)
18 - niedziela Runda Kwalifikacyjna IME we Lwowie (Ukraina)
19 - poniedziałek Zgrupowanie kadry juniorów w Rawiczu
20 - wtorek Zgrupowanie kadry juniorów w Rawiczu
22 - czwartek Finał DMEJ w Rawiczu
22 - czwartek Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
22 - czwartek Puchar MACEC w Krośnie
24 - sobota Grand Prix Szwecji w Goeteborgu
24 - sobota Półfinał IME w Terenzano (Włochy)
25 - niedziela Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
25 - niedziela Runda Kwalifikacyjna IMŚJ w Żarnowicy (Słowacja)
25 - niedziela IPP w miniżużlu w Wawrowie
31 - sobota Runda Kwalifikacyjna do GP w Gorican (Chorwacja)
31 - sobota Runda Kwalifikacyjna IMŚJ w Gustrow (Niemcy)
31 - sobota Memoriał Łukasza Romanka w Rybniku
31 - sobota Półfinał KPE w Daugavpils (Łotwa)

CZERWIEC
Dzień Zawody
1 - niedziela VII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
5 - czwartek Ćwierćfinały IMP w Gdańsku, Opolu, Krośnie i Gnieźnie
6 - piątek Półfinał IMEJ w Fjelsted (Dania)
8 - niedziela VIII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
8 - niedziela Półfinał IME w Herxheim (Niemcy)
12 - czwartek I runda MDMP
14 - sobota Grand Prix Danii w Kopenhadze
15 - niedziela Runda Kwalifikacyjna go GP w Częstochowie
15 - niedziela Runda Kwalifikacyjna go GP w Lonigo (Włochy)
15 - niedziela Półfinał IMŚJ w Rye House (Anglia)
15 - niedziela Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
18 - środa Zgrupowanie kadry juniorów w Lesznie
19 - czwartek Zgrupowanie kadry juniorów w Lesznie
20 - piątek IX kolejka Ekstraligi
21 - sobota Półfinał IME w Debreczynie (Węgry)
22 - niedziela IX kolejka I ligi i II ligi
22 - niedziela Runda Kwalifikacyjna DMŚJ w Diedenbergen (Niemcy)
22 - niedziela Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp.
26 - czwartek II runda MDMP
28 - sobota Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
29 - niedziela Eliminacje MMPPK

LIPIEC
Dzień Zawody
1 - wtorek Liga Juniorów w Tarnowie
2 - środa Liga Juniorów w Rzeszowie
3 - czwartek Półfinały IMP w Bydgoszczy i Gorzowie
5 - sobota Półfinał eliminacji do GP w Terenzano (Włochy)
5 - sobota Półfinał eliminacji do GP w Motali (Szwecja)
5 - sobota Półfinał IMEJ w Krsko (Słowenia)
6 - niedziela X kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
7 - poniedziałek Zgrupowanie kadry seniorów w Lesznie
8 - wtorek III runda MDMP
8 - wtorek Egzamin na licencję żużlową
9 - środa Złote Trofeum w miniżużlu w Skaerbaek (Dania)
10 - czwartek Półfinały MIMP w Tarnowie i Poznaniu
10 - czwartek Złote Trofeum w miniżużlu w Skaerbaek (Dania)
11 - piątek Złote Trofeum w miniżużlu w Skaerbaek (Dania)
12 - sobota Półfinał DPŚ
12 - sobota Złote Trofeum w miniżużlu w Skaerbaek (Dania)
13 - niedziela Złote Trofeum w miniżużlu w Skaerbaek (Dania)
14 - poniedziałek Półfinał DPŚ
15 - wtorek Liga Juniorów w Gorzowie
16 - środa Liga Juniorów w Zielonej Górze
17 - czwartek Baraż DPŚ w Vojens
19 - sobota Finał DPŚ w Vojens
19 - sobota Półfinał IMŚJ w Gorican (Chorwacja)
19 - sobota Półfinał MEP w Równem (Ukraina)
20 - niedziela XI kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
25 - piątek Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
27 - niedziela XII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
29 - wtorek Liga Juniorów w Lesznie
30 - środa Liga Juniorów we Wrocławiu

SIERPIEŃ
Dzień Zawody
2 - sobota Grand Prix Czech w Pradze
2 - sobota Puchar Europy w miniżużlu w Częstochowie
3 - niedziela XIII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
3 - niedziela Puchar Europy w miniżużlu w Częstochowie
6 - środa DMP w miniżużlu w Gdańsku
7 - czwartek IV runda MDMP
7 - czwartek DMP w miniżużlu w Bydgoszczy
9 - sobota Finał IMP w Lesznie
10 - niedziela XIV kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
12 - wtorek Liga Juniorów w Toruniu
12 - wtorek Egzamin na licencję żużlową
13 - środa Liga Juniorów w Częstochowie
15 - piątek Finał MIMP w Rybniku
16 - sobota Grand Prix Skandynawii w Malilli
16 - sobota DMP w miniżużlu w Częstochowie
17 - niedziela Finał MMPPK w Gorzowie
21 - czwartek Eliminacje MPPK
21 - czwartek Półfinały Srebrnego Kasku w Opolu i Częstochowie
23 - sobota Finał IME w Lendavie (Słowenia)
23 - sobota Półfinał IMP w miniżużlu w Gdańsku
24 - niedziela I runda finałowa Ekstraligi, I ligi i II ligi
24 - niedziela Finał IMP w miniżużlu w Gdańsku
26 - wtorek Indywidualny Finał Ligi Juniorów
28 - czwartek Finał MDMP
30 - sobota Grand Prix Łotwy w Daugavpils
30 - sobota Finał IMEJ w Stralsund (Niemcy)
30 - sobota IPP w miniżużlu w Rybniku
31 - niedziela I runda finałowa Ekstraligi - rewanże
31 - niedziela II runda finałowa I ligi i II ligi
31 - niedziela DMP w miniżużlu w Rybniku

WRZESIEŃ
Dzień Zawody
5 - piątek Finał MPPK w Toruniu
6 - sobota Finał KPE w Slanach (Czechy)
7 - niedziela II runda finałowa Ekstraligi
7 - niedziela III runda finałowa I ligi i II ligi
9 - wtorek Półfinały Brązowego Kasku w Gnieźnie i Ostrowie
13 - sobota Grand Prix Polski w Bydgoszczy
13 - sobota Półfinał MEP w Miszkolcu (Węgry)
13 - sobota Finał DMP w miniżużlu w Wawrowie
14 - niedziela Finał GP Challenge w Zielonej Górze
16 - wtorek Egzamin na licencję żużlową
17 - środa Zgrupowanie kadry juniorów w Gorzowie
18 - czwartek Zgrupowanie kadry juniorów w Gorzowie
19 - piątek II runda finałowa Ekstraligi - rewanże
19 - piątek Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
20 - sobota Finał MEP w Natschbach Loipersbach (Austria)
21 - niedziela Finał DMŚJ w Holsted
21 - niedziela IV runda finałowa I ligi i II ligi
23 - wtorek Turniej zaplecza kadry juniorów w Toruniu
24 - środa Turniej zaplecza kadry juniorów w Toruniu
26 - piątek Finał Brązowego Kasku w Gdańsku
27 - sobota Grand Prix Włoch w Lonigo
28 - niedziela Finał DMP
28 - niedziela V runda finałowa I ligi i II ligi

PAŹDZIERNIK
Dzień Zawody
1 - środa Zgrupowanie kadry juniorów w Ostrowie
2 - czwartek Zgrupowanie kadry juniorów w Ostrowie
3 - piątek Mecz o brązowy medal DMP
3 - piątek Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
5 - niedziela Finał IMŚJ w Pardubicach (Czechy)
5 - niedziela Data rezerwowa dla rozgrywek ligowych
5 - niedziela VI runda finałowa I ligi i II ligi
10 - piątek Finał Srebrnego Kasku w Rzeszowie
11 - sobota Grand Prix Niemiec w Gelsenkirchen
12 - niedziela Mecz o brązowy medal DMP - rewanż
12 - niedziela Baraże
15 - środa Turniej zaplecza kadry juniorów w Zielonej Górze
16 - czwartek Turniej zaplecza kadry juniorów w Zielonej Górze
17 - piątek Finał Złotego Kasku we Wrocławiu
19 - niedziela Finał DMP - rewanż
19 - niedziela Baraże
26 - niedziela Memoriał Rifa Saitgariejewa w Ostrowie

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 1580 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 3.0/4
Всего комментариев: 1
1 MAXIM5  
Ха-Ха!!!!!!!!!!!!!! tongue biggrin devil kiss love meowth newrus pocus yahoo

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]