Вт
16.01.2018
13:25
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Лютий 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
Архів новин

Головна » 2008 » Лютий » 8 » Командний Чемпіонат Росії 2008 (склади команд)
11:27
Командний Чемпіонат Росії 2008 (склади команд)
Пропонуємо вашій увазі офіційні склади команд, подані від представників клубів до трекової комісії МФР та НЛС на участь в Командному Чемпіонаті Росії 2008

МЕГА-ЛАДА (Тольятти)
1. Илья Бондаренко 1982
2. Евгений Гомозов 1984
3. Даниил Иванов 1986
4. Роман Иванов 1984
5. Олег Кургускин 1966
6. Денис Сайфутдинов 1981
7. Александр Антипин 1991 Юниор
8. Олег Бесчастнов 1989 Юниор
9. Иван Голованов 1992 Юниор
10. Вадим Заволгин 1990 Юниор
11. Михаил Зелепукин 1990 Юниор
12. Владимир Зубарев 1990 Юниор
13. Сергей Карачинцев 1991 Юниор
14. Сергей Манжос 1992 Юниор
15. Эмиль Сайфутдинов 1989 Юниор
16. Евгений Сидорин 1989 Юниор
17. Сергей Сыгрышев * 1990 Юниор

СК ТУРБИНА (Балаково)
1. Денис Гизатуллин 1983
2. Максим Калимуллин 1984
3. Сергей Кузин 1971
4. Ленар Нигматзянов 1985
5. Роман Поважный 1976
6. Кирилл Филинов 1986
7. Константин Белов 1990 Юниор
8. Александр Биктимиров 1989 Юниор
9. Владимир Бородулин 1992 Юниор
10. Артем Водяков 1991 Юниор
11. Максим Гафуров 1990 Юниор
12. Александр Косолапкин 1987 Юниор
13. Андрей Кудряшов 1991 Юниор
14. Максим Лобзенко 1992 Юниор
15. Денис Носов 1991 Юниор
16. Кирилл Цуканов 1991 Юниор

ВОСТОК (Владивосток)
1. Александр Казионный 1985
2. Николай Каминский 1986
3. Максим Карайченцев 1984
4. Григорий Лагута 1984
5. Игорь Столяров 1960
6. Сергей Филюшин 1976
7. Вячеслав Казачук 1990 Юниор
8. Михаил Кремер 1991 Юниор
9. Никита Куранов 1991 Юниор
10. Артем Лагута 1990 Юниор
11. Даниил Литвинов 1994 Юниор, группа подготовки
12. Александр Маринюк 1990 Юниор, группа подготовки
13. Василий Панхай 1990 Юниор
14. Владимир Рязанцев 1988 Юниор
15. Михаил Скачко 1989 Юниор
16. Вадим Тарасенко 1994 Юниор, группа подготовки
17. Вячеслав Тюлькин 1991 Юниор, группа подготовки

ЛУКОЙЛ-БАШКИРИЯ (Октябрьский)
1. Марат Гатиятов 1985
2. Руслан Гатиятов 1985
3. Алексей Гузаев 1986 (аренда от СТМК ТУРБИНА)
4. Алексей Харченко 1985
5. Евгений Волков 1993 Юниор
6. Тимур Гарифуллин 1988 Юниор
7. Игорь Кононов 1987 Юниор
8. Дмитрий Мамлеев 1990 Юниор
9. Руслан Марданшин 1992 Юниор
10. Ренат Нигматуллин 1989 Юниор
11. Никита Парфенов 1991 Юниор
12. Юрий Соловьев 1991 Юниор
13. Вячеслав Шуневич 1990 Юниор

САЛАВАТ (Салават)
1. Семен Власов 1981
2. Ринат Гафуров 1982
3. Игорь Главинский 1970
4. Виктор Голубовский 1985
5. Сергей Даркин 1973
6. Сергей Ерошин 1973
7. Роман Кантюков 1986
8. Роман Каширин 1976
9. Альберт Тибеев 1979
10. Радик Тибеев 1983
11. Александр Цыганов 1986
12. Эдуард Шайхуллин 1974
13. Денис Алексеев 1989 Юниор
14. Сергей Гусятников 1992 Юниор, группа подготовки
15. Михаил Иванов 1991 Юниор, группа подготовки
16. Никита Лазарев 1989 Юниор
17. Валерий Савельев 1991 Юниор
18. Денис Филиппов 1992 Юниор, группа подготовки
19. Артем Щепин 1987 Юниор
20. Евгений Щепин 1990 Юниор

ШАХТАР (Червоноград)
1. Александр Бородай 1979
2. Владимир Дубинин * 1976
3. Владимир Колодий 1968
4. Владимир Трофимов 1962
5. Ярослав Полюхович 1986
6. Сергей Борисенко 1993 Юниор
7. Александр Гайковский ? Юниор
8. Алексей Изотов * 1988 Юниор
9. Андрей Карпов 1987 Юниор
10. Андрей Кобрин 1991 Юниор
11. Станислав Огородник 1990 Юниор
12. Владимир Тейгал 1992 Юниор

* - Требуются утверждение перехода на общем собрании НЛС:

- Сергей Сыгрышев 1990 Юниор (из РЦ Каменск-Уральский)
- Владимир Дубинин 1976 (аренда на 2008 год от МЕГА-ЛАДЫ)
- Алексей Изотов 1988 Юниор (аренда на 2008 год от СТМК ТУРБИНА)

irgiz.narod.ru

Категория: Російська ліга | Просмотров: 1718 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 3.0/4
Всего комментариев: 4
4  
Доречі вчора відбулися гонки Шахтар (Червоноград) и Мега Лада (Тольятті). Шахтар переміг з відривом в 8 -10 очків.

3  
де буде проводитись більшість зустрічей? У Рівному чи Червонограді?? unsure

2  
Цікаво, як з таким складом виступить Лукойл! А Склад гірників і справді посильнішим буде! biggrin

1  
ШАХТАР (Червоноград) - ЧЕМПІОН!! vinsent

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]