Вт
16.01.2018
13:27
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Січень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів новин

Головна » 2008 » Січень » 27 » Олег Досаєв на змаганнях з льодового спідвею в Саноку
12:14
Олег Досаєв на змаганнях з льодового спідвею в Саноку
В Саноку (Польща) за останні два дні відбулися міжнародні змагання з льодового спідвею, в яких взяв участь українець - Олег Досаєв. 25 січня відбувся комерційний турнір "Sanok Cup", перемогу на якому святкував Франц Цорн, а Олег Досаєв будучи запасним виїхав лише в 1-му заїзді і приїхав останнім. Наступного дня відбувся півфінал Особистого Чемпіонату Європи, в якому знову переміг Франц Цорн, Олег Досаєв набрав 4 пкт. та посів 13-те місце.

Класифікація Sanok Cup:
1. Franz Zorn - Austria
2. Antti Aakko – Finlandia
3. Roman Akimienko - Rosja
4. Per-Olov Serenius (Szwecja)
5-6. Grzegorz Knapp (Polska)
Antonin Klatovsky (Czechy)
7-8. Harald Simon (Austria)
Marian Kreklau (Niemcy)
9. Dmitri Tschatschin (Niemcy)
10. Rene StelLingwerf (Holandia)
11. Jan Klatovsky (Czechy)
12. Johnny Tuinstra (Holandia)
13. Graham Halsall (Wlk. Brytania)
14. Mikolaj Riabokoń (Rosja)
15. Peter Koij (Szwecja)
16. Stefan Pletschacher (Niemcy)
17. Sven Holstein (Holandia)
18. Jouni Seppnen (Finlandia)
19. Peter Jansson (Szwecja)
20. Nikita Aleksiejew (Rosja)
21. Simon Gartmann (Szwajcaria)
22. Mario Schwaiger (Austria)
23. Rene Verhoef (Holandia)
24. Johan Lundqvist (Szwecja)
25. Zdzisław Żerdziński (Polska)
26. Piotr Hejnowski (Polska)
27. Josef Kruezberger (Austria),
28. Jo Saetre (Norwegia)
29. Oleg Dasajew (Ukraina)
30. Mark Uzzell (Wlk. Brytania)

Заїзд за заїздом:
1. Knapp, Verhoef, Kreuzberger, Dasajew (Hejnowski – wykluczony)
2. Aleksiejew, Schwaiger, Holstein, Saetre
3. Lundqvist, Seppanen, Jansson, Żerdziński
4. Akimienko, Tschatschin, Gartmann, Koji
5. Koji, Jansson, (Kreuzberger, Saetre – wyel.)
6. Holstein, Gartmann, (Żerdziński, Hejnowski – wyel.)
7. Knapp, Tschatschin, Schwaiger, (Lundqvist-wyel.)
8. Akimienko, Aleksiejew, Seppanen, (Verhoef-wyel.)
9. Koji, (Aleksiejew, Gartmann, Schwaiger-wyel.)
10. Tschatschin, (Holstein, Seppanen, Jansson-wyel.)
11. Zorn, Holstein, Tschatschin, Halsall
12. Akimienko, Simon, Riabokoń, Pletschacher
13. Serenius, J. Klatovsky, Tschatschin, Kreklau
14. Aakko, A. Klatovsky, Stellingwerf, Koji
15. Tuinstra, Tschatschin, (Koji, Pletschacher-wyel.)
16. Stellingwerf, Kreklau, (Halsall, Riabokoń-wyel.)
17. Zorn, Serenius, Simon, A. Klatovsky
18. Aakko, Akimienko, Knapp, J. Klatovsky
19. Simon, Kreklau, (J. Klatovsky, Tuinstra-wyel.)
20. A. Klatovsky, Knapp, (Tschatschin, Stellingwerf-wyel.)

Півфінали:
21. Zorn, Akimienko, (Knapp, Simon-wyel.)
22. Aakko, Serenius, (A. Klatovsky, Kreklau-wyel.)

Фінал:
24. Zorn, Aakko, Akimienko, Serenius

Півфінал Особистого Чемпіонату Європи:
1. Franz Zorn (Austria) 14+3
2. Roman Akimenko (Rosja) 14+2
3. Antti Aakko (Finlandia) 11+3
4. Stefan Pletschacher (Niemcy) 11+2
5. Igor Kononow (Rosja) 9
6. Sven Holstein (Holandia) 9
7. Marian Kreklau (Niemcy) 8
8. René Stellingwerf (Holandia) 8
9. Patrick Sohlberg (Szwecja) 7
10. Gösta Sundelin (Szwecja) 6
11. Simon Gartmann (Szwajcari) 5
12. Jo Saetre (Norwegia) 5
13. Oleg Dasajew (Ukraina) 4
14. Jan Klatovsky (Czechy) 3
15. Mark Uzzell (Wlk. Brytania) 2
16. Josef Kreuzberger (Austria) 1
17. Piotr Hejnowski (Polska) 1
18. Zdzisław Żerdziński (Polska) 0

Заїзд за заїздом:
1. Aakko, Klatovsky, Saetre, Żerdziński (t)
2. Akimenko, Pletschacher, Holstein, Kononow (u/w)
3. Zorn, Stellingwerf, Sohlberg, Gartmann(w)
4. Kreklau, Dosajew, Kreuzberger, Uzzell, Sundelin(d)
5. Akimenko, Gartmann, Uzzell, Żerdziński
6. Zorn, Sundelin, Holstein, Klatovsky (u/w)
7. Aakko, Pletschacher, Kreklau, Sohlberg
8. Stellingwerf, Saetre, Dosajew (u/w), Kononow (w)
9. Holstein, Sohlberg, Dosajew, Żerdziński
10. Akimenko, Stellingwerf, Klatovsky, Kreklau
11. Kononow, Aakko, Sundelin, Gartmann
12. Zorn, Pletschacher, Saetre, Uzzell
13. Sundelin, Pletschacher, Hejnowski, Stellingwerf(w), Żerdziński(t)
14. Kononow, Sohlberg, Uzzell, Klatovsky (w)
15. Zorn, Akimenko, Dosajew, Aakko(d)
16. Kreklau, Holstein, Gartmann, Saetre
17. Kononow, Zorn, Kreklau, Żerdziński
18. Pletschacher, Gartmann, Dosajew(w), Klatovsky(d)
19. Aakko, Holstein, Stellingwerf, Uzzell
20. Akimenko, Sohlberg, Saetre, Sundelin(w)
21. Aakko, Pletschacher
22. Zorn, Akimenko

espeedway.pl

Категория: Гонщики | Просмотров: 982 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 1
1  
Бажаємо Олегу успішних виступів в цьому сезоні!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]