23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2007 » Липень » 24
27 липня в м.Червоноград на мотореку "Гірник" відбудеться ІІ етап особистого чемпіонату України серед дорослих. Приймають участь спортсмени з Червонограда, Львова, Рівного, Полтави та Криму.
Категорія: Українські змагання | Переглядів: 1737 |  Дата: 24.07.2007 | Коментарі (3)

21 липня в польському Лєшно відбувся фінал Командного Чемпіонату Світу, після довгої боротьби з Данією Польща все ж таки перемогла з відривом в 3 пункти! Австралія посіла третє місце, а Великобританія набравши 15 пкт. була останньою.
Категорія: Міжнародні змагання | Переглядів: 1278 |  Дата: 24.07.2007 | Коментарі (1)

22 липня відбулася зустріч команд Старт Гнєзно та Сталь Гожув, впевнену перемогу здобула Сталь з рахунком 26:66. Найкраще в Старті відїздив Адріан Гомульскі - 9 пкт., на жаль Кястас Пуоджукс набрав лише 3 пкт. Кращим гонщиком дня був Магнус Зеттерстром з Гожува, який набрав 14+1 пкт.
Категорія: Польська ліга | Переглядів: 1397 |  Дата: 24.07.2007 | Коментарі (1)