Ср
12.12.2018
15:00
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів новин

Головна » 2007 » Жовтень » 28 » Поморська молодіжна ліга в Торуні
19:22
Поморська молодіжна ліга в Торуні
Останньою гонкою цього сезона в польському Торуні була поморська молодіжна ліга. Найкращим був Адріан Шевчиковскі з Гожува, другим був гонщик ПСЖ "Познань" - Андерс Андерсен, а третім - місцевий Даміан Стаховяк. Українець Андрій Кобрін зібравши 7 пкт. був 9-им.

Результати:
1. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów) 14 (3,2,3,3,3)
2. Anders Andersen (PSŻ Poznań) 13 (2,3,2,3,3)
3. Damian Stachowiak (Unibax Toruń) 10 (1,3,1,3,2)
4. Paweł Zmarzlik (Stal Gorzów) 9 (2,2,3,2,0)
5. Mateusz Lampkowski (Unibax Toruń) 9 (3,1,1,2,2)
6. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów) 8 (d,0,3,3,2)
7. Damian Celmer (Unibax Toruń) 8 (3,2,2,d,1)
8. Maciej Piaszczyński (PSŻ Poznań) 7 (1,3,3,d,-)
9. Andriej Kobrin (Lotos Gdańsk) 7 (2,0,2,0,3)
10. Oskar Pieniążek (Unibax Toruń) 7 (3,1,2,1,d)
11. Mateusz Mikorski (Stal Gorzów) 7 (2,w,1,1,3)
12. Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów) 6 (w,1,1,2,2)
13. Kamil Popławski (Stal Gorzów) 4 (0,2,0,1,1)
14. Cyprian Szymko (Lotos Gdańsk) 4 (1,d,0,2,1)
15. Adam Wiśniewski (Unibax Toruń) 3 (0,3,0,d,w)
16. Marcin Nowakowski (Unibax Toruń) 0 (u,w,u,d,-)

Заїзд за заїздом:
1. Celmer, Zmarzlik, Piaszczyński, Nowakowski (u4)
2. Pieniążek, Kobrin, Szymko, Popławski
3. Lampkowski, Mikorski, Idziorek (d1), Brucheiser (u/w)
4. Szewczykowski, Andersen, Stachowiak, Wiśniewski
5. Andersen, Celmer, Pieniążek, Idziorek
6. Stachowiak, Zmarzlik, Lampkowski, Szymko (d4)
7. Wiśniewski, Popławski, Mikorski (w/2min), Nowakowski (u/w)
8. Piaszczyński, Szewczykowski, Brucheiser, Kobrin
9. Szewczykowski, Celmer, Mikorski, Szymko
10. Zmarzlik, Pieniążek, Brucheiser, Wiśniewski
11. Idziorek, Kobrin, Stachowiak, Nowakowski (u3)
12. Piaszczyński, Andersen, Lampkowski, Popławski
13. Stachowiak, Brucheiser, Popławski, Celmer (d3)
14. Andersen, Zmarzlik, Mikorski, Kobrin
15. Szewczykowski, Lampkowski, Pieniążek, Nowakowski (d4)
16. Idziorek, Szymko, Piaszczyński (d1), Wiśniewski (d3)
17. Kobrin, Lampkowski, Celmer, Wiśniewski (w/su)
18. Szewczykowski, Idziorek, Popławski, Zmarzlik
19. Andersen, Brucheiser, Szymko, Nowakowski (ns)
20. Mikorski, Stachowiak, Pieniążek (d1), Piaszczyński (ns)

espeedway.pl

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 1103 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 3
3 Gomon17  
Головне накат - і прогрес буде!!!звичайно якшо буде відповідна техніка та її підготовка!!!!!!

2 Спектр  
Ну непогано, помоєму, але нацьому не варто зупинятись.

1 Gomon17  
мені здається він потрохи добавляє!хочеться побачити його на нашом треку!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]