Сб
20.01.2018
17:13
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів новин

Головна » 2007 » Жовтень » 23 » Календар FIM на 2008 рік
14:03
Календар FIM на 2008 рік
Сьогодні був опублікований календар Міжнародної Мотоциклетної Федерації, в який входять кваліфікації до Гран-Прі, Командного Кубку Світу, особистий та командний чемпіонати світу юніорів і т.п.

Кваліфікації до Grand Prix 2009:
12.05 - 1. Кваліфікаційний раунд- Abensberg (Niemcy)
31.05 - 2. Кваліфікаційний раунд- Gorican (Chorwacja)
22.06 - 3. Кваліфікаційний раунд- Częstochowa (Polska)
22.06 - 4. Кваліфікаційний раунд- Lonigo (Włochy)`
05.07 - 1. Півфінал - Terenzano (Włochy)
05.07 - 2. Півфінал - Motala (Szwecja)
14.09 - Фінал - Zielona Góra (Polska)

Кваліфікації до Командного Кубку Світу:
24.05 - 1. Кваліфікаційний раунд- Miszkolc (Węgry)
29.06 - 2. Кваліфікаційний раунд- Ljubljana (Słowenia)

Особистий Чемпіонат світу серед юніорів:
18.05 - 1. Кваліфікаційний раунд- Norden (Niemcy)
18.05 - 2. Кваліфікаційний раунд- Zielona Góra (Polska)
24.05 - 3. Кваліфікаційний раунд(skandynawska) - Pori (Finlandia)
25.05 - 4. Кваліфікаційний раунд- miasto do potwierdzenia (Austria)
31.05 - 5. Кваліфікаційний раунд- Gustrow (Niemcy)
15.06 - 1. Півфінал - Rye House (Wielka Brytania)
19.07 - 2. Півфінал - Gorican (Chorwacja)
07.09 - Фінал - Pardubice (Czechy)

Командний Чемпіонат світу серед юніорів:
01.06 - 1. Кваліфікаційний раунд- Pardubice (Czechy)
01.06 - 2. Кваліфікаційний раунд- Diedenbergen (Niemcy)
21.09 - Фінал - Holsted (Dania)

Особистий Чемпіонат світу по льодовому спідвею:
11-12.01 - 1. Кваліфікаційний раунд- Sztokholm (Szwecja)
13.01 - 2. Кваліфікаційний раунд- Saalfelden (Austria)
09.-10.02 - 3. Кваліфікаційний раунд- Inzell (Niemcy)
23-24.02 - 1. i 2. Етап GP - Sarańsk (Rosja)
08-09..03 - 3. i 4. Етап GP - Assen (Holandia)
15-16.03 - 5. i 6. етап GP - Berlin (Niemcy)

Командний Чемпіонат світу по льодовому спідвею:
16-17.02 - Фінал - Krasnogorsk (Rosja)

Особистий Чемпіонат Світу на довгому треку:
17.05 - 1. Кваліфікаційний раунд- Artigues de Lussac (Francja)
01.06 - 2. Кваліфікаційний раунд- Mulmshorn (Niemcy)
24.05 - 1. Етап GP - Marianskie Łaźnie (Czechy)
28.06 - 2. Етап GP - St. Macaire (Francja)
29.06 - 3. Етап GP - Morizes (Francja)
13.09 - 4. Етап GP - Vechta (Niemcy)

21.09 - Фінал Grand Prix Challenge - miasto do potwierdzenia (Francja)

Командний Чемпіонат Світу на довгому треку:
23.08 - Фінал - Werlte (Niemcy)

Особистий Золотий трофей в міні-спідвеї:
09-13.07 - Фінал - Skaerbek (Dania)

Індивідуальні Золоті трофеї в спідвеї на траві в класі 125 cc:
28-29.06 - Фінал - Berghaupten (Niemcy)

Золотий трофей мотоцикли з каляскою 1000 cc:
17.08 - Фінал - Tonbridge (Wielka Brytania)

sportowefakty.pl

Просмотров: 1145 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 1
1  
Надіюся Андрюха виграє медаль Пардубіце!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]