Нд
22.04.2018
22:18
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів новин

Головна » 2007 » Жовтень » 7 » Впевнена перемога "Спідвей Мішкольцу" у домашньому фіналі "Кубка Європейських Чемпіонів"
10:47
Впевнена перемога "Спідвей Мішкольцу" у домашньому фіналі "Кубка Європейських Чемпіонів"
Угорська команда "Спідвей Мішкольц" здобула впевнену перемогу на своєму домашньому треці у фіналі "Кубка Європейських Чемпіонів". Угорці були підсилені такими потужними гонщиками, як Ханс Андерсен та Джейсон Крамп. Другою була польська команда "Атлас Вроцлав", а третіми росіяни з "Мега-Лади", яких ми будемо зустрічати у Рівному вже 10 жовтня.

1. Speedway Miszkolc: 47
Hans Andersen (3,3,3,3,2) 14
Magosi Norbert (-,0,2,2,2) 6
Szatmári László (0,-,-,-,-) 0
Ferjan Metej (2,2,3,3,2) 12
Jason Crump (3,3,3,3,3) 15

2. Atlas Wrocław: 31
Tomasz Gapiński (3,1,2,1,3) 10
Krzysztof Słaboń (3,2,1,3,1) 10
Tomasz Jędrzejak (1,С,1,1,2) 5
Maciej Janowski (П,2,1,0,3) 6

3. Mega-Łada Togliatti: 28
Rune Holta (2,3,3,2,3) 13
Daniil Ivanov (1,1,-,0,1) 3
Roman Ivanov (-,2,2,2,0) 6
Emil Saifutdinov (С,-,0,-,-) 0
Greg Hancock (2,1,С,2,1) 6

4. Speedway Club Unia Gorican 14
Jurica Pavlic (2,-,-,-,-) 2
Lubos Tomicek (1,1,1,1,1) 5
Adrian Rymel (1,3,2,1,0) 7
Ivan Vargek (0,0,0,0,0) 0

Заїзд за заїздом:
1. Gapiński, Ferjan, D. Ivanov, Vargek
2. Słaboń, Holta, Rymel, Szatmári
3. Andersen, Hancock, Tomicek, Janowski (П)
4. Crump, Pavlic, Jędrzejak, Saifutdinov (С)
5. Andersen, Słaboń, Hancock, Vargek
6. Rymel, R. Ivanov, Gapiński, Magosi
7. Holta, Ferjan, Tomicek, Jędrzejak (С)
8. Crump, Janowski, D. Ivanov
9. Holta, Magosi, Janowski, Vargek
10. Andersen, Rymel, Jędrzejak, Hancock (С)
11. Crump, Gapiński, Tomicek, Saifutdinov
12. Ferjan, R. Ivanov, Słaboń
13. Ferjan, Hancock, Rymel, Janowski
14. Crump, R. Ivanov, Jędrzejak, Vargek
15. Słaboń, Magosi, Tomicek, D. Ivanov
16. Andersen, Holta, Gapiński
17. Crump, Jędrzejak, Hancock, Vargek (Ф)
18. Janowski, Magosi, D. Ivanov
19. Gapiński, Ferjan, Tomicek, R. Ivanov
20. Holta, Andersen, Słaboń, Rymel

speedway.rv.ua

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 969 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]