Пн
19.11.2018
22:07
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Вересень 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів новин

Головна » 2007 » Вересень » 21 » Карпов переміг в Поморській Молодіжній Лізі
10:03
Карпов переміг в Поморській Молодіжній Лізі
Андрій Карпов, набравши комплект - 15 пкт. переміг в Поморській Молодіжній Лізі в Гданську, також ці змагання були одночасно меморіалом Jerzego Białka i Jacka Maraszka. 8-ме місце з 8-ма очками здобув ще один українець - Андрій Кобрін.

Результати:
1. Andriej Karpow (LOTOS Gdańsk) 15 (3,3,3,3,3)
2. Kamil Brzozowski (GTŻ Grudziądz) 10+3 (2,2,1,3,2)
3. Cyprian Szymko (LOTOS Gdańsk) 10+2 (1,2,1,3,3)
4. Damian Celmer (Unibax Toruń) 10+u (2,0,3,2,3)
5. Damian Sperz (LOTOS Gdańsk) 9 (3,3,3,d,w)
6. Emil Idziorek (KM Intar Lazur Ostrów) 8 (3,3,2,w,w)
6. Michał Łopaczewski (TŻ Łódź) 8 (3,2,3,-,-)
8. Andriej Kobrin (LOTOS Gdańsk) 8 (1,3,2,2,d)
9. Adam Wiśniewski (Unibax Toruń) 8 (2,1,2,3,t)
10. Piotr Szóstak (KM Intar Lazur Ostrów) 6 (d,1,2,1,2)
11. Karol Sroka (KM Intar Lazur Ostrów) 5 (1,1,1,2,d)
12. Mateusz Lampkowski (Unibax Toruń) 3 (0,u,1,w,2)
13. Marcin Nowakowski (Unibax Toruń) 3 (0,2,w,1,w)
14. Michał Kryjom (KM Intar Lazur Ostrów) 1 (w,1,u,-,-)
15. Łukasz Lipiński (Unibax Toruń) 0 (w,0,u,-,-)

Заїзд за заїздом:
I. [67,60] SPERZ, Lipiński (w/su), Kryjom (w/tłumik)
II. [65,88] Łopaczewski, Brzozowski, SZYMKO, Nowakowski
III. [66,56] Idziorek, Celmer, KOBRIN, Lampkowski
IV. [66,41] KARPOW, Wiśniewski, Sroka, Szóstak (d4)
V. [67,68] SPERZ, SZYMKO, Sroka, Celmer
VI. [67,94] KOBRIN, Nowakowski, Wiśniewski
VII. [65,78] KARPOW, Łopaczewski, Kryjom, Lampkowski (u4)
VIII. [65,53] Idziorek, Brzozowski, Szóstak, Lipiński
IX. [67,75] SPERZ, Szóstak, Lampkowski, Nowakowski (w/2min)
X. [66,31] KARPOW, Idziorek, SZYMKO
XI. [68,97] Celmer, Wisniewski, Brzozowski, Kryjom (u4)
XII. [66,75] Łopaczewski, KOBRIN, Sroka, Lipiński (u4)
XIII. [73,44] Wiśniewski, SPERZ (d/start), Idziorek (w/su), Łopaczewski (ns)
XIV. [67,16] Brzozowski, Sroka, Lampkowski (w/2min)
XV. [67,88] SZYMKO, KOBRIN, Szóstak, Kryjom (ns)
XVI. [67,06] KARPOW, Celmer, Nowakowski, Lipiński (ns)
XVII. [67,40] KARPOW, Brzozowski, KOBRIN (d3), SPERZ (w/u4)
XVIII. [67,94] Celmer, Szóstak, Łopaczewski (ns)
XIX. [--,--] Idziorek (w/czas), Sroka (d1), Nowakowski (w/u1), Kryjom (ns)
XX. [69,66] SZYMKO, Lampkowski, Wiśniewski (t), Lipiński (ns)
XXI. (baraż o 2. miejsce) [68,06] Brzozowski, SZYMKO, Celmer (u2)

lotosgdansk.pl

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 1018 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 5
5 Bogdan  
Карпов ще буде їздити в SGP !!!

4 1210  

3 1210  

2 Reporter  
KArpov super......KObrin toze yak bu ne defekt to mav 5 mistse biggrin abo yixav perezayizd za 2

1 krutik  
Так тримати! biggrin

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]