Ср
17.01.2018
14:54
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Липень 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2007 » Липень » 16 » А.Карпов переміг на Кубку МАСЕК в Кросно
08:29
А.Карпов переміг на Кубку МАСЕК в Кросно
Вчора в Кросно відбувся перший з трьох етапів Кубка МАСЕК на якому перемогу отримав Андрій Карпов. Володимир Трофимов та Ярослав Полюхович були теж близько до подіуму, зайнявши відповідно 4-те та 5-те місце. Тарас Савіцький розмістився на останній сходинці таблиці, не отримавши жодного пункту.

15.07.2007, Krosno

Результати:
1. Andriej Karpow 15 (3,3,3,3,3)
2. Tomasz Łukaszewicz 14 (3,3,3,3,2)
3. Grzegorz Szyszka 13 (3,3,2,2,3)
4. Władimir Trofimow 13 (3,2,1,3,3)
5. Jarosław Poluchowicz 10 (2,1,2,3,2)
6. Szymon Kiełbasa 9 (1,2,3,1,2)
7. Roland Kovacs 8 (2,2,2,1,1)
8. Alexandru Toma 7 (1,3,3,0,d)
9. Atilla Lorincz 6 (2,2,0,0,2)
10. Maciej Ciesielski 6 (2,d,1,2,1)
11. Przemysław Dądela 5 (2,3)
12. Piotr Machnik 4 (w,1,2,1,d)
13. Jaromir Otruba 3 (0,0,1,2,0)
14. Fanica Popa 3 (1,0,0,1,1)
15. Dominik Jech 3 (1,1,0,0,1)
16. Janos Golenya 2 (0,1,1,t,0)
17. Taras Savitzky 0 (d,0,0,0,w)

Заїзд за заїздом:
I. KARPOW, Ciesielski, Toma, Otruba
II. Trofimow, Lorincz, Kiełbasa, Machnik (w/u)
III. Łukaszewicz, Kovacs, Popa, Savitzky (d/start)
IV. Szyszka, Poluchowicz, Jech, Golenya
V. KARPOW, Kiełbasa, Poluchowicz, Popa
VI. Łukaszewicz, Trofimow, Golenya, Otruba
VII. Toma, Lorincz, Jech, Savitzky
VIII. Szyszka, Kovacs, Machnik, Ciesielski (d3)
IX. KARPOW, Szyszka, Trofimow, Savitzky
X. Kiełbasa, Kovacs, Otruba, Jech
XI. Toma, Machnik, Golenya, Popa
XII. Łukaszewicz, Poluchowicz, Ciesielski, Lorincz
XIII. KARPOW, Dądela, Kovacs, Lorincz, Golenya (t)
XIV. Poluchowicz, Otruba, Machnik, Savitzky
XV. Łukaszewicz, Szyszka, Kiełbasa, Toma
XVI. Trofimow, Ciesielski, Popa, Jech
XVII. KARPOW, Łukaszewicz, Jech, Machnik (d4)
XVIII. Szyszka, Lorincz, Popa, Otruba
XIX. Trofimow, Poluchowicz, Kovacs, Toma (d4)
XX. Dądela, Kiełbasa, Ciesielski, Golenya, Savitzky (w2)

lotosgdansk.pl

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 1102 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 6
6  
Карпов показав свою ъзду ы перемыг, але досить слабким був склад учасникыв.

5  
smile smile smile smile smile smile Карпо мужик у нас cool )

4  
Карпов лучший!!!!! так дєржать!

3  

2  
Карпуху пре!!! happy
Трофімов і Полюхович теж нічого но ще попереду два етапа і вони покажуть на що вони спроможні!! smile
наша тройка должна занять подіум весь!!!!! smile smile smile

1  
Хоть ти лопні хоть ти тресні-Андрій Карпов на первом месте happy smile tongue smile happy smile tongue

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]