Пт
27.04.2018
03:10
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2006  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2006 » Жовтень » 21 » Кубок HN Nowak GmbH в Гданську (результати)
20:41
Кубок HN Nowak GmbH в Гданську (результати)
Сьогодні ввечері 21 жовтня в Гданську відбулася гонка за кубок HN Nowak GmbH. Перше місце здобув Даміан Балінскі, другим був Б'ярне Педерсен, а третім Кшиштоф Яблонскі. Андрій Карпов та Кястас Пуоджукс набрали по 9 очок, тим самим розділили між собою 7 і 8 місце в цьому турнірі.

Загальні результати:
1. Damian Baliński 14 (3,3,3,3,2) + 1 місце у фіналі
2. Bjarne Pedersen 13 (2,2,3,3,3) + 2 місце у фіналі
3. Krzysztof Jabłoński 13 (3,3,2,2,3) + 3 місце у фіналі
4. Sławomir Drabik 10 (3,2,2,0,3) + 4 місце у фіналі
5. Krystian Klecha 10 (1,3,1,3,2)
6. Tomasz Rempała 10 (2,3,2,2,1)
7. Kjastas Puodżuks 9 (2,2,3,2,0)
8. Andriej Karpow 9 (2,2,1,1,3)
9. Michał Szczepaniak 6 (1,0,3,1,1)
10. Tomasz Piszcz 5 (д,1,д,3,1)
11. Robert Miskowiak 5 (0,1,п,2,2)
12. Mirosław Jabłoński 5 (д,0,2,1,2)
13. Mariusz Franków 4 (1,1,1,1,0)
14. Marcin Rempała 4 (1,1,1,д,1)
15. Artur Pietrzyk 3 (3,д,д,д,нс)
16. Paweł Kołodziejczyk 0 (0,п,ф,ф)
17. Maciej Górski 0 (п/4,ф,в)

Заїзди:
1. K. Jabłoński, T.Rempała, Szczepaniak, M. Jabłoński д/3
2. Pietrzyk, Karpow, Klecha, Kołodziejczyk
3. Baliński, Pedersen, Franków, Miskowiak
4. Drabik, Puodżuks, M. Rempała, Piszcz д/3
5. K. Jabłoński, Puodżuks, Franków, Pietrzyk д/4
6. Klecha, Drabik, Miskowiak, M. Jabłoński
7. Baliński, Karpow, M. Rempała, Szczepaniak
8. T. Rempała, Pedersen, Piszcz, Kołodziejczyk п
9. Baliński, K. Jabłoński, Klecha, Piszcz д
10. Pedersen, M. Jabłoński, M. Rempała, Pietrzyk д/4
11. Szczepaniak, Drabik, Franków, Górski п/4 (Kołodziejczyk ф)
12. Puodżuks, T. Rempała, Karpow, Miskowiak п/4
13. Pedersen, K. Jabłoński, Karpow, Drabik
14. Baliński, Puodżuks, M. Jabłoński, Górski ф (Kołodziejczyk ф)
15. Piszcz, Miskowiak, Szczepaniak, Pietrzyk д/4
16. Klecha, T. Rempała, Franków, M. Rempala д/3
17. K. Jabłoński, Miskowiak, M. Rempała, Górski в/2 min
18. Karpow, M. Jabłoński, Piszcz, Franków
19. Pedersen, Klecha, Szczepaniak, Puodżuks
20. Drabik, Baliński, T. Rempała, Pietrzyk нс

Фінал:
21. Baliński, Pedersen, K. Jabłoński, Drabik

Заїзд пам'яті Jerzego Białka i Jacka Maraszka:
22. Kołodziejczyk, Górski, Sperz д/2

sportowefakty.pl

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 925 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]