Сб
20.01.2018
05:06
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2006  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2006 » Жовтень » 16 » Восток (Владивосток) - СТМК Турбіна (Балаково) 56:34
08:33
Восток (Владивосток) - СТМК Турбіна (Балаково) 56:34
В останній зустрічі цьогорічних змагань Міжнаціональної ліги команда Восток перемогла СТМК Турбіну 56:34. Серед переможців найкраще проїхав Даріуш Следзь - 13 пунктів та Едуард Шайхуллін - 14 пкт., а Гжегож Кнапп був кращим в Турбіні - 11 пунктів.

.
.

ВОСТОК - 56

9. Євген Древятніков НС
10. Василь Панхай (3 Ф 0) 3
11. Даріуш Следзь (2 3 3 2 3) 13
12. Максим Карайченцев (1' 2' 2' 1' 1) 7+4
13. Едуард Шайхуллін (3 3 3 2 3) 14
14. Микола Камінскій (0 3 п/в) 3
15. Сергій Лазаренко (2' 0 1' 1) 4+2
16. Ренат Гафуров (2' 3 3 2 2') 12+2

СТМК ТУРБІНА - 34

1. Артур Нафіков (1 1 1) 3
2. Роман Захаров (0 1 0 0) 1
3. Маріуш Франкув (3 С 1' 2 М 1) 7+1
4. Олексій Ізотов (0 0 2) 2
5. Гжегож Кнапп (1' 2 3 3 2) 11+1
6. -
7. Олексій Гузаєв (1 1' 1 0) 3+1
8. Ленар Нігматзянов (2 2 0 3 С) 7

Позаїздно:

1. Панхай Гафуров Нафіков Захаров. 5-1
2. Франкув Следзь Карайченцев Ізотов. 3-3 (8:4)
3. Шайхуллін Нігматзянов Кнапп Камінскій. 3-3 (11:7)
4. Следзь Лазаренко Гузаєв Франкув-С. 5-1 (16:8)
5. Шайхуллін Кнапп Захаров Панхай-Ф. 3-3 (19:11)
6. Гафуров Карайченцев Нафіков Ізотов. 5-1 (24:12)
7. Камінский Нігматзянов Гузаєв Лазаренко. 3-3 (27:15)
8. Следзь Карайченцев Нафіков Захаров. 5-1 (32:16)
9. Гафуров Ізотов Франкув Панхай. 3-3 (35:19)
10. Кнапп Cледзь Лазаренко Нігматзянов. 3-3 (38:22)
11. Шайхуллін Франков Гузаєв Камінскій-п/в 3-3 (41:25)
12. Кнапп Гафуров Карайченцев Захаров. 3-3 (44:28)
13. Нігматзянов Шайхуллін Лазаренко Франкув(ТР)-М. 3-3 (47:31)
14. Шайхуллін Гафуров Франков Нігматзянов-С. 5-1 (52:32)
15. Следзь Кнапп Карайченцев Гузаєв. 4-2 (56:34)

Головний суддя - Андрій Савін (Санкт-Петербург)

Міжнаціональна ліга 2006:

1. Мега-Лада
2. Лукойл
3. Восток
4. СК Турбіна
5. Салаватнефтемаш
6. СТМК Турбіна
7. Україна
8. Меткор
Примор’є - відмовилося

Категория: Російська ліга | Просмотров: 1081 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]