Пт
27.04.2018
02:48
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2006  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2006 » Жовтень » 15 » Джейсон Крамп став володарем "Золотого Шолому"
15:18
Джейсон Крамп став володарем "Золотого Шолому"
Близько 6-ої години вечора в неділю закінчилися змагання за золотий шолом в Пардубіце, вдруге цю нагороду отримав Джейсон Крамп, другим був Ханс Андерсен, а третім - Нікі Педерсен На жаль, Андрію Карпову, не вистачило набраних 4-ох пунктів для того щоб пройти в чверть-фінал і продовжити боротьбу з більш іменитими суперниками.
Результати...

.
.
.

ЧВЕРТЬФІНАЛ:

1 група:
1. NICHOLLS Scott (5,3,-) 8
2. JIROUT Marian (4,4,-) 8
3. ANDERSEN Hans N. (3,5,-) 8
4. ŠITERA Filip (2,1,3) 5
5. BARTH Robert (1,2,5) 7
6. HEFENBROCK Christian (0,0,4) 4

2 група:
1. PEDERSEN Nicki (5,5,-) 10
2. LINDGREN Fredrik (4,4,5) 9
3. PAVLIČ Jurica (3,2,4) 7
4. ŠTICHAUER Hynek (2,1,3) 5
5. ŠANTEJ Izak (1,3,1) 4
6. WOLFF Richard (0,0,2) 2

3 група:
1. ADAMS Leigh (5,5,4) 10
2. KASPRZAK Krysztof (4,3,3) 7
3. TOMÍČEK Luboš (3,2,2) 5
4. BJERRE Kenneth (2,4,5) 9
5. MILANESSE Alessandro (1,0,1) 2
6. KŮS Matěj (0,1,0) 1

4 група:
1. CRUMP Jason (5,5,5) 10
2. BURZA Stanislav (4,1,-) 5
3. KOLENKO Jernej (3,3,D) 6
4. JENSEN Jesper B. (2,4,3) 7
5. ULAMEK Sebastian (1,2,4) 6
6. TYHANYI Šándor (0,0,2) 2

ПІВФІНАЛ:

1 група:
1. CRUMP Jason (4,2,5) 9
2. ULAMEK Sebastian (0,5,4) 9
3. ANDERSEN Hans N. (5,4,-) 9
4. BJERRE Kenneth (3,1,3) 6
5. LINDGREN Fredrik (1,3,2) 5
6. JIROUT Marian (2,R,1) 3

2 група:
1. PEDERSEN Nicki (5,3,4) 9
2. ADAMS Leigh (4,5,-) 9
3. KASPRZAK Krysztof (2,1,5) 7
4. NICHOLLS Scott (3,4,3) 7
5. JENSEN Jesper B. (1,2,2) 4
6. PAVLIČ Jurica (0,0,1) 1

МАЛИЙ ФІНАЛ:
7. BJERRE Kenneth
8. LINDGREN Fredrik
9. JIROUT Marian
10. PAVLIČ Jurica
11. NICHOLLS Scott
12. JENSEN Jesper B.

ФІНАЛ:
1. CRUMP Jason
2. ANDERSEN Hans N.
3. PEDERSEN Nicki
4. ULAMEK Sebastian
5. KASPRZAK Krysztof
6. ADAMS Leigh

speedway.vmnet.cz

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 1299 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2  
Нічого собі Тофік! Яка довга у тебе права рука happy

1  
З призерами Золотого Шолому smile

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]