Пт
27.04.2018
03:10
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2006  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів новин

Головна » 2006 » Жовтень » 14 » "Золоту стрічку" отримав Крістіан Хефенброк
21:06
"Золоту стрічку" отримав Крістіан Хефенброк
Сьогодні 14 жовтня в суботній вечір закінчилися змагання за "Золоту стрічку" (Zlata Stuha). Вперше перемогу на такому змаганні одержав молодий німець - Крістіан Хефенброк, другим був - Любош Томічек, а третій - Матей Кус.

"Золота стрічка" – Пардубіце – 14.10.2006 р.

1. Christian Hefenbrock – Німечиина (4,4,4,4), (Півфінал +5), (Фінал +5)
2. Lubos Tomicek – Чехія (3,4,4,3) (Півфінал +5), (Фінал +4)
3. Matej Kus – Чехія (2,3,2,3) (Півфінал +4), (Фінал +3)
4. Hynek Stichauer – Чехія (3,4,3,3) (Півфінал +3), (Фінал +2)
5. Jurica Pavlic – Словенія (4,4,4,d) (Півфінал +3), (Фінал +1)
6. Martin Vaculik – Словакія (4,0,1,2) (Півфінал +4), (Фінал +0)
7. Grzegorz Zengota – Польща (3,3,4,4) (Півфінал +1) – 14
8. Max Dilger – Німеччина (3,3,3,4) (Півфінал +1) – 13
9. Kenneth Hansen – Данія (2,3,3,4) (Півфінал +0) – 12
10. Filip Sitera – Чехія (4,2,3,2) (Півфінал +0) – 11
11. Antonin Galliani – Чехія (2,1,1,3) – 7
12. Martin Gavenda – Чехія (1,2,1,1) – 5
13. Pavel Fuksa – Чехія (0,2,0,2) – 4
14. Wojciech Druchniak – Польща (2,2,0,0) – 4
15. Frank Facher – Німеччина (1,0,1,2) – 4
16. Kevin Wolbert – Німеччина (0,1,2,1) – 4
17. Guglielmo Franchetti – Італія (1,1,2,d) – 4
18. Christoph Demmel – Німеччина (d,0,2,d) – 2
19. Maks Gregoric – Хорватія (1,0,0,1) – 2
20. Manuel Novotny – Чехія (0,1,d,0) – 1

Перший півфінал:
1. Christian Hefenbrock
2. Matej Kus
3. Hynek Stichauer
4. Max Dilger
5. Filip Sitera

Другий півфінал:
1. Lubos Tomicek
2. Martin Vaculik
3. Jurica Pavlic
4. Grzegorz Zengota
5. Kenneth Krusse Hansen

Фінал:
1. Christian Hefenbrock
2. Lubos Tomicek
3. Matej Kus
4. Hynek Stichauer
5. Jurica Pavlic
6. Martin Vaculik

speedway.vmnet.cz

Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 939 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]