Чт
28.03.2024
17:20

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Склади команд Міжнаціональної ліги на сезон 2007 року (От і все вияснилося....майже все...)
Склади команд Міжнаціональної ліги на сезон 2007 року
fanДата: Пт, 09.02.2007, 08:35 | Повідомлення # 51
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (JanuszLarek)
юниор и приглашение в команду было направлено лишь одному "восточному" (как в Польше для удобства называем гонщиков из России, Украины и Латвии) спидвеисту - Ярославу Полюховичу. Что касается взрослых, то разговор о подписании контрактов с Кросно был проведен с двумя ровенчанами и с Александром Пятничко. Приглашением воспользовался лишь Пятничко.
Короче, от имени Кросно контракты предлагались Полюховичу, Пятничко и двум нам - не-юниорам. Кандидатура Омеляна даже не рассматривалась.

Это ошибка журналиста-попутал педали.Бородая в Кросно звали вместе с Гайдымом
 
kletsДата: Пт, 09.02.2007, 10:03 | Повідомлення # 52
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Ну вот, я оказался прав... Честно говоря, для этих журналистов что Бородай, что Омельян, что Линдбак - все на одно лицо...

Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...

Повідомлення відредагував klets - Пт, 09.02.2007, 10:03
 
DivasДата: Пт, 09.02.2007, 11:13 | Повідомлення # 53
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (klets)
Ну вот, я оказался прав... Честно говоря, для этих журналистов что Бородай, что Омельян, что Линдбак - все на одно лицо...

ТАк, що добре, що є такий журналіст-редактор.... як Клець. biggrin smile Таких помилок не робить.... cool


Повідомлення відредагував Divas - Пт, 09.02.2007, 11:14
 
DarkLightДата: Сб, 10.02.2007, 21:03 | Повідомлення # 54
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Severin)
А СКТ - їздити за Рівне, а тренуватись в Червонограді

Очень надеюсь, что они будут ездить все-таки за Ровно, а не за Червоноград!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
YEGORДата: Нд, 11.02.2007, 20:10 | Повідомлення # 55
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (fan)
Это ошибка журналиста-попутал педали.Бородая в Кросно звали вместе с Гайдымом

Цей журналіст багато чого і не написав з того, про що в інтервью йому було сказано.
 
DivasДата: Сб, 17.02.2007, 12:42 | Повідомлення # 56
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
Цей журналіст багато чого і не написав з того, про що в інтервью йому було сказано.

ДА, знаю такі приколи, давав інтерв'ю в "рівненську газету" і вони по написували таке, що навіть не питали, і те що я не казав, а те що казав перекрутили в 5 разів.
 
AngelДата: Ср, 28.02.2007, 09:52 | Повідомлення # 57
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Цікаво на яку кількість гонок взяли Сташека і Хжановського чи на цілий сезон? Народ, я вам скажу Карпов є, легіонери достойного рівня є, юніори є (трішки підтянути їх і будуть ганяти), може ще і Колодія старшого заламають на гонки в Рівному виступати - короче майбутнє не таке вже безрадісне в СКТ

Speedway is ever living
 
МАРКУХАДата: Ср, 28.02.2007, 10:25 | Повідомлення # 58
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Angel)
Цікаво на яку кількість гонок взяли Сташека і Хжановського чи на цілий сезон? Народ, я вам скажу Карпов є, легіонери достойного рівня є, юніори є (трішки підтянути їх і будуть ганяти), може ще і Колодія старшого заламають на гонки в Рівному виступати - короче майбутнє не таке вже безрадісне в СКТ

Я тут всім таке кажу вже давно та от є такі, як(Клець) шо їм кажи, шо їм не кажи, а водне вухо влітає, а з іншого вилітає
angry


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
РадарДата: Ср, 28.02.2007, 16:09 | Повідомлення # 59
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Гонщики є, спонсор є, ще треба проблему зі стадіоном вирішити, гадаю у Трофімова владнається
 
DivasДата: Ср, 28.02.2007, 17:06 | Повідомлення # 60
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Гонщики є, спонсор є, ще треба проблему зі стадіоном вирішити, гадаю у Трофімова владнається

Спонсор є, але який він? Спроможній в повному обсязі фінансувати клуб? І чи зможе закупити класну техніку?
Quote (Радар)
Я тут всім таке кажу вже давно та от є такі, як(Клець) шо їм кажи, шо їм не кажи, а водне вухо влітає, а з іншого вилітає

Ну бачиш, ТАрас, твоя надія не померла, і дала позитивний результат, тепер залишилось побачити як будуть вони виступати, і де? Але мені здається, що проблема рішиться зі стадіоном . . . biggrin smile


Повідомлення відредагував Divas - Ср, 28.02.2007, 17:08
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Склади команд Міжнаціональної ліги на сезон 2007 року (От і все вияснилося....майже все...)
Пошук: