Сб
20.04.2024
13:56

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Склади команд Міжнаціональної ліги на сезон 2007 року (От і все вияснилося....майже все...)
Склади команд Міжнаціональної ліги на сезон 2007 року
МАРКУХАДата: Ср, 20.12.2006, 22:58 | Повідомлення # 21
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Тоді чого не заявить Крампів і усіх гранпрістів світу шоб суперників залякати?

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
ЗрительДата: Чт, 21.12.2006, 00:09 | Повідомлення # 22
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Гайдим страшніше!!! суперники так і познімаються з чемпіонату happy
 
kletsДата: Чт, 21.12.2006, 00:26 | Повідомлення # 23
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Angel)
На мою думку, СТМК заявила рівнян гадаючи - а може погодяться? Я думаю, що там не все ще вирішено...

Так заявляв СКТ, а СМТК Турбіна вже підписала контракти wink


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
МАРКУХАДата: Чт, 21.12.2006, 17:10 | Повідомлення # 24
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Зритель)
Гайдим страшніше!!! суперники так і познімаються з чемпіонату

Ти не забудь про Огородніків і всіх інших наших юніорів. УРА СКТ - чемпіон МЛ!!!!!!


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
Ку-куДата: Чт, 21.12.2006, 21:46 | Повідомлення # 25
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (brother)
Мега-Лада - чемпіон однозначно.

Я так не думаю.Чемпіоном будуть Лукі або Восток.
 
AngelДата: Чт, 21.12.2006, 21:54 | Повідомлення # 26
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (klets)
СМТК Турбіна вже підписала контракти

Не знала...


Speedway is ever living
 
МАРКУХАДата: Пт, 22.12.2006, 02:25 | Повідомлення # 27
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Ку-ку)
Я так не думаю.Чемпіоном будуть Лукі або Восток.

Ну, а я думаю що цього року за чемпіонство будуть боротися СК Турбіна і Восток і Восток виграє


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
DivasДата: Ср, 27.12.2006, 23:34 | Повідомлення # 28
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Ну, а я думаю що цього року за чемпіонство будуть боротися СК Турбіна і Восток і Восток виграє

А мені здається, що чемпіоном стане хтось дуже несподіваний клуб! Тобто "сіра мишка"по составу дуже скромна, але по ходу може і вистрелити!
 
smokeДата: Чт, 28.12.2006, 13:26 | Повідомлення # 29
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Divas)
А мені здається, що чемпіоном стане хтось дуже несподіваний клуб! Тобто "сіра мишка"по составу дуже скромна, але по ходу може і вистрелити!

Це ж що має статись з такими гігантами, як Лукойл, Мега, Турбіна??? wacko


 
KillДата: Чт, 28.12.2006, 15:34 | Повідомлення # 30
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
На спідвейному форумі дуже жваво обговорюють склади на 2007 рік. А у нас тільки більки пускають... Якщо я не правий, то поправте, але я вважаю що команди розмістяться так:
Самий сильний склад, як дорослий, так і юніорський має Мега-Лада.. Якщо добавити одного (двох на серйозніші гонки) легіонерів, то тут 100 % результат. На мою думку ніхто і близько не валяється. Дуже сильний юніорський склад, Емілька буде рвати всіх юніорів, а ще й чужих дорослих може натануть, і не раз.
Основна боротьба у чемпіонаті рохгорнеться між СК Ткурбіна, Востоком та Лукойлом..
Якщо розгляту склади цих команд, то однозначно перевага у Турбіни.. Поважний, Кузін, Даркін, Флюр плюс класний лег (а він буде обовязково, здається ПеПе) це вже як мінімім нічия з грандами, а юніори Філінов і Косолапкін це срібло на 99 відсотків.
Восток може бути як другим (в чому маю сумніви), але більше претендує на бронзу, маючи класних дорослих гонщиків (Гафуров,Власов,Шайхуллін,Лагута ?,Карайченцев ?), вони можуть рвати всіх і вся, але серед юніорів лише один Камінський (так що у наших юніорів є шанси відібрати пару очок у решти юніорів Востока).
Команда-загадка останніх 5 чемпіонатів Лукойл, постійно лідирує в чемпіонаті, і тільки пару очок не вистачає до золота. Після того, як клуб залишили провідні дорослі гонщики, у теперішньому складі Лукойла виділити можна тільки Гізу. Філюшин, брати Гатіятови і Галєєв це не той склад, який може претендувати навіть на срібло. Хоча вирішальну роль будуть відігравати легіонери (ще краще гранпрісти, але чи вистачить грошей їх возити на велику кількість гонок?). Юніори - Карпуха і Полюхович вони ваші. wink
5-6 місце поділять між собою Салават і Турбіна..
У Салавата перевага над Турбіною у юніорах, тобто в одному юніорі. Кантюков може чудово їхати, але один у полі не воїн. Так Салават, заявить не слабких легіонерів, але ця команда сенцації в лізі не створить.
Інша справа Турбіна. Слабкий дорослий і юніорський склад. Хоча є легіонери, не погані легіонери. Ситуацію змінить чутка про перехід в Турбіну Гайдима, Бородая, Омельяна та Колодія мл. Якщо дійсно це так, то Турбіна займе 5 місце, якщо ні, то У команди Трофімова є усі шанси заняти і 6 місце, і 5....
СК Трофімова Вибачайте за нецензурщіну, але "москалі" нам пророчать останню місце і 15:75 у всіх гонках. Серед дорослих Трофімов ,Немо, Колодій ст (під питанням), з легів - ніхто не знає. Залишається надія на юніорів: Карпов і Полюхович повинні як мінімум привозити за собою юніорів Салавата та Турбіни, якщо будуть привозити інших юніорів, то це покращить долю наших дорослих. Якщо ні, ну то хлопці ... словом успіхів вам. Вболівальники у нас люблять спідвей, і будуть ходити на будь-яку команду, аби тільки вона була з Рівного...


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Склади команд Міжнаціональної ліги на сезон 2007 року (От і все вияснилося....майже все...)
Пошук: