Пт
19.04.2024
23:48

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Перспективи СКТ на наступний сезон в російській лізі!
Перспективи СКТ на наступний сезон в російській лізі!
Gomon17Дата: Вт, 15.01.2008, 22:15 | Повідомлення # 81
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Капец, навіть не хочеться в це вірити.......... sad

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
kletsДата: Ср, 16.01.2008, 00:09 | Повідомлення # 82
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
Капец, навіть не хочеться в це вірити..

Не вір wink


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
PoritskyyДата: Ср, 16.01.2008, 22:24 | Повідомлення # 83
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Клетс,перезвони до мене
 
Gomon17Дата: Чт, 17.01.2008, 21:50 | Повідомлення # 84
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
"В противном случае оставляем за собой право отказаться от участия в Открытом Командном Чемпионате России по спидвею в сезоне 2008 года под эгидой НЛС." - це слова Соловйова, до голови ФМР, він готовий це зробити якщо в лізі буде дозволено 1 легіонер на гонку!детальніше на сайті турбіни або в мене на сайті!!!!!!!!

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
AngelДата: Пт, 18.01.2008, 22:07 | Повідомлення # 85
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
Слушай, спамер малолетний, пиши свои новости в личку клецяре, может в листовку свою скопирует! А тут не хрен засорять форум

Чому засоряти? Просто людина поділилася спідвейними новинами, для того ж створений форум, щоб спілкуватися і обмінюватися новинами rtfm

Добавлено (18.01.2008, 22:07)
---------------------------------------------

Quote (Gomon17)
Капец, навіть не хочеться в це вірити..........

А в мене і сумнівів не було...Хто ж йому дозволить їздити без гонщиків, без техніки....якщо ж навіть Трофімов під питанням....короче відсутність логіки


Speedway is ever living
 
Roma-BomaДата: Сб, 19.01.2008, 11:43 | Повідомлення # 86
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
Когда делятся новостями т о их выкладывают полностью, а не пишут заходи ко мне на сайт и там всё почитаешь!

це ж не злочин!навіщо на це взагалі увагу звертать!Я наприклад зайшов глянув і вийшов!


Speedway R-THE BEST ! ! !
 
Gomon17Дата: Сб, 19.01.2008, 17:09 | Повідомлення # 87
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
Когда делятся новостями т о их выкладывают полностью, а не пишут заходи ко мне на сайт и там всё почитаешь!

По-перше я написав не тільки свій сайт, а й турбіни.А по-друге не буду ж я виложувати новину яка займає сторінку!Явиложив суть, а кому цікаво то читайте і не обов`язково в мене!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
volodjaДата: Чт, 24.01.2008, 15:09 | Повідомлення # 88
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Стає остаточно зрозуміло, що російської ліги у цьому році у Рівному не буде, оскільки заявляється Червоноградська команда, в якій і будуть виступати кращі українські гонщики.
А польської ліги теж не буде через організаційні неузгодженості та високі вимоги до підготовки треку та інших організаційних вимог, та й гонщиків не вистачить.
Дуже шкода, що місто з найбільшою відвідуваність гонок залишиться без найулюбленішої розваги sad
 
Gomon17Дата: Чт, 24.01.2008, 17:07 | Повідомлення # 89
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Так, місто з багаторічничми спідвейними традиціями тепер буде без спідвею( чемпіонат України - це просто жах)! Деяким людям було мало заробітку і вирішили підзаробити на спідвеї, от тепер його взагалі не буде, з такими темпами взаглі забудуть, що таке спідвей! Можливо знайдеться людина яка відродить спідвей, поміняються керівники, але мало віриться! Тому залишається споглядати , як Червоноград перетворюється на столицю України по спідвею!
Р.S Велике дякую "розвивачам" спідвею в місті, за вашої підтримки наш чекає цікавий та напружений сезо 2008!!!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
maxizhДата: Чт, 24.01.2008, 19:23 | Повідомлення # 90
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (volodja)
Стає остаточно зрозуміло, що російської ліги у цьому році у Рівному не буде, оскільки заявляється Червоноградська команда, в якій і будуть виступати кращі українські гонщики.
А польської ліги теж не буде через організаційні неузгодженості та високі вимоги до підготовки треку та інших організаційних вимог, та й гонщиків не вистачить.
Дуже шкода, що місто з найбільшою відвідуваність гонок залишиться без найулюбленішої розваги

Откуда такая инфа про польскую лигу? Неужели уже известно как поляки решили с нами? Насколько я знаю, то заседание в Польше пройдёт только 26 января, и тогда можна предположить что с нами будет. А сейчас нечего говорить. Про подготовку стадиона, то-есть о гидро-заборах: - это требование не обязательное. Не каждый клуб, даже польский, имеет возможность поставить у себя эти "подушки". Так что такие выводы, что мол мы остаёмся без спидвея, делать есчё рановато. В нашей стране всё может быть!!! Как говорится: - Надежда умерает последней.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Перспективи СКТ на наступний сезон в російській лізі!
Пошук: