Пт
19.04.2024
06:30

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » "Ураган" Рівне - "СалаватНефтемаш" Салават (16.08.2007 18:00 @ м. Рівне)
"Ураган" Рівне - "СалаватНефтемаш" Салават
МАРКУХАДата: Чт, 16.08.2007, 22:35 | Повідомлення # 21
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Суддю на мило!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вибачте, бо тількі приїхав з відпочінку і зразу на гонку, а там не було де викричятся happy
МЕСЬОНЦ - ЧЕМПІОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Суддю позбавити ліцензії!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
russДата: Чт, 16.08.2007, 23:31 | Повідомлення # 22
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
100 % cудью на мило у зіткненні Месьонца і Циганова небуло за що знімати Павла у Польській лізі таке відбувається майже у кожній гонці мав судья допустити всіх або хоча б зняти Сіроватка(як у Салаваті у зіткненні Месьонца і Контюкова зняли Дікала happy )

Добавлено (16.08.2007, 23:31)
---------------------------------------------
У цій гонці Месьонцу небуло навіть з ким поборотись,а от Трояновський слабенький думаю у матчах з Турбіною і Мега-Ладою не варто його запрошовувати


speedway-rivne
 
РадарДата: Пт, 17.08.2007, 08:23 | Повідомлення # 23
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Лучше дали Немо поездить вместо Трояновского а то Олег совсем мохом заростет, или его все таки травма беспокоит
 
TATIKДата: Пт, 17.08.2007, 08:31 | Повідомлення # 24
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Немчук сам відмовлявся від виїздів, травма і важка доріжка.
 
РадарДата: Пт, 17.08.2007, 10:19 | Повідомлення # 25
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (TATIK)
Немчук сам відмовлявся від виїздів, травма і важка доріжка.

Тоді зрозуміло, він перед гонкой декілька разів бігав до машини швидкої допомомоги на перевязку а може ще уколи отримував

 
МАРКУХАДата: Пт, 17.08.2007, 10:59 | Повідомлення # 26
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
А мене чомусь ВАЙ розчярував!Розумію, що на всі 100 він не їхав, бо суперник слабкий але ж.........

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
semenДата: Пт, 17.08.2007, 21:04 | Повідомлення # 27
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
А мене чомусь ВАЙ розчярував!Розумію, що на всі 100 він не їхав, бо суперник слабкий але ж.........

Я теж очікував від нього більшого. Дуже слабенько виглядав. sad


Колянич
 
DivasДата: Сб, 18.08.2007, 01:24 | Повідомлення # 28
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Мені здається, що Трояновський слабий легіонер...Неварто на 2 останні гонки його запрошувати, бо він порівняно з остальними легіонерами дуже слабко виглядав.
А Месйонс завжди їде бистро, може то він хоче побити рекорд??Чи хоче когось на круг обігнати??? biggrin biggrin biggrin
Дуже він мен подобається як гонщик, завжди їде на всю свою силу, навіть коли в заїзді одні слабачки.

Добавлено (18.08.2007, 01:24)
---------------------------------------------

Quote (Divas)
А мене чомусь ВАЙ розчярував!Розумію, що на всі 100 він не їхав, бо суперник слабкий але ж.........

А мені здається, Вай просто старався їхати дуже обережно, бо від Салаватців можна чекати, що хочеш, тим більше не раз Володимир получав травму із-за того що його збивали саме Салаватці.
 
AngelДата: Сб, 18.08.2007, 19:50 | Повідомлення # 29
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Ну справді, перемога вже в кишені - то навіщо рвати жопу Колодію. У нас є кому її рвати))))Таке відчуття, що якщо Ваю ще парочку падінь і він зовсім розсиплеться cry

Добавлено (18.08.2007, 19:50)
---------------------------------------------
Полюхович - БОЄЦЬ! Як буде так тримати, заробить на новенький мотоцикл і зовсім літати буде biggrin якщо буде "льотная погода" з треком biggrin


Speedway is ever living
 
МАРКУХАДата: Вт, 21.08.2007, 13:17 | Повідомлення # 30
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Divas)
А мені здається, Вай просто старався їхати дуже обережно, бо від Салаватців можна чекати, що хочеш, тим більше не раз Володимир получав травму із-за того що його збивали саме Салаватці.

Якби я боявся б шо мене Салаватці зібють то тікав би в перед подалі, як він зробив у першому заїзді


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » "Ураган" Рівне - "СалаватНефтемаш" Салават (16.08.2007 18:00 @ м. Рівне)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: