Чт
25.04.2024
04:28

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » "СалаватНефтемаш" Салават - "Ураган" Рівне (12.06.2007 (16:00 по Києву) @ м. Салават)
"СалаватНефтемаш" Салават - "Ураган" Рівне
RAMZESДата: Ср, 13.06.2007, 13:19 | Повідомлення # 31
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
НАША КОМАНДА МЕНІ НАГАДУЕ ЗБІРНУ ПО ФУТБОЛУ ---ЧИМ СЛАБКІШЕ СУПЕРНИК ТИМ
ГІРШЕ РЕЗУЛЬТАТ sad sad sad


888
 
SuperFanДата: Ср, 13.06.2007, 15:45 | Повідомлення # 32
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (RAMZES)
НАША КОМАНДА МЕНІ НАГАДУЕ ЗБІРНУ ПО ФУТБОЛУ ---ЧИМ СЛАБКІШЕ СУПЕРНИК ТИМГІРШЕ РЕЗУЛЬТАТ

100% вірно!
 
OrestДата: Ср, 13.06.2007, 20:16 | Повідомлення # 33
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
По 8-му заъзду наскільки я зрозумів ситуація така - першим йшов Радік Тібєєв, за ним Месьонц, потім відставши юніори. У Радіка лопнув ланцюг, він різко скинув швидість і зчепився з мотоциклом Месьонца ... у цей час включили червоне світло, але судді з прапорцями не відреагували ??? Лідери гальмують, юніори їх обганяють, але падае далі Дікал ... тут уже заїзд таки зупиняют. А ось далі цирк - спочатку спроба зняти Месьонца, як я зрозуміа Трофимов побіг з ланцюгом у руках до судді ... , тоді той знімає Дікала мовляв його вина що впав ... а про те, що призвела зупинки несправність у Тібєєва і він скнувши різко швидкість просто підклався під Месьонца суддя "Забув" ... ось такі пиріжки ... на мій погляд тут мав би суддя зняти Радіка Тібєєва ... але ж йому після того важко було би виїхати з Салавата ... нормально. Почитайте уважно на forum.speedway.ru ...

Добавлено (13.06.2007, 20:16)
---------------------------------------------
Якщо це так насправді ... то далі ясно, що у найгіршом для нас випадку перемога 2:4 а не як вийшло далі нічия 3:3 ... різниця 2 очки ... до речі 4-й заїзд теж цирк ... три старти і ніхто не бачить "проблему" у Карпова ... де судді ??? А згадали тільки коли треба ... було формально видетри очки ... зробили з +3 аж -3 різниця у 6 пунктів ... додаємо отримуємо різницю у 8 ...

Звичайно нашим треба було краще їздити, просто на голову краще, не змогли ... ну тут теж ... у Колодія спина загострилася, а зразу після тих "цирків" (у 4 та 8 заїздах) програші ... зловили фарт хлопці з "Салавату" ...

Проте їм треба віддати належне - старалися, впиралися і добилися.


Орест
 
YEGORДата: Вт, 19.06.2007, 00:19 | Повідомлення # 34
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Виявляється, що в одному із заїздів наші ще й нашлемники переплутали, але суддя цього не помітив, а представники Салавату тіпа нам пробачили. Скоріше за все це в останньому заїзді було.
 
МАРКУХАДата: Пт, 22.06.2007, 01:26 | Повідомлення # 35
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Є багато погядів на ситуацію 8 заїзу і мені чомусь нагадує цей епізод падіння Шайхулліна в гонці з Ураганом і там суддя помилився але на результат гонки це не вплинуло, а тут дві помилки вплинули на результат, а отжа суддя не кваліфікований(він навіть не судив матчі до цього декілька років) і не вміє тримати все під контролем(якби хтось завалився б до Рафаеля Гафурова так, як Трофімов до цього судді то толку з цього не було б ніякого)

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
DarkLightДата: Сб, 23.06.2007, 20:53 | Повідомлення # 36
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
а отжа суддя не кваліфікований(він навіть не судив матчі до цього декілька років)

Так он по-моему вообще всего несколько гонок и судил!
Quote (RAMZES)
НАША КОМАНДА МЕНІ НАГАДУЕ ЗБІРНУ ПО ФУТБОЛУ ---ЧИМ СЛАБКІШЕ СУПЕРНИК ТИМ
ГІРШЕ РЕЗУЛЬТАТ

Я бы не стала так категорически утверждать по крайней мере в этом случае... тут свою роль сыграл и судья и атмосфера . . . sad


Умереть ради, но не из-за . . .
 
DivasДата: Чт, 28.06.2007, 18:48 | Повідомлення # 37
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
якби хтось завалився б до Рафаеля Гафурова так, як Трофімов до цього судді то толку з цього не було б ніякого)

Я вважаю Трофімов має вплив на суддів, і на Гафурова також! Звичайно якби він був правим... Але росіяни це росіяни!
 
МАРКУХАДата: Вт, 03.07.2007, 17:31 | Повідомлення # 38
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Divas)
Я вважаю Трофімов має вплив на суддів, і на Гафурова також! Звичайно якби він був правим... Але росіяни це росіяни!

Подивившись гонку Салават-Україна у 2005році то гонка була не надто і брудною з боку Салавата, а от сам суддя її зробив дуже брудною


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
YEGORДата: Ср, 04.07.2007, 18:23 | Повідомлення # 39
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (DarkLight)
Я бы не стала так категорически утверждать по крайней мере в этом случае... тут свою роль сыграл и судья и атмосфера . . .

В тому, що Ураган програв на 90% винна сама команда і Трофимов як тренер. "Турист" Трояновський, Мєсьонц нічим не кращий, якщо його юніор Алєєксєєв обганяє, Трофимова в одному заїзді обганяє юніор Циганов, а ще в одному Трофимов просто падає з нічого, те, що Карпов без дефлектора виїхав в заїзд виявляється винні всі, окрім самого Карпова і його механіка, Трояновський падає на рівному місці, Месьонц теж падає в одному із заїздів на рівному місці йдучи першим. Да там практично в кожному заїзді були "ляпи" з боку нашої команди. Тільки в останніх заїздах почали реально їздити без помилок і "ляпів" - да вже пізно було.

Що до суддівства, то однозначно спірний момент був тільки по 8 заїзду. До-речі на засіданні АДК Росії цей момент був розглянутий і прийнято рішення, що суддя помилився, а правильним рішенням мало бути - зняття Дикала, як винуватця зупинки заїзду і Р.Тібєєва як гонщика, у якого на момент зупинки заїзду були технічні проблеми з мотоциклом (несправний чи щось близько до цього). Тобто якби суддя прийняв правильне рішення, то рахунок в цьому заїзді мав би бути не 3-3, а 2-3 на користь Урагану. У підсумку тоді нічия 43-43, але аж ніяк не перемога Урагану.

Просто треба мати сміливість визнати свої помилки - от і все. І не перекладати свої помилки на когось (п'яний суддя, "лівий" метанол, не та атмосфера).

 
МАРКУХАДата: Ср, 04.07.2007, 23:52 | Повідомлення # 40
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
У підсумку тоді нічия 43-43, але аж ніяк не перемога Урагану.

Ну але одне очко краще, ніж нуль, а якщо детальніше розібратися, то я думаю і перемогу можна було б віддати переглянувши суддівські рішення


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » "СалаватНефтемаш" Салават - "Ураган" Рівне (12.06.2007 (16:00 по Києву) @ м. Салават)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: