Сб
04.05.2024
14:34

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » "Ураган" Рівне - "Восток" Владивосток (26.04.2007)
"Ураган" Рівне - "Восток" Владивосток
Billy50Дата: Чт, 26.04.2007, 21:23 | Повідомлення # 51
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикро, звичайно! Хто знає, що у Кості з мотоциклом ув останньому заїзді? І чому так поїхав Гафуров після падіння? Декотрих це наводить на певні думки...

The Beatles Forever!
 
semenДата: Чт, 26.04.2007, 21:33 | Повідомлення # 52
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (san4o)
Только один вопрос каким тиражом выпускают програмки многим не хватило?

Наклад 3000 экз. Незрозуміло, якщо чесно, хоча я програмку купив перед входом на трек перед самою гонкою.

Про гонку. Гонка була суперова, хоча трохи щкода звичайно... шанс був і неодноразово. Але, нічия з Востоком теж дуже пристойний результат. Ура!


Колянич
 
volodjaДата: Чт, 26.04.2007, 21:38 | Повідомлення # 53
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Шкода, що не вдалося здобути перемогу над таким сильним суперником. Були всі шанси. Однак нічия теж непогано. Дещо слабше очікуваного виступив Хжановскі. Можливо саме його 1-2 очок і не вистачило. Загалом всім гонщикам подяка за бажання боротися. Особлива подяка Карпову. Так тримати! Будемо чекати наступних перемог
 
DivasДата: Чт, 26.04.2007, 21:54 | Повідомлення # 54
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (volodja)
Хто знає, що у Кості з мотоциклом ув останньому заїзді?

Перед початком заїзду у нього розійшлися дві шпиці(зламались) він їх загнув, хотів поміняти мотоцикл, але залишалось всього 30 секунд, і він сказав, що не вспію. І поїхав як міг. Шкода звичайно що не виграли, але і не програли, і виглядали ми не такими слабаками як вважали! КАРПУХА просто молодець в 14 заїзді, це було круто!!
 
АлександрДата: Чт, 26.04.2007, 22:20 | Повідомлення # 55
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо Ваю тактик.
Карпуха просто супер.
Полюхович стараеться молодец.
Теперь проблемы:
на мой взгляд нам нехватает одного хорошего старшего.
(Гайдым было бы неплохо)
Леги, ожидал лучшего особенно от Хжановского.
Кстати или у Вая плохая техника или он ненабрал свою форму, в этой гонке не взял ниодного старта.
А вобще не выйграть гонку после того как победа шла сама нам в руки.
Я считаю ничия для нашей команды Ураган это проигрыш а вот для Востока победа молодцы!
 
TANKДата: Чт, 26.04.2007, 22:23 | Повідомлення # 56
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
Дякую Колодію!!!!Якби не він то Карпов не ЗРОБИВ ВСІХ І НЕПЕРЕМОЖНОГО Лагуту також Карпов молодець!Всі молодці я думаю що далі вже всі нам по-зубам!Порвемо ВСІХ!!! wacko wacko wacko

За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!
 
Ку-куДата: Чт, 26.04.2007, 22:28 | Повідомлення # 57
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Александр)
на мой взгляд нам нехватает одного хорошего старшего.
(Гайдым было бы неплохо)
Леги, ожидал лучшего особенно от Хжановского.
Кстати или у Вая плохая техника или он ненабрал свою форму, в этой гонке не взял ниодного старта.
А вобще не выйграть гонку после того как победа шла сама нам в руки.
Я считаю ничия для нашей команды Ураган это проигрыш а вот для Востока победа молодцы!

Згідний з тобою на всі 100%.Навіть не має чого добавити........
 
SupermanДата: Чт, 26.04.2007, 22:59 | Повідомлення # 58
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 36
Репутація: -1
Статус: Offline
Да вы глянте на старт Вая все топчут дорожку портят друг другу нервы поправляют екипировку а вай тупо втикает
 
FIREДата: Чт, 26.04.2007, 23:52 | Повідомлення # 59
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
Только что вернулся из стадиона, ничего немогу сказать, эмоции переполняють,
наверное после сегодняшней гонки несмогу заснуть.
Долго думал, кто в этой гонкке, выграл а кто потерел, при финальном счете 45-45?
Пришел к выводу что в этой гонке никто не заслуживал на поражение и поэтому результат на лицо.
После 12 заезда большинство из нас предпологали о победе, после 13 нас вернули на землю. По ходу 14 мы проигрывали 1-5 и хотели хотя бы ничью, и КАРПОВ уже в перезаезде прыгнул выше планки и сделал 42-42, чем испортил статистический результат Г.Лагуты и Д.Следзя, а в 15 перезаезде мы думали о победе, но ничья результат ЗАКОНОМЕРЕН! Спасибо всем. cool


Повідомлення відредагував FIRE - Пт, 27.04.2007, 06:51
 
Tox@Дата: Пт, 27.04.2007, 01:09 | Повідомлення # 60
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мда, мне гонка тоже очень понравилась, не зря отдал 20 грн, но по началу казалось что всё...немножко не хватило нашим парням. Карпов сегодня, я так думаю, был на высоте, лутчий в команде-так держать. Все думали : неужели победа?, но увы, жаль, но нечего, 45:45 с Востоком это ещё нормально, отобрали у них одно очко....сегодня на поле (не помню перед каким заездом) видели маленький ураганчик...(смерч) smile
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » "Ураган" Рівне - "Восток" Владивосток (26.04.2007)
Пошук: