Пт
26.04.2024
12:23

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Польська ліга в 2007 р. (Бути, чи не бути іноземним командам?)
Польська ліга в 2007 р.
Чи буде Польська ліга відкрита для іноземних команд?
1. Так, буде відкрита ІІ Ліга [ 34 ] [82.93%]
2. Так, буде відкрита І Ліга [ 1 ] [2.44%]
3. Екстра та І Ліга тількі з польськими командами? [ 6 ] [14.63%]
Усього відповідей: 41
DivasДата: Нд, 04.03.2007, 20:56 | Повідомлення # 121
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Angel)
Цього не платника "Ваську" треба поганої мітлою гнати в тридесяте царство - подалі від Рівного

Вже він не зявиться в РІвненському спідвеї, до виборів ще довго, коли до виборів залишиться 2 роки він знову стане добрим і буде давати "великі гроші" а потім коли люди на виборах його команду не підтримають він знову пропаде!
 
maxizhДата: Пн, 05.03.2007, 08:59 | Повідомлення # 122
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Divas)
Вже він не зявиться в РІвненському спідвеї, до виборів ще довго, коли до виборів залишиться 2 роки він знову стане добрим і буде давати "великі гроші" а потім коли люди на виборах його команду не підтримають він знову пропаде!

Как это нез"явиться? Он уже появился при полном параде. Пытается проложить ск"Святославу" дорогу на 2ПЛ. И я думаю что у него это получится.
 
DivasДата: Пн, 05.03.2007, 14:35 | Повідомлення # 123
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Как это нез"явиться? Он уже появился при полном параде. Пытается проложить ск"Святославу" дорогу на 2ПЛ. И я думаю что у него это получится.

surprised surprised surprised А можна поподробніше!
 
DarkLightДата: Пн, 05.03.2007, 20:35 | Повідомлення # 124
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Divas)
Пытается проложить ск"Святославу" дорогу на 2ПЛ. И я думаю что у него это получится.

А это еще возможно, по-моему уже поздно, или нет?


Умереть ради, но не из-за . . .
 
DivasДата: Пн, 05.03.2007, 20:58 | Повідомлення # 125
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (DarkLight)
А это еще возможно, по-моему уже поздно, или нет?

Ну мені здається, що Червоній просто-напросто не має фінансів якіб допомогли клубові в цілому, із-за цього він не буде одною з головних осіб, і не буде Крижанівський коментувати "Почесний . . Пан Червоній"!
 
UlehДата: Пн, 05.03.2007, 21:00 | Повідомлення # 126
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня ( або іншої пори доби :)

Так все-таки, хоч якась рівненська команда буде брати участь у 2 польській лізі ? Якщо так, то на якому треці будуть їздити - сподіваюся, що у м.Рівне ?

 
DivasДата: Пн, 05.03.2007, 21:23 | Повідомлення # 127
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Uleh)
Так все-таки, хоч якась рівненська команда буде брати участь у 2 польській лізі ? Якщо так, то на якому треці будуть їздити - сподіваюся, що у м.Рівне ?

Привіт!
Має приймати участь СРУ(на чолі з Гайдимом). От тільки потрібно дізнатись точно результати зборів уПольщі на якій вирішувалась доля зарубіжних команд. А трек ні "СРУ" ні "СКТ" не має. Тільки умовна команда "ТСОУ" має трек і гонщиків( які давно всі підписали контракти з іншими клубами ПЛ), тобто, ТСОУ має трек ( на чолі з Кричильськім і Тершаком), "СРУ" має більш -менш склад но нема спонсора і президента, і "СКТ" яке не приймає участь в ПЛ але приймає у МЛ, і має спонсора, і має легів 2 сильних, но немає треку!
 
maxizhДата: Вт, 06.03.2007, 08:07 | Повідомлення # 128
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
В Польше всё хорошо, добро дали. А вот тут на родине, никак не могут определится кому и с кем рулить. Боятся потерять то, чего есчё нет. Как там говорят?... -делить шкуру неубитого оленя?
 
DarkLightДата: Нд, 11.03.2007, 20:56 | Повідомлення # 129
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Когда по календарю первая гонка в Ровно в польской лиге?

Умереть ради, но не из-за . . .
 
FIREДата: Нд, 11.03.2007, 21:21 | Повідомлення # 130
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (DarkLight)
Когда по календарю первая гонка в Ровно в польской лиге?

15.04.2007 Ровно-Ополе
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Польська ліга в 2007 р. (Бути, чи не бути іноземним командам?)
Пошук: